هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین استایل نام کاربری Style Usernames
عزیز من این موضوع تا حالا هزار بار در مای بی بی بحث شده شما باید برای گروه کاربری یک آدرس اینترنتی

بدی تا اون گروه کاربری مورد نظرت برق بزنه.

سرچ کن پیدا می کنی اگه نکردی PM بده تا بگم چی کار کنی
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۳، ۲۲:۳۶:۱۴ عصر)hesam_esf نوشته است: عزیز من این موضوع تا حالا هزار بار در مای بی بی بحث شده شما باید برای گروه کاربری یک آدرس اینترنتی

بدی تا اون گروه کاربری مورد نظرت برق بزنه.

سرچ کن پیدا می کنی اگه نکردی PM بده تا بگم چی کار کنی

سلام میشه بگید کجاست این مطلب من هرچی گشتم پیدا نکردم .. چطوری نام کاربری مدیر ها رو اتشین کنم و برق بزنه یا مثل مدیرای اینجا نام کاربری شون سایه دار باشه ممنون اگه میشه لینک اموزشش رو بذارید یا کامل توضیح بدید با تشکر
پاسخ
بیا عزیزم

با تصویر اموزش دادمHeart

http://community.mybbiran.com/thread-7596.html

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطعبدالرحمن (۱۳۹۰/۱۰/۸، ۰۶:۳۵:۳۹ صبح) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۰۶:۰۲:۴۴ صبح)
سلام به همه

نمیشه کاری کرد ایکون ارسال رو هم نمایش بده Huh
امضا ندارم . اما حرف دارم .. حرف هایی که گذشتگان زدند و من به ان ایمان دارم

از پل نامردی عبور نکن ،بگذار تو را اب ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر ، بگذار شیر تو را بخورد
ببر باش و درنده  ولی از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذر کن (کوروش کبیر )

http://yparsi.ir/
پاسخ
سلام دوستان من استایل رو درست و صحیح آپلود کردم و بعد فعالش کردم اما بعد که به انجمنم رفتم ارور زیر رو داد لطفا کمکم کنید ممنون
کد:
Fatal error: Call to undefined function styleUsernames::initCache() in /home/u846696226/public_html/inc/class_plugins.php on line 101
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۰:۳۳:۳۸ صبح) ، محمد قائم (۱۳۹۱/۶/۱۴، ۱۷:۳۱:۴۵ عصر)
(۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۰:۱۹:۰۴ صبح)rainboy نوشته است: سلام دوستان من استایل رو درست و صحیح آپلود کردم و بعد فعالش کردم اما بعد که به انجمنم رفتم ارور زیر رو داد لطفا کمکم کنید ممنون
کد:
Fatal error: Call to undefined function styleUsernames::initCache() in /home/u846696226/public_html/inc/class_plugins.php on line 101
منم همین مشکل رو بعد آپدیت دارم با همین ارور.
لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطrainboy (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۰:۵۰:۲۶ صبح) ، محمد قائم (۱۳۹۱/۶/۱۴، ۱۷:۳۱:۴۲ عصر)
درسته
برا منم همین مشکل رو داره
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۰:۴۹:۱۲ صبح)
من توی نسخه 1.6.4 مشکلی نداشتم ولی از وقتی کامل انجمنو پاک کردمو نسخه 1.6.5 گذاشتم اینطوری شده لطفا بگین چطوری باید داخل فایل رو تصحیح کنیم یا اگه راه دستیش موجوده بفرمایین ممنونHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۱:۱۵:۲۹ صبح)
بچه ها برا نسخه ی ما اینجاست

http://community.mybbiran.com/thread-8048.html
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۲:۳۶:۱۵ صبح)
با سلام
من این پلاگین رو روی 1.6.6 نصب کردم نشد حتی برای نسخه 1.6.5 رو امتحان کردم بازم نشد و هر دفعه ارورهای زیر رو میده

ارور
پاک شد
درکنترل پنل مدیریت
و

ارور

پاک شد
در صفحه اصلی انجمن

لطفا راهنماییم کنید ممنونBig GrinHeart
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین استایل نام کاربری 1.9 Style Username firstboy000 1 2,570 ۱۳۹۳/۵/۹، ۱۹:۴۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: Mr.mohammad
Thumbs Up [برای 1.6.5] پلاگین نمایش نام کاربری در ثبت نام-Display Usernames / Nicks Plugin jalal.m 0 2,452 ۱۳۹۰/۱۰/۲۸، ۱۴:۰۹:۴۹ عصر
آخرین ارسال: jalal.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان