هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چگونگی جلوگیری از ورود کاربر به انجمن
سلام

من تا 2 سال پیش توی یک فروم مای بی بی فعالیت خیلی زیادی داشتم و تاپ پستر کل فروم بودم !

اما بعد از 4 سال وقت گذاری بعد از درگیری منو بن کردن !

الان بحث اینا نیست ! اما من وقتی میخوام اون فروم رو باز کنم کلا ارور میده و فروم باز نمیشه !

و با یوزر جدیدی که اونجا ثبت نام کردم و اونم بن کردن هم نمیتونم از پنل کاربریم خارج شم !!!

میشه بگید چطوری اینکارو کرده ؟ چون این کاربر های مزاحم خیلی انجمن های دوستان رو اذیت میکنند !

این انجمنی که میگم به احتما 99 درصد معرف حضور مدیران اینجا هست !

این انجمن ماله یکی از مدیران مای بی بی ساپورت سابق هستش !

اگر خواستن لینکشو قرار میدم ممنون
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
فکر میکنم IP شما را بن کرده باشه ...
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۱۳:۳۱:۴۱ عصر)
یعنی کسیو بن آی پی کنین دیگه نمیتونه وارد انجمن بشه ؟

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
شما یه دور با هیتلر شکنی - چیز پی انی برید تو سایت ببنید چی میشه
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۲۲:۲۶:۴۱ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۱۶، ۲۱:۳۴:۳۹ عصر)khp نوشته است: یعنی کسیو بن آی پی کنین دیگه نمیتونه وارد انجمن بشه ؟

نه دیگه با اون اینترنت خودش نمیتونه چون IP مسدود شده تمام یوزرهایی که اون IP دارند غیر فعال خواهند شد. همونطور که دوست عزیز هم گفت با چیز بی ان میشه وارد شد البته یک پلاگین هم هست از ورود با چیز بی ان جلوگیری میکنه اگه فعالش نکرده باشن میشه وارد شد و یک یوزر دیگه ساخت ....
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۱/۱۶، ۲۳:۴۸:۵۴ عصر)
خیلی ممنون !

اگر امکانش هست اسم اون پلاگین هم بنویسید خیلی ممنون HeartHeartHeart

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
دوست عزیز میشه ادرسه اون سایت رو واسه من خصوصی کنین

من برم یکاری کنم بن ای پی کنه منو - عمرا بتونه کاری کنه من نتونم وارد شم - اولا ای پی منو بن کنه مودم رو یبار خاموش روشن کنم ای پی تغییر پیدا میکنه اخرش تمومه - ثانیا شرکت ایرانسل و چی بی ان...

اصلا هیچ راهی وجود نداره بشه مانع ورود شما بشه

الان شرکت ایرانسل خدا بگم چیکارشون نکنه ما وب مسترارو نابود کرده بابا

10 میلیون نفر با یه ای پی میان من موندم کدوم دوبار عضو شده کدوم فلانه یکی هم توهین کنه سیستم محروم کردن مای بی بی هم وحشتناک ضعیفه خروج میزنه میاد بیرون بن ای پی هم کنیم که بقیه بن میشن نمیشه کاری کرد

من از اقای پارس و حامد عزیز برای چندومین بار خواهش میکنم یه پلاگینی طراحی کنند کلمه خروج هنگام محروم کردن کاربر برداشته شه این کلی تو دردسر میندازه از هزار تا بن ای پی بهتره حداقل خیالمون راحته نمیتونه خروج بزنه دوباره بیاد مثه وی بی که من یجا درگیر بودن سریع کارمو میکردم خروج رو میزدم چون نزنی بعد بیچاره میشی از دست این کوکی ها حذف کوکی سخت نیست ولی کوکی حذف شه واسه همه سایتا از بین میره که ارزششو نداره اگه یه پلاگین قوی طراحی کنین که خروج برداشته شه وای... الان تنها ارزوی من همینه - بحرحال تا خروجم نزنه و کوکی حذف نکنه هزار سال دیگه هم بیاد کوکی ها باقی میمونن و همش بن هست یجوری بن پی سی میشه الان فلاش چت ها هم بن ای پی دارن هم بن پی سی- نمیدونم چی داره که حتی کوکی مرورگر رو پاک کنی بن پی سی همیشه میمونه من یه سایت دارم میری ادرسه سایت رو از رو فلاش پلیرت پاک میکنی تا بن پی سی باز شه
پاسخ
 سپاس شده توسطmybb1 (۱۳۹۰/۲/۲۰، ۰۲:۲۹:۳۳ صبح)
(۱۳۹۰/۱/۱۶، ۲۳:۴۹:۲۸ عصر)khp نوشته است: خیلی ممنون !

اگر امکانش هست اسم اون پلاگین هم بنویسید خیلی ممنون HeartHeartHeart

سلام این پلاگین هست :

http://community.mybbiran.com/thread-3522.html

اگر کسی خیلی مشکل ایجاد کرد IP ش را بن کنید اگر هم پلاگین را فعال کرده باشید که دیگه حتی با چیز بی ان هم نمیتونه مجدد برگرده و یوزر دیگری بسازه . کلا دسترسی و استفاده از سایت برای افرادی که با پ+ ر+ و+ کسی - چیز شکن و ... میان امکانپذیر نخواهد بود
پاسخ
 سپاس شده توسط*F-Majidi* (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۷:۴۳:۴۷ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۱/۱۷، ۲۳:۰۱:۱۴ عصر)
ممنون عزیز دل خیلی به کار میاد
فقط این خودش تشخیص قوی میده کی با چیز بی ان دیگه؟ یدفه یکی که ای پی 188.15.56.25 با چیز بی ان هم نیست نزنه محرومش کنه :d

فقط بازم میگم یه راهی باشه که یوز شون بن شد کلمه خروج برداشته شه فقط پیام محرومیت واسشون نمایش داده شه تا خروج نزنن برگردن خیلی بهترهHeartHeart
من نصب کردم فعالم کردم با چیز بی ان هم وارد شدم ولی رام داد که ثبت نامم کردمHuh اول ای پی هم 91 داره موضوع چیهBig Grin
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱۷، ۰۷:۴۴:۴۲ صبح)*F-Majidi* نوشته است: ممنون عزیز دل خیلی به کار میاد
فقط این خودش تشخیص قوی میده کی با چیز بی ان دیگه؟ یدفه یکی که ای پی 188.15.56.25 با چیز بی ان هم نیست نزنه محرومش کنه :d

فقط بازم میگم یه راهی باشه که یوز شون بن شد کلمه خروج برداشته شه فقط پیام محرومیت واسشون نمایش داده شه تا خروج نزنن برگردنHeartHeart
من نصب کردم فعالم کردم با چیز بی ان هم وارد شدم ولی رام داد که ثبت نامم کردمHuh اول ای پی هم 91 داره موضوع چیهBig Grin

سلام مشکلی نداره . در ضمن محروم نمیکنه فقط تا زمانی که فعال باشه کسی نمیتونه در سایت شما از وی - پی - ان و چیز شکن و ... استفاده کنه . موردی که گفتید کلمه خروج برداشته بشه طرف اگه مزاحم باشه که خیلی راحت میره و کوکی مرورگرش را حذف میکنه نیازی هم به زدن خروج نداره.

پلاگین در پیکربندی دو گزینه داره هر دو روی بله بگذارید پس از فعالسازی اگر کسی با چیزشکن بیاد سایت شما با پیغام زیر مواجه میشه و هیچ کاری نمیتونه انجام بده:

[تصویر:  z05qacs7h08cmycp3i.png]

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان