هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین استایل نام کاربری Style Usernames
(۱۳۹۲/۲/۱۶، ۱۶:۳۲:۰۶ عصر)mirzanejad نوشته است: سلام برای خوش آب و رنگ کردن نام کاربری چه پلاگینی باید نصب بشه؟
اگر کسی داره لطفا لینکش رو برام بزاره ممنون

اول چون گفتید ((نام کاربری)) و نه ((گروه کاربری)) بنابراین حدس میزنم قصد دارید نام کاربری خود را زیبا کنید.
فکر می کنم باید برید به قسمتی که ((نام کاربری)) خود را در اونجا تعیین کردید و سپس خواص مورد نظر خود را به نامتان با استفاده از کدهای مناسب اعمال کنید.
مثلا دیدید که موتور جستجوی گوگل را در لیست افراد آنلاین با عکس نمایش می دهند، این کار به وسیله تگ img و آدرس دهی یک تصویر انجام شده. در واقع کدها رو در قسمت نام عنکبوت این موتور قرار می دهند.
البته شما پلاگین خواسته بودید، فقط خواستم بگم این راه هم وجود دارد، شاید مفید واقع شود.
پاسخ
 سپاس شده توسطmirzanejad (۱۳۹۲/۳/۹، ۱۶:۰۲:۰۲ عصر) ، mehr@ban (۱۳۹۲/۵/۱، ۱۴:۵۰:۴۱ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۵:۴۸:۳۶ عصر)
خيلي پلاگين خوبيه اما متاسفانه پس از ابگريد انجمن به نسخه 1.6.10 با اين ورژن ناسازگار بود
و مجبور شدم پلاگين رو حذفش كنم

يكي از اساتيد ميشه اين پلاگين رو با ورژن 1.6.10 سازگارش كنيد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmehr@ban (۱۳۹۲/۵/۱، ۱۴:۵۰:۵۰ عصر) ، phenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۵:۴۸:۰۹ عصر)
(۱۳۹۲/۲/۲۷، ۰۱:۱۴:۵۹ صبح)komeser نوشته است: خیلی پلاگین خوبیه اما متاسفانه پس از ابگرید انجمن به نسخه 1.6.10 با این ورژن ناسازگار بود
و مجبور شدم پلاگین رو حذفش كنم

یكی از اساتید میشه این پلاگین رو با ورژن 1.6.10 سازگارش كنید ؟

کسی از دوستان نبود این رو هماهنگ کنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۵:۴۸:۰۲ عصر)
Fatal error: Call to undefined function styleUsernames::initCache() in /home2/gentelma/public_html/forum/inc/class_plugins.php on line 101

من اپلود کردم توی هاست ولی الان سایت بالا نمیادو این ارور رو میده

$returnargs = $func($arguments);

اینم متنی که تو خط 101 نوشته..حذفش کردم پلاگینو دوباره بالا اومد سایت
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۵:۴۸:۰۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۴:۵۵:۴۸ عصر)
سلام.

پوشه روت تو هاست من نیسUndecided
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۵:۴۷:۵۶ عصر)
دوست من منظور از روت همون صفحه ای هستش که کل پوشه های inc , image , admin و غیره قرار داره ، به صفحه ای که اینا توش قرار دارن پوشه ی روت میگن عزیزم .

دوستان عزیز ، این ورژن با 1.6.12 سازگاری نداره و باعث خرابی میشه ، کسی نصبش نکنه تا دوستان و اساتید راهنمایی کنن .Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۵:۴۸:۵۴ عصر) ، ~SKY BOY~ (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۱۷:۲۰:۲۶ عصر)
ممنون.

خوب الان چه کنیم؟Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسطphenomenon (۱۳۹۳/۱/۱۹، ۲۰:۳۸:۲۲ عصر)
کسی نیست جواب بده؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۴:۵۸:۲۶ عصر)
درود

روت به معنی ریشه هست

از این مسیر زیر برو

http://www.frozengroup.com:2082/

بعد File Manager رو پیدا کن

بعد رویه Web Root (public_html/www) کلیک کن

وارد یه صفحه دیگه میشی

انجمن شما تویه این پوشه نصبه public_html

موفق باشید
پاسخ
دوست عزیز ممنون ولی میدونستم.

من برای ورژن میگم رو ورژن انجمن من ایراد داره.
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱/۲۷، ۱۶:۴۸:۵۷ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین استایل نام کاربری 1.9 Style Username firstboy000 1 2,574 ۱۳۹۳/۵/۹، ۱۹:۴۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: Mr.mohammad
Thumbs Up [برای 1.6.5] پلاگین نمایش نام کاربری در ثبت نام-Display Usernames / Nicks Plugin jalal.m 0 2,453 ۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۴:۰۹:۴۹ عصر
آخرین ارسال: jalal.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان