هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال ساده !
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۵:۵۴:۴۰ عصر)hamidtbt نوشته است: شما یه اسکیریپت آپلود سنتر نصب کن و لینکش تو صفحه ی انجمن بزار . میتونی قسمت آپلود سنتر را به منوهای انجمن اضافه کنی

واقعا دست همگی درد نکنه

اسکریپت آپلود سنتر ها بیشتر نال شده هستند ، شما یک اسکریپت آپلود سنتر خوب سراغ دارید .
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۴:۰۹:۴۱ عصر)hamidtbt نوشته است: منظور شما را فهمیدم ولی مای بی بی امکان پیوست کردن مانند وی بی را نداره اما اون راهی گه گفتم را بری دقیقا مثل چیزی که میخوای هستش
http://community.mybbiran.com/thread-2043.html

ممنون ، همچین چیزی هم لازم داشتم ، حالا یادم اومد کجا همچین چیزی که میخواستم رو دیدم ، (مجید آنلاین بود) که اون هم با VB ساخته شده بود .

همچین چیزی در دستتور ساخت مدیران Mybb نیست ؟

....
پاسخ
این سیستم فول ایجکس و توسط گروه پی سی ول فارسی شده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد ، کلیه باگ های مربوط به جاوا اسکریپت برطرف گردیده است.

%قوی ترین سیستم آپلود فایل و عکس فارسی

[تصویر:  KLEEJA.gif]
Kleeja Farsi | Exiler | 1700kb

از مزایای این سیستم می توان به موارد زیر اشاره نمود:
فول ایجکس
سیستم ثبت نام
مدیریت فوق العاده قوی
امکان آپلود عکس و فایل
امکان مدیریت پوشه شخصی
3 زبانه (فارسی عربی انگلیسی)

دانلود اسکریپت فارسی کلیجا
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۹:۰۶:۰۹ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۹:۰۱:۵۹ عصر)hamidtbt نوشته است: این سیستم فول ایجکس و توسط گروه پی سی ول فارسی شده و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد ، کلیه باگ های مربوط به جاوا اسکریپت برطرف گردیده است.

%قوی ترین سیستم آپلود فایل و عکس فارسی

[تصویر:  KLEEJA.gif]
Kleeja Farsi | Exiler | 1700kb

از مزایای این سیستم می توان به موارد زیر اشاره نمود:
فول ایجکس
سیستم ثبت نام
مدیریت فوق العاده قوی
امکان آپلود عکس و فایل
امکان مدیریت پوشه شخصی
3 زبانه (فارسی عربی انگلیسی)

دانلود اسکریپت فارسی کلیجا

ممنون ، در حال آپلود روی هاست هستم ، حد اقل و حداکثر فضا لازم برای این کار چه میزان است ؟

....
پاسخ
من خودم نصب کردم اما دقیقا یادم نیست چقدر فضا میگریه فکر نکنم مهم باشه چون شما میخوای لینکش را تو انجمن بزاری پس نباید براتون مهم باشه . در ضمن مدیریت خیلی قوی داره من که خیلی ازش راضی بودم ولی به آپلود سنتر نیازی نداشتم و پاکش کردم
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۹:۲۰:۴۱ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۹:۱۷:۲۶ عصر)hamidtbt نوشته است: من خودم نصب کردم اما دقیقا یادم نیست چقدر فضا میگریه فکر نکنم مهم باشه چون شما میخوای لینکش را تو انجمن بزاری پس نباید براتون مهم باشه . در ضمن مدیریت خیلی قوی داره من که خیلی ازش راضی بودم ولی به آپلود سنتر نیازی نداشتم و پاکش کردم

سلام

دوست عزیز ممنون ، واقعا نمی دونم چه جوری تشکر کنم ،،،

اسکریپت عالی بود ،، من یک اسکریپت قبل این نصب کردم که زیاد جالب نبود و خیلی ساده بود ، اما این واقعا مدیریت داره Shyپ

بازم ممنون

منظورم اینه که برای راه اندازی یک آپلود سنتر خوب حداقل چه میزان حجم لازم داریم ؟

(آپلود سنتر فقط برای عکس )

....
پاسخ
بستگی داره .نمیدونم از کسایی که دارند بپرس الکی یه چیزی بگم بعدا شرمنده میشیم
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۹:۳۵:۳۰ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۹:۳۱:۴۷ عصر)hamidtbt نوشته است: بستگی داره .نمیدونم از کسایی که دارند بپرس الکی یه چیزی بگم بعدا شرمنده میشیم

اختیار داری ، فعلا که ماشرمنده شما شدیم .

باز ممنون

....
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۱۹:۳۸:۲۵ عصر)newman2006 نوشته است: برای شروع (اگه می خواهی تخصصی کار کنی) 2گیگابایت کافیست

آقا ممنون ، داشتم دنبال کسی میگشتم بپرسم ، پس مشکلی نیست فعلا 5 گیگ با پهنای 500 گیگ فعال هست ،

باز ممنون
باید حتما با مدیران Mybb در میان بگذارم که این سیستم ارسال آپلود عکس توسط کاربر در پست رو میشه طراحی کرد .
Huh

....
پاسخ
اگه میخوای اینقدر بزاری لینک آپلود نسترت را بده ماهم روش آپلود کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطMoh@mm@d (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۰:۰۳:۰۹ عصر)
Mybb کمی که از Vbulletin نداره که !
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۲۰:۰۲:۳۰ عصر)hamidtbt نوشته است: اگه میخوای اینقدر بزاری لینک آپلود نسترت را بده ماهم روش آپلود کنیم

من واقعا خوشحال میشم که شما دوست عزیز روش آپلود داشته باشید ،،، البته لینکی که میگذارم برای آپلود سنتر هست ، اگر که به انجمن ما سر زدی نخندیSmile ، بابا تازه انجمن رو زدیم و همه پست ها هم مال خودمه Big Grin

انشاءالله بعد عید با چند تا مدیر قراره روش کار کنیم .... ولی باز نیرو کم داریم .

http://www.dll.vsb.ir

اگر احیانا حجم مجازی که گذاشتم از نظر شما کم بود بگو بیشتر کنیم .

آقا راستی این قالبی که رو فرومت گذاشتی اختصاصی هست ،،؟؟

از کی گرفتی دوست عزیز من دنبال همچین قالبی هستم .

....
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان