هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رفرش نشدن خودکار سایت!!
من الان یه ارسال گذاشتم تو انجمن اسم تاپیک سلام بود! ولی بعد از ارسال منو فرستاد تو یه تاپیک دیگه http://softoloom.hostwoot.com/Forum/show....php?tid=1

دیتابیست رو عوض کن!

قالب هم عوض کردم مشکلی ندیدم!
یه بار انجمن یه عالمه قالب نشون میده برای تغییر و هیچ تاثیری نداره

یه بار هم 3-4 تا بیشتر نشون نمیده

قالبهای اضافی رو حذف کن
پاسخ
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۲:۵۹:۰۹ عصر)
من سه تا قالب بیشتر نذاشتم !
کل پوشه اون فورم قبلی رو پاک کردم از اول یکی دیگه نصب کردم!
الان میرم تمام قالب ها رو پاک میکنم دوباره .Sad
من کل دیتا بیس قبلی رو پاک کردم با یه نام دیگه یه دیتا بیس دیگه ساختم و دوباره انجمن رو نصب کردم .
باز همون مشکل رو داره . علاوه بر قبلیا این دفعه وقتی یه پلاگین یا تمی رو بخوام نصب کنم یا حتی تغییری بدم ارور زیر نمایش داده میشه اون بالا
An authorization code mismatch occurred. Please confirm that you wish to perform the action below.

لعنت خدا بر شیطون .عجب داستانی پیدا کردیم ما Huh
پاسخ
من در انجمنت عضو شدم (Supportive) . اروری ندیدم دیگه مشکلاتی که گفتی از مرورگر شما هست. جز چند مورد جزئی:

1- وقتی وارد شدم زبان پیشفرض انگلیسی بود از کنترل پنل درستش کن

2- قالب پیشفرض هم دیفالت بود که در قسمت تمپلت ها باید تغییرش بدید

3- ایمیل فعالسازی هم که فعال کردی برای من نیومد . Dodgy

انجمنی که تازه تاسیس هست نظر من اینه که ایمیل فعالسازی و.. فعال نکنید دوستان از همون ابتدا کاربر رو فراری ندید با این سرعت کند اینترنت ایران . بهترین کار اینه که از ثبت نام سریع استفاده کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۲:۵۹:۱۳ عصر) ، h.karimi (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۵:۴۶:۱۹ عصر)
اگر از مرور گر موزیلا استفاده میکنید به جز نسخه بیتا روش زیر رو انجام بدید شاید از کش و یا افزونه های مرور گر باشه%
مرورگرتونو ببندید
رون رو باز کنید متغییر %temp% رو وارد کنید >> محتویات صفحه رو با شیفت دلت حذف نمایید>> گیر ندید بهش چند تاشو پاک نمیکنه ولش کنید بزارید بمونه
بعد
ریستارت کامپیوتر
بعد
استارت>> ال پروگرام>>Mozilla Firefox >> گزینه Mozilla Firefox (Safe Mode) رو بزنید تا یه پنجره براش باز بشه همه تیک هارو بزنید و اینتر و در لینک بار ادرس فرومتون رو تایپ کنید و اینتر
پاسخ
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۲:۵۹:۲۸ عصر)
ای بابا من دلم شک اورد بیام تو انجمن این نرما همین بلا سر ماله منم میادا اخر شد

واسه منم اینطوری شده البته نه اندازه این

مثلام میرم پروفایل یه کاربر میبینم عکسش نیست!! رفرش میزنم درست میشه یه بار اینطوری شد واسه من تو عکسا اینطوری

من شکل عکس افراد انلاین رو عوض کردم یه روز مدل قبلیه شکله ادمک کوچیک یه روز مدلی که گذاشتم

یا شکل استایل پروفایل(زیبا سازی) رو عوض کردم قبلی رو پاک کردم جدید گذاشتم دیدم هنوز قبلی رفرش کردم جدیده شد این رفرش تاثیر زیاد داره ماله یه کاربر دیگمم اینطوری شد

فکر کنم واسه من کم کم مثه ایشون شه

راهی واسه درمان نیست شاید ویروس افتاده جونه هاستمممممممSadSad

یکی پادزهر بسازهBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ

من ویندوز سون دارم اون موزیلا که گفتین پوشه ای براش پیدا نکردم که Safemodeش رو امتحان کنم .(میدونم چیو میگید اما اینجا نیست انگار! ) اینترنت اکسپلور رو هم کشش رو کامل دو سه باری خالی خالی کردم اما باز نیازه تا کنترل اِف 5 رو بزنم تا صفحه ردیف شه . من واقعا خسته شدم .
همه چیز داشت عالی کار میکرد یکدفعه همه چیز بهم ریخت . این 5امین باری بود که همه چیزو از اول نصب میکردم .
اینجا یه انجمن دیگه قبلا نصب کرده بودم ورژن 1.6 که کل فایلهاشو از اینجا گرفته بودم با پلاگین و فارسی شده کامل کامل . مشکل از مرورگرم نیست . چون اونجا بدون هیچ مشکلی (یعنی هیچ مشکلی ها ) همه چیز عالی کار میکنه . هم تو کنترل پنل هم تو خود فورِم .
همون فایلها رو گرفتم اپدیت کردم به 1.6.2 بعد اپلود کردم و نصب کردم این اینجوری! اون بدون مشکل .
یعنی دیگه هنگ کردم نمیدونم چه مرگشه .
----------------
از اینها گذشته . میدونید چطوری میشه وقتی فورِم رو نصب کردم از دیتا بیس قبلی فقط یوزرها و انجمن ها و پست ها و گروه های کاربری رو برگردونم نه چیز دیگه ای ؟
از همگی بخاطر زحمت و لطفی که میکنن واقعا ممنونم خیر ببینین . از وقتی که گذاشتین و میزارین واقعا سپاسگزارم . واقعا میگم Heart
پاسخ
اینجوری همیشه یک ارور میده
MySQL said: Documentation
#1050 - Table 'mybb_adminlog' already exists
-------------
من میرم دیتا بیس رو انتخاب میکنم . بعد ایمپورت رو میزنمو فایل بک آپ دیتا بیسمو انتخاب میکنم و بعد Go رو میزنم . همیشه این ارور رو میده .
من برای اینکه به مشکل برنخورم تمام تیبل ها رو باید Drop کنم بعد برم سراغ ایمپورت . اینکارم بکنم تمام تیبل ها پاک میشه و از اول ساخته و مقدار دهی میشه که اصلا خوب نیست .
------------------
یه مسئله دیگه که الان بهش برخوردم اینه . تو این فورم جدید(در اصل قدیمیم) تازه متوجه شدم عکسها رو که اتچ میکنم اصلا کار نمیکنن . نه تو ثبت نام Captcha عکس نشون داده نمیشه همینطور وقتی با هر یوزری یه عکس اتچ کنم ثاب نیل و حتی خود عکس نشون داده نمیشه!
بقیع فایلا اتچ میشن دنلودم میشن اما عکسا نه . رفتم دیدم تو هاست دیدم فایلا اون تو هستن اما هیچی به هیچی !
خواستید تست کنید boy یوزر هست . 123456 هم پسه . لطفا خودتون تست کنین ببینین . چون اینجوری اصلا نمیشه ثبت نام کرد . (چجوری میشه اون کپ جا رو غیر فعال کرد اصلا یا یه چیز دیگه جاش گذاشت ؟ )
-----------------
پاسخ
مشکل سایت به لطف یکی از دوستانم تو هاست وود برطرف شد . مشکل از کش سمت سرور بود .
اما حالا من یه چند تا مشکل دیگه دارم که مربوط میشه به پلاگینها و خود فورم که نمیدونم بخاطر این قضیه هست یا نه .
مثلایه مشکل اول اینه که تو صفحه ایندکس وقتی روی اخرین پستی که یک نفر زده کلیک میکنم یه صفحه سفید نشون داده میشه . اما اگه من برم تو فورم و بعد تو تاپیک مربوطه برم اصلا مشکلی نیست اینجوری .
دومین مشکل اینه که انگار اینمشکل سایت فقط با فایرفاکس حل شده یعنی من تو کروم و IE9 هرچی زدم نشد . میشه شما هم یه لطفی کنید تست کنید ببینید حله یا نه ؟ تو صفحه اروری میبینید یا نه ؟
خیلی ممنون میشم .
http://softoloom.hostwoot.com/Forum
پاسخ
مشکلی دیده نشد!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۹۰/۱/۱۵، ۲۳:۱۵:۳۶ عصر)
البته من مجبور شدم پلاگین profile comment رو غیر فعال کنم وگرنه کلی ارور روی صفحه نمایش داده میشد.
بعد پلاگین تنکس هم انگار با مشکل روبرو شده که ایشالله اینارو تو یه تاپیک دیگه پیگیری میکنم .
از همگی بخاطر لطف و وقتی که گذاشتن صمیمانه ممنون و سپاسگزارم .
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۰۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۱۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۵:۰۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رفرش نشدن خودکار صفحات h.karimi 1 2,018 ۱۳۹۰/۴/۱۵، ۱۹:۱۹:۰۷ عصر
آخرین ارسال: mkh534

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان