هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین درخواست دوستی (ليست دوستان) به سبک facebook
دوست عزیز اگه اولین صفحه رو زحمت میدادی به خودت میخوندی الان اینو نمیگفتی

پروفایل کاربر زیر آمار کاربر ببینی نوشته درخواست دوستی

تو پروفایل بخش اواتار دیدی کجاست سمت چپش دیگه ازین واضح تر نمیشه گفتShy
پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۹۰/۱/۲، ۲۲:۳۲:۰۸ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۰۰:۱۲:۰۱ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۴، ۰۰:۲۰:۵۴ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۷/۲۲، ۱۲:۰۵:۵۷ عصر)
به جون تو به جون خودم ! می گم همه چی سر جاشه این گزینه ی درخواست رو پیدا نکردم !
بازم میگردم ببینم کجاست !BlushUndecided
کد:
{$fbdock_text}
این کد رو کم داشت ! این برای ارسال درخواست دوستیه.
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۱/۳، ۰۰:۱۲:۱۴ صبح)
وقتی روی درخواست دوستی کلیک میکنی میزنه پس گرفتن درخواست دوستی یعنی درخواست ارسال شده ولی هیچ پیامی برای طرف مقابل نمیاد اصلا از کجا باید تائیدش کنه گیرم که پیام خصوص هم بفرسته تو پیام خصوص که نمیشه تائید کردHuh
پاسخ
پيام نمياد روي تولبار نمايش داده ميشه. روي مشخصات كليك ميكني و اونجا ميتوني درخواست رو تاييد يا رد كني
من يه مشكلي دارم. صفحه دوستانم از سمت چپ كشيده شده. نصف مشخصات اولين دوستم بيرون از صفحه افتاده و پايين انجمن اسكرول اومده. از كجا مشكل رو حل كنم؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
مربوط به قالب شماست
در سایت اصلی هم این موضوع مطرح شده که با برخی از قالب ها سازگاری نداره و باعث کش اومدن صفحه میشه
در قالب بنده مثلا درسته
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۳، ۰۱:۰۵:۰۱ صبح)Cancer9003 نوشته است: پيام نمياد روي تولبار نمايش داده ميشه. روي مشخصات كليك ميكني و اونجا ميتوني درخواست رو تاييد يا رد كني
من يه مشكلي دارم. صفحه دوستانم از سمت چپ كشيده شده. نصف مشخصات اولين دوستم بيرون از صفحه افتاده و پايين انجمن اسكرول اومده. از كجا مشكل رو حل كنم؟

دوستاني كه اين مشكل رو دارن راه حل اينه:

پنل مدير كل ---> قالب ها و پوسته ها ---> پوسته ها ---> پوسته مورد نظر ---> FBFriends.css ---> مقدار container رو دقيقاً مثل مقدار container قالبتون ( توي global.css) قرار بدين.
فرضاً اگر container توي global.css برار با 80% هست تو مسير بالا هم مقدار رو از 1110px به 80% تغيير بدين
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۹۰/۲/۴، ۱۴:۵۱:۴۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۲، ۱۱:۳۹:۱۳ صبح) ، zibaie (۱۳۹۰/۴/۱۵، ۰۸:۵۱:۲۸ صبح) ، iran2fun (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۲۰:۰۶:۳۶ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۱۰:۳۷:۰۱ صبح) ، arsham (۱۳۹۱/۷/۲۹، ۰۹:۴۵:۲۱ صبح)
چجوری میشه کاری کرد ببری بالای صفحه؟
به نظر من بالا بهتره
پاسخ
يه مشكل بزرگي كه داره و فكر مي كنم به يكسري تنظيمات حل ميشه كه من نمي دونم اينه كه:
گزينه اضافه كردن به ليست دوستان (كه تو پيش فرض هست و بدون منظر موندن واسشه جواي اضافه مي كنه) يا بايد حذف بشه يا كد اين پلاگين بروش كپي بشه.
واسه UserBit قبلا اين كارو كردم
ولي نمي دونم اينو از كجا انجام مي دن

ممنون اگه كسي جواب بده
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۳/۲، ۱۱:۳۳:۰۴ صبح)
من این پلاگین رو نصب کردم و چند وقتی هست که در حال استفاده هستم ولی مشکلی که دارم :
3 یا 4 پلاگین با این پلاگین سازگاری ندارم و باعث ارور میشود.

1. تعداد اعتبار اهدا شده
2. ستونی کردن زیر انجمن ها
3. پیوست های ارسال
4. بازگردانی حذف شده ها
5. پ.خ./ایمیل خوش آمد گویی

این 5 پلاگین را وقتی فعال می کنم ارور میدهد و در همه ارور ها این نوشته مشترک است :

Line: 1134 - File: inc/plugins/FbDock.php PHP 5.2.17

میشود کاری کرد ؟
اگر این پلاگین را بطور کامل حذف کنم مشکلم حل می شود ؟
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
کسی نمی تونه راهنمایی کنه ؟!!!
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان