هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فارسی نشدن، خودکار نبودن و محل نمایش پلاگین Simple TagCloud
با تشکر از شما
من کد زیر رو تو مسیره Home » Template Sets » FaceBBook TemplatesEdit Template: showthread جابجا کردم و مشکل حل شد.
کد php:
{$usersbrowsing

در ضمن ورژن بهینه شده بحث اصلی تاپیک که TagCloud بود رو هم گرفتم که باز هم نه پارسی شد و نه به صورت اتوماتیک کار میکنه. تنظیماتش رو هم نگاه کردم قسمت اتوماتیکش فعال بود.
با سپاس
پاسخ
درود
دوستان این سرور من اصلا اجازه نمیده فایل
کد php:
.htaccess 
توش آپلود بشه. وقتی با اسمی شبیه به این
کد php:
1.htaccess 
تست کنی آپلود مشه ولی به محض اینکه اسمش رو به اسم اصلی عوض کنی از روی سرور پاک میشه.
کسی راه حلی داره؟
با سپاس
پاسخ
از پشتیبانی هاست خود کمک بگیرید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
درود
ببخشید این تاپیک رو دوباره زنده میکنم.
فایل
کد php:
.htaccess 
رو هم آپلود کردم. تنظیمات هم فکر کنم درسته اما هر کار میکنم مشکل زبان پلاگین حل نمیشه.
با سپاس
پاسخ
ببخشید من در بین این بحث یک سوال دارم

دوست عزیز یک سوال ( ؟ )
و این سوال هم اینه که این همه دارید انجمنتون رو درست میکنید پس چرا فعالیتی ندارید و انجمن ها و زیر انجمن هاتون غیر فعال هست ؟ Huh
و فقط روی یک category دارید تنظیمات رو اجرا میکنید ؟
اگر دارید مشکلاتش رو برطرف میکنید پس چرا انجمناتونو ایجاد و یا فعال نمیکنید که کاربران که عضو میشن استفاده کنند ؟ Huh
پاسخ
منم
همین نظر را دارم
پاسخ
من مدتهاست دارم با این انجمن به شکل سرگرمی بازی میکنم ولی هنوز تصمیم به راه اندازیش نگرفتم. این مای بی بی برام جالبه، دارم سعی میکنم یک چیزی یاد بگیرم.
اما چشم در همین یکی دو روزه راه اندازیش میکنم.
بعد بگید بونم به نظرتون خوب از آب در اومده؟
البته وقتی میگم یاد میگیرم به این دلیله که من چند بار تو همین یادگیری کل انجمن رو به باد دادم. حالا حساب کنید یک تعداد کاربر امروز مشغول فعالیت باشن، فردا بیان ببینن مدیر نابلد زده کل سایت رو پاک کرده.Big Grin
پاسخ
درود
مشکل زبان (و راست چین نبودن) رو پیدا کردم.
در مسیر Home » Template Sets » Global Templates قسمت stcp-index
این کدها
کد php:
<br /><table border="0" class="tborder"><tr><td class="thead" colspan="5">
<
div class="expcolimage"><a href="javascript:void(0);" OnClick="SimpleTagCloudShow();" title="Min/Max-imalize">
<
img src="images/collapse.gif" id="simple-tc-img" alt="+/-" /></a></div><div><strong>Tags:<br /></div></td></tr>
<
tr><td class="trow2"><div align="left" id="stcp">{$stcp_index}<br /><br />
<
a href="{$link_forum}{$path}/" title="TagCloud">[More]</a></div></td></tr></table><br /> 
رو با کدهای زیر عوض کردم و مشکل حل شد:
کد php:
<br /><table border="0" class="tborder"><tr><td class="thead" colspan="5">
<
div class="expcolimage"><a href="javascript:void(0);" OnClick="SimpleTagCloudShow();" title="Min/Max-imalize">
<
img src="images/collapse.gif" id="simple-tc-img" alt="+/-" /></a></div><div><strong>برچسب ها:<br /></div></td></tr>
<
tr><td class="trow2"><div align="right" id="stcp">{$stcp_index}<br /><br />
<
a href="{$link_forum}{$path}/" title="TagCloud">[بیشتر]</a></div></td></tr></table><br /> 
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۱۴، ۰۲:۰۳:۳۴ صبح)
درود
من ورژن جدید 0.7 رو با غیر فعال کردن پلاگین و جایگزین کردن فایلها و فعال کردن دوباره نصب کردم اما تمام تگ های قبلیم پاک شد.
با توجه به اینکه من تمام قایلهای قبلی رو پیش از جایگرین کردن ذخیره کردم آیا میشه تگ های قبلی رو برگردوند یا باید دکمه "ساختن برچسب برای همه انجمن ها" رو بزنم؟
سپاس
پاسخ
بله باید اون گزینه رو بزنید
پاسخ
 سپاس شده توسطjetext (۱۳۸۸/۱۰/۷، ۲۰:۵۲:۴۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فارسی نشدن پلاگین AR@KST@R 5 3,951 ۱۳۸۸/۷/۲۷، ۱۵:۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان