مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: فارسی نشدن، خودکار نبودن و محل نمایش پلاگین Simple TagCloud
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
سلام
من ورژن 0.6h این پلاگین رو نصب کردم.
مشکل اول: پلاگین فارسی نمیشه. من پوشه زبان رو از persian به farsi تغیر نام دادم اما باز هم نشد.
مشکل دوم اینه که بصورت خودکار عمل نمیکنه. درست یادم نمیاد ولی فکر کنم با ورژن قبلیش این مشکل رو نداشتم.
سوم اینکه به عکس زیر دقت کنید ببینید وقتی به صورت دستی تگ رو میدی دست آخر کجا نشون میده.
البته تو پوشه پلاگین یک فایل هست به اسمه
کد php:
.htaccess 

که سرور من گویا اجازه آپلود شدنش رو نمیده.

ممنون از راهنماییتون.
[تصویر:  1080-07-183169163i94-2500.JPG]
درود
نسخه بهینه شدشو امروز میزارم.
این قسمت بالای تاپیکو خودت درست کردی؟!
درود
قسمت بالای تاپیک رو با یکم تغیر تو کدهایی که تو لینک زیر گذاشته بودید درست کردم.
http://community.mybbiran.com/thread-94.html
بهت تبریک می گم.
یاد خودم افتادم Big Grin
منم وقتی شروع کردم خیلی با کد ها بازی می کردم تا چیزی که می خوام درست کنم.
من از فروردین در مای بی بی ساپورت کار با مای بی بی را شروع کردم و خیلی برای چیز هایی که میخواستم سروکله میزنم، آخرشم با کلی فعالیت مفید در سایتشون بی دلیل منو محروم کردن، روشون نشد روی اسمم خط هم بکشنBig Grin

آرزوی موفقیت برای شما دارم Heart
(۱۳۸۸/۸/۱۲، ۱۶:۵۸:۰۴ عصر)jetext نوشته است: [ -> ]درود
قسمت بالای تاپیک رو با یکم تغیر تو کدهایی که تو لینک زیر گذاشته بودید درست کردم.
http://community.mybbiran.com/thread-94.html

ولی این قسمت افراد حاضر در تاپیک که مشکل دارهHuh
شما وقتی آفلاین هستی مینویسه محمد وقتی مهمان وارد تاپیک میشه بازم فقط مینویسه محمد. یعنی فقط مینویسه محمد
آره درسته
گویا کدهای مربوط به نویسنده موضوع رو اینجا گذاشتم.
از دقت نظر شما ممنون
درود
اگر به عکس زیر دقت کنید من کد مربوط به افراد حاضر در تاپیک رو تو دو تا قسمت قرار دادم. یکی قسمتی که مربوط بود به پلاگین افراد حاضر و یکی در بالای سایت. منتهی تو قسمت بالای سایت که تو عکس مشخص کردم افراد حاضر رو نشون نمیده.
کدهایی که قرار دادم :
کد php:
<td align="right"><fieldset><legend>افراد حاضر</legend>{$lang->users_browsing_thread}<br /><br />
{
$onlinemembers}<br /></fieldset></td

[تصویر:  1.JPG]

به کمک شما نیازمندیم.
با سپاس
[تصویر:  photos.png] نمونه:
کد:
<td class="trow2" width="100%"><fieldset><legend>کاربران حاضر</legend> {$usersbrowsing}</fieldset></td>
درود
من تا اینجای کار تونستم قسمت بالا رو به شکلی که قرار بود باشه تنظیم کنم.
در نهایت فقط میخوام قسمت مشخص شده تو عکس زیر رو از بالای صفحه با پایین صفحه منتقل کنم. (مثلا به قبل از قسمت پاسخ سریع) این قسمت مربوط هست به پلاگین افراد حاضر در تاپیک (users browsing thread)
اگر امکان داره راهنمایی کنید.
با سپاس.

[تصویر:  11.JPG]
این که دیگه خیلی ساده هست.
مجموعه مورد نظر را به قسمت مورد نظر منتقل کنید.
قبل از:
کد:
    {$quickreply}
صفحه‌ها: 1 2 3