هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل من!
جواب کلیه سوالات :

حل مشکل کادر اواتار :

این ارسال بنده مطالعه شود

در مورد غیر رایگان یا رایگان بودن خدمات :

کسی که برای کارش زحمتی بکشد باید هزینه بگیرد.اگر رایگان انجام داد وظیفش نبوده بلکه کمک بوده در صورتی که از نظر انسانی باید هزینه ی کار خودش و دستمزد کارش رو بگیره.طبیعتا وقتی از کسی که هاست نگرفتید توقع کمک داشته باشید اگر بخواد و مایل باشه میتونه از شما هزینه بگیره.دقیقا مصداق این هست که مدیر هاست شما نه پشتیبانی داره و نه حرف و سرور مناسب و نه پشتیبانی خوب برای سرور و مشتری و شما میرید از مدیر یک هاستینگ دیگه توقع کمک دارید طبیعتا بهش بر میخوره اما در قبالش از شما هزینه میگیره و هزینه ی پشتیبانی که وظیفش نیست رو میگیره و این پول دستمزد زحمتی هست که باید مدیر هاستینگ شما میکشیده و از شما گرفته اما انجام نداده و مجبورید به کس دیگری هم همون هزینه رو بدید با این تفاوت که اون شخصی که ازش هاست نگرفتید پشتیبانی هاست شما رو انجام میده اما مدیر هاستینگ خود شما پشتیبانیش خواب رفته.

در مورد سرعت اینترنت :

سرعت اینترنت ایران به طور کنترلی کم هست نه این که خودشون نداشته باشند.دارند اما این سرعت از نظر مهندسان مخابراتی کفاف ایرانیان رو میده.چون نمیخوان بیشتر از اینها مردم سرعت اینرتن داشته باشند.سرعت این هست اینطوره اگر بشه 1 گیگ تصور کنین فاجعه ی بزرگتر از ژاپن اینجا رخ میده.

در مورد پلاگین تشکر :

اگر میخواین کامل حذف بشه بله میشه.

سپاسگذارم.
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۰۲:۰۲:۴۷ صبح)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۰۱:۳۴:۵۰ صبح)Sasha نوشته است: ببخشید من نگفتم مدیرا بدن

گفتم فقط میگن سرچ همین دروغ که نمیگم چون تایپیکاش هستن حقم با شماست همش میگین سرچ درسته

ولی سوال این بند خداها اونقدر پیچیده نیست که نتونین جواب ندیدن

حداقل شما که میدونین لینک همون پلاگین یا جواب سوالو واسشون بذارین این کار سخیته؟
لینکشو بذارین کجای انجمن برن همین

در ضمن شما وظیفه دارین جواب بدین و باعث برقرار نظم بشین

اولین مدیری هستی که میگی هیچ وظیفه ایی نداری

اوکی ولش خوش باشی بای

آخه دوست عزیز لینگ ذاشتن برای همه سخته نمیشه تمام لینک ها را که حفظ کرد خودمون هم باید سرچ کنیم
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۰۲:۰۲:۳۹ صبح)
(۱۳۸۹/۱۲/۲۶، ۰۱:۲۵:۳۲ صبح)pepsi نوشته است: اوه !! قرار بود به من جواب بدید نه باز بشینید همدیگر رو خراب کنید!!
یعنی چی اولا . دوما . سوما !!!
زشته به خدا !!
حرف همتون رو هم قبول دارم هم قبول ندارم!
اگه بحث قانون هست ما دوریم از همه چی! اگه بحث کمک هست ما دورتر !!!
این ما رو یکیش منم که میخوام عوض بشم!
خدمت مدیر عرض کنم که من به شخصه معترض به اینم که همه توی امضا فروم قرار بدن!!
دلیل هم شما فرض کن آب حوضی هست! (خودمم انگار به نگارش نیاز دارم Big Grin )
ممنون از کسایی که کمک میکنن اما کمک داریم تا کمک!
طرف میگه من درمانده هستم. یه کمکی کن من برسم به شهرمون! اگه پولش دادی یه چیزه! اگه بردیش سواره اتوبوس کردیش یه چیزه دیگه!
منم سرچ کردم نبود! اقا به شخصه میگم تمام فروم های عالم بسیار سرچر بدی دارن! خودم فروم دارم اما میگم بده اقا ، بد !!
هیچوقت مثل یه سرچر گوگل نمیشه !! حالا باید دقیقا عین کلمه رو بزنی تا کلمه بیاد بالا
من زدم مشکل آواتار. اما دریغ از یکی! مورد شما پیدا نشد! حالا من باید تا صبح بشینم تایپ کنم که بگید من اسپم کار نیستم؟؟
خیلی خیلی توقع بی جایی هست! منم یه موقع اسپم میدادم به شکلی که فروم پیچیده میشد به طرزی زشت!
حالا میتونم ببینم به جای اینکه به من نامه بدن چیکار کن و بعد از یک ماه موضوع من پاک بشه میبینم میان میگن ســـــرچ ســـــــرچ !! در حالی که من خواهش کردم منو یا لینک بدید یا پاسخ! البته دادید اما با تلخی که از ندادن کمی شیرین تر بود !!
بازم شکر! الهی شکر که یک شبه اینقدر به من جواب دادید!
عرضم به حضور آقای funset که میگین کسی پولی نمیگره !! اشتباه اقا
من یه سری بد جور توی وب گیر کرده بودم! زنگ زدیم یکی گفتم اینه مشکل !! گفت ما پشتیبانی 24 ساعته داریم! هاستت مورد داره؟؟ گفتم نه من اینو میخوام! گفت از من خریدی؟؟ گفتم نه ! منو فلانی معرفی کرده! گفت چون هاست از من نخریدی من کمکی نمیکنم! خیلی ساده هم قطع کرد!! HuhExclamation

در ضمن من لینک فروم ندارم چون از نظر من این یه ادعا و بزرگ نمایی برای منی هست که تازه پا به عرصه ی فروم گذاشتم! بابت لینک همه جوره معذرت! من تا توی چیزی تسلط پیدا نکنم نمیگم فلان فلان! اخلاق من اینه! اگه جریمه و حذف اکانت حق منه میپذیرم اما نمیتونم رو اخلاقیاتم پا بذارم! من ادعایی ندارم و مدعی نیستم! از کل مای بی بی و مدیران پیشاپیش معذرت هم میخوام!
معذرت منو سرچ کنید Big Grin
فعلا!!!
راستی یادم رفت بگم من ADSL دارم خجالتن !!! احتمالا باید برم ونیز ایتالیا تا چت روم بیاد بالا !! اخه همه میدونن که ونیز بالاترین سرعت اینترنت جهان رو داره !!DodgyDodgy
راستی سوال 6 : میشه پلاگین تشکر رو حذف کرد ؟؟

شما یه وبمستری ؟! اگه هستی پس میدونی قانون چیه ؟! درسته ؟!
اینجا خونه pars هست - علیرضا هم گفته این قانون خونه منه - نه شما نه من هیچکی نمیتونه بگه من رعایت نمیکنم و بده
برای سهولت کار گفتن آدرس فروم باید در امضا باشه - هزمش کجا برای شما سخته ؟! بگید تا بیشتر توضیح بدم ؟!
برای سرچ هم دوست عزیز شما "آموزش جستجو" رو سرچ کن در فروم تا بفهمی که باید چطوری یه بحث رو سرچ کنی
بدی شما اینه که همه چیز رو حاضر و آماده میخواید و اصلا حاضر نیستید به خودتون سختی بدید
چون رک صحبت کردی مجبور شدم مثل خودتون پاسخ بدم - از همه طلبکارید و اینگار همه موضفن پاسخگوی شما باشن
اینقدر هم کم لطف هستید که این همه فرد پاسخگوی شما بودن اما به جای تشکر از کلمه اولا و دوما استفاده میکنید ... میخواید اصلا کاربرا بیان فروم شما رو درست کنن ؟!
خصوصیات ما ایرانیا همینه ... قدر چیزای داشته رو نمیدونیم
پاسخ

[/quote]

آخه دوست عزیز لینگ ذاشتن برای همه سخته نمیشه تمام لینک ها را که حفظ کرد خودمون هم باید سرچ کنیم
[/quote]

درسته داداش حق باتوهه ولی میشه در صورت نیاز وقتی تایپیک روزده لینک رو گذاشت اگه شد
بحرحال خیلیا ناواردن اونقدر اینجا موضوع و پلاگین هست که واقعا پیدا کردنش سخته

باز شما همه جا هستین میدونین چی کجاست و نیست وارد ترین پس یه لینک چیزی از شمام کم نمیکنه

ممنون - موفق باشین
پاسخ
Sad واقعا ممنون از جواب هایی که دادید! ازرده خاطرم کردید! و اما . .
دوست غریبه c_r_fel شما همیشه روی اسلوب و قواید هستید و هرگز به دوست دوستتون کمک نمیکنید ؟؟
حتما !! چون با جوابی که دادید نشون داد همینه! من از دوست دوستم کمک خواستم اما اون با کمال بی توجهی منو رد کرد! منم همچین تازه کار نیستم! من وقتم کمه!! من فروم رو با پلاگین کامل ریختم روی هاست بعد تند تند پلاگین اضافه کردم! اینقدر مشغله داشتم که متوجه این نشدم که ممکنه دوتا پلاگین با هم فعال کردم! اون مشکلی هم که داشتم مربوط به چیزی جزیی بود که چون مسئول هاستم که مشتری منم میشه نخواستم درمیون بزارم! چون توی فصل امتحاناتش بود و اصلا نمیخواستم لحظه ای مزاحمش بشم! این توضیح اول و حالا توضیح دوم که مربوط به اینترنت هست که هیچ! میگذریم!
دوست غریبه funset !! مدیر بد اخلاق! تند خو !! و صد البته بی توجه !! شما اگه 10 بار هم کنکور داده باشی و رد بشی باز من میگم شما سر جلسه سوال ها رو درست نخوندی !! میشه بگی کجا من واسه یکی از شماها و البته خود شما اولا ، دوما ، سوما آوردم ؟؟
میدونم میگی اونجا. پس باز لطف کن پست من رو بخون ببین من چی گفتم !! خود شما توی پست چهار همین موضوع اول هر خط اول و دوم آوردی و خط و نشون کشیدی و من توی پرده گفتم این کار زشته اما به کسی خطاب ندادم! حالا چون بهم بی احترامی کردی منم بی پرده میگم به شما بودم! حالا تک تک خط های شما رو جوای میدم چون بسیار بهم توهین کردین !! همین جا هم میگم این پست آخر منه!
شما میگی : شما یه وبمستری ؟! اگه هستی پس میدونی قانون چیه ؟! درسته ؟!
منم میگم بله این قانون هست اما من تنها اینجا نیستم که توی امضا آدرس ندادم! (پست 11)
وقتی کسی با روی باز میاد اعتراف میکنه و مشکل رو میگه شما به جای تخفیف جرم میای دوبله مجازات میکنی !!
من که گفتم همه چیزو میپذیرم! این حسن اخلاقه که کسی میگه من شرمنده ام شما بگی باش تا اموراتت بگذره ؟؟
شما میگی : اینجا خونه pars هست - علیرضا هم گفته این قانون خونه منه - نه شما نه من هیچکی نمیتونه بگه من رعایت نمیکنم و بده
من این فرد رو نمیشناسم حقیقت امر !! منم نگفتم بده! گفتم واسه من بده نه کلا بده !!
وقتی من مرض قند دارم قند بده و میگم بده! شما به جای اینکه بگی چرا میگی به قند ، نعمت خدا میگی بد ؟؟ مگه کافری ؟؟ اینه حرف شما. من هزم نمیخواد کنم! شمایی که باید منو درک کنی! اگه آقای علیرضا صاحب خونه هست پس من مهمان و حرمت دارم! نباید اینگونه بهم تندی کنید! شما منو اسیری میبینید تا مهمان!
شما میگی : برای سرچ هم دوست عزیز شما "آموزش جستجو" رو سرچ کن در فروم تا بفهمی که باید چطوری یه بحث رو سرچ کنی
حرفت درست اما خبر داری که نمیشه سریع السیر سرچ کرد ؟؟ خبر داری که هر 30 ثانیه میشه سرچ بدی رو انجام بدی ؟؟ این چه تنظیماتی هست که سهولت سرچ رو به سهولت نوشتار ترجیح میده ؟؟
شما میگی : بدی شما اینه که همه چیز رو حاضر و آماده میخواید و اصلا حاضر نیستید به خودتون سختی بدید
چون رک صحبت کردی مجبور شدم مثل خودتون پاسخ بدم - از همه طلبکارید و اینگار همه موضفن پاسخگوی شما باشن
میشه بگی من کجا گفتم اگه جواب ندید فلان و بیسار میشه ؟؟ من گفتم خواهش میکنم ! شما میدونی این کلمه چه معنی میده ؟؟ یعنی من از شما خرد ترم! دستی دراز کن من رو یاری کن! توی فرهنگ غربی که قدمتی نداره PLZ کلمه ای احساسی است که فرد شنونده رو پایبند میکنه به کمک گوینده ، مثل قسم. اما توی فرهنگ ما که قدمت داره خواهش به معنی اینکه شنونده میبینه قدرت داره و میتونه گوینده رو خرد تر کنه یا ترحم کنه بهش کمکی کنه! Sad بگذریم!
شما میگی : اینقدر هم کم لطف هستید که این همه فرد پاسخگوی شما بودن اما به جای تشکر از کلمه اولا و دوما استفاده میکنید ... میخواید اصلا کاربرا بیان فروم شما رو درست کنن ؟
من گفتم اولا ، دوما ؟؟ اگه یک ، دو ؛ سه و و و گذاشتم برای جدا سازی سوالاتم بود ! شما توی پست چهار کلمات امری اشاره ای استفاده کردی! پس خواهش میکنم ببین چی گفته شده بعد بلند شو داد بزن کی کم لطفه !!
من بار اولی نیست که پست میدم تا وبلاگ و سایت میزنم ! اما بار اولی هست که شخصا از پایه شروع کردم وخیلی هم دست تنها هستم! شما به جای اینکه منو سرکوب کنی کمی آرامش داشته باش و با دقت مطالب رو بخون ببین چی گفته شده !!
تراوین بازی کردی ؟؟ حتما بازی کرده! خیلی سخت نیست اما به همون اندازه که آسونه سختم هست و هست! واسه همین تند خوانی و نفهمیدن اصل مطلب که چه وقت ها اتحادی به سر یکی دیگه نمیریخت !! گاها میشد و این خسارت رو باید فردی که لیدر بود پاسخ میداد! دهکده ای از دست میرفت تا لیدر بفهمه اون همه بی خوابی ، 6 ماه حرص و جوش برای یه منطقه ی خوب چگونه با یه بی توجهی ساده و عجولی از بین میرفت! کمی دقت من رو اینقدر جلو شما بی حرمت نمیکرد!

ممنون Sasha
با اینکه غریبه هستیم خیلی آسون درک کردی! فهمیدی من نیازمندم نه مزاحم !!! ممنون!!

هر کسی آشنایی داره! منم توی سه تا از این شهر کشور آشنایی دارم که هر کدام مخی واسه خودشون تلقی میشن!
اما من همیشه میگم کمک از کسی بگیرم که داوطلبانه میگه از من کمک بخواهید!!
والا با پول و رفیق میتونم یه وب بزنم که بگی اوه !! این چیه دیگه ؟؟ اما میخوام خودم باشم نه پولم ! میخوام یاد بگیرم نه به زور یادم بدن!
پول بدم قالب بسازم! بعد هم بهش پول بدم بیاد وب رو سر و سامون بده! دست آخر هم رفیق مخ بیارم بگم این تو و این مدیریت! اونم میگی عجب چیزی زدی! میام رفیق! خلاصه با ریش قند همه رو میاری سر یه فروم که بگن فروم فلانی رو دیدی ؟؟ به کی قسم بحث کلاس نیس اما آشنایی دارم که مدرس فیزیک هست و مخش توی کامپیوتر جواب میده! بگم یه مخ تر از خودت بهم آشنا کن که منم بگم مخم ؟؟ معلومه دوست دوستم کمکم میکنه تا پا بگیرم !! پس دوستانی که میخونن : وقتی یکی میاد کمک مدام از قواید نگید! گفتم که میتونین این بحث رو با یه چند تا لینک پاسخ میدادید و قفل میکردید تا نشه پستی جدید یا اسپم داد !! بعد 1 ماه هم که همه میخوندن این بحث پاک میشد! نه ؟؟ اصلا پاک میکردی توی نامه جواب میدادی بور واسه 1 به فلان جا و واسه 2 به فلان جا ! نه ؟؟
به هر حال ممنون از حالی که بهم داید اما بهتره من دیگه سوالی نکنم تا کسانی که جوابگو هستن اذیت نشن !! سوال من اذیت بود!!

بدرود!
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۰۲:۰۶:۲۷ صبح)pepsi نوشته است: Sad واقعا ممنون از جواب هایی که دادید! ازرده خاطرم کردید! و اما . .
دوست غریبه c_r_fel شما همیشه روی اسلوب و قواید هستید و هرگز به دوست دوستتون کمک نمیکنید ؟؟
حتما !! چون با جوابی که دادید نشون داد همینه! من از دوست دوستم کمک خواستم اما اون با کمال بی توجهی منو رد کرد! منم همچین تازه کار نیستم! من وقتم کمه!! من فروم رو با پلاگین کامل ریختم روی هاست بعد تند تند پلاگین اضافه کردم! اینقدر مشغله داشتم که متوجه این نشدم که ممکنه دوتا پلاگین با هم فعال کردم! اون مشکلی هم که داشتم مربوط به چیزی جزیی بود که چون مسئول هاستم که مشتری منم میشه نخواستم درمیون بزارم! چون توی فصل امتحاناتش بود و اصلا نمیخواستم لحظه ای مزاحمش بشم! این توضیح اول و حالا توضیح دوم که مربوط به اینترنت هست که هیچ! میگذریم!

خواهش میکنم.
من وظیفم هست که کسی کمک نیاز داره داخل این تالار بهش کمک کنم.اگر باز هم بپرسید سوالاتتون رو کمک میکنم.
اگر تصور میکنین سوالی باز هم بی جواب دارید بپرسید بنده را هنمایی میکنم.

در مورد برخی مدیران اینجا هم تنها چیزی که یادم هست "درخواست همکاری با مدیریت" برای مدیر بخش شدن یکی از درخواست هاشون این بود که نیاز دارن به (عین همین جمله ی روز رو) : برای رسیدگی به سوالات تکراری کاربران.اگر قرار بود غیر از این باشه و کسی بگه سرچ کنید و جستجو کنید خود شخص علیرضا نجفی پور این کارو قبلا انجام داده بود.

من کاری به دوستان دیگه ندارم در هر شکلی شما سوالتون رو بپرسین بنده راهنمایی میکنم.همونطور که بقیه ی سوالاتتون رو راهنمایی کردم.اینجا تالار پشتیبانی هست و بنده هم یک کاربر عادی اما راهنماییم رو انجام میدم.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۲۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۲۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۷:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان