هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای خودم متاسفم !!!!!!!
چیز تر شدن کل co . cc رو به همه تبریک میگم
کم کم شاهد قطعی اینترنت خواهید بود
 سپاس شده توسطstetar (۱۳۹۰/۲/۳، ۱۳:۵۴:۱۴ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۸:۲۲:۴۲ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۹:۲۷:۳۰ عصر)
Question 
دوست عزیز من نفهمیدم چی شده،میشه کمی توضیح بدی
فعلا لوکال
دومین های co . cc در ایران غیر قابل دسترس شده
تبریک هموطن Angry
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۲/۳، ۰۰:۴۲:۵۶ صبح) ، stetar (۱۳۹۰/۲/۳، ۱۳:۵۴:۰۴ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۸:۲۲:۴۶ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۹:۲۷:۴۰ عصر)
و همینطور کل cz.cc
چند ملیون سایت بدون توجه به محتوی
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۸:۲۲:۵۱ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۹:۲۷:۴۸ عصر)
wowww
من بد بخت یک سال دیگه میخام بیام تو اون کشور زندگی کنم
عجب بد بختیه
آخه رو چه حسابDodgy
احتمالا این طرح اینترنت حلال همینه
همه دامنه ها رو به جز .ir کم کم دارن ه ی ت لر میکنن
Only two things are infinite, the universe and human stupidity
Albert Einstein

website: onlinewebtool.com

سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۲/۳، ۰۰:۴۳:۱۳ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۸:۲۳:۰۰ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۹:۲۸:۰۳ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۳، ۰۰:۲۴:۰۱ صبح)h0mayun نوشته است: wowww
من بد بخت یک سال دیگه میخام بیام تو اون کشور زندگی کنم
عجب بد بختیه
آخه رو چه حسابDodgy
احتمالا این طرح اینترنت حلال همینه
همه دامنه ها رو به جز .ir کم کم دارن ه ی ت لر میکنن

دقیقا
ما بد بختا رو بگو که داریم عمرمون رو تلف میکنم
اونوقت یه آدم عقده ای میاد
com>shift delete > yes
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۲/۳، ۰۱:۵۷:۲۲ صبح) ، stetar (۱۳۹۰/۲/۳، ۱۳:۵۴:۵۳ عصر) ، kavian (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۸:۲۳:۰۷ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۹:۲۸:۱۵ عصر)
AngryAngryAngry
Sensiz Ben Nefes Alamam
من یه وبلاگ آموزشی توپ توی بلاگ اسپات داشتم 2 سال روش کار کردم در عرض یه چشم بهم زدن فیلتر شد آمار الکساش 133,000 بود الان شده 12,000,000
داشت گریم در میومدSadSad
 سپاس شده توسطkavian (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۸:۲۳:۱۹ عصر)
(۱۳۹۰/۲/۳، ۰۲:۲۳:۲۶ صبح)flaov نوشته است: من یه وبلاگ آموزشی توپ توی بلاگ اسپات داشتم 2 سال روش کار کردم در عرض یه چشم بهم زدن فی ل تر شد آمار الکساش 133,000 بود الان شده 12,000,000
داشت گریم در میومدSadSad
دوست عزیز شما میتوانید وبلاگتون را به یکی از هاستهای ایران انتقال بدهید که این کار هم رایگان انجام میشه کافیه 35000 توان هزینه کنید و دوباره امارش را به133000 برسونیدBig GrinTongue
تقزیبا همه دامنه های رایگان مسدود شدن. فقط مونده TK که اون هم سایتش مسدوده خیلی وقته ولی دامنه هاش بازه فعلا.

در مورد TK هم بگم که به کپی رایت خیلی گیر میدن . یک گروه برای این کار دارند هر چند وقت یکبار میان سایتتون و در صورت عدم رعایت کپی رایت هر نرم افزار یا... دامنه تون رو حذف میکنن !!!
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۲/۳۱، ۱۹:۲۸:۵۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان