هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ET-Chat and MyBB
دوست من داری منو دست میندازی؟
اصلا کار خوبی نیست
خوب من این کار هارو کدرم که گفتم به اون اروری که در صفحه قبل گفتم رسیدم
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
ببخشید شما در config.php در این قسمتها اطلاعاتتونو درست وارد کردین؟
کد:
Als Datenbank ist mysql augewählt.
Host: localhost
Login: -----_etchat
Pass: ---------
Database: -------

درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
ببینید اولی login = یوزر نیم کارریمو زدم
دومی پسورد
سومی هم نام دیتابیس
فان 98
تــ مپا
پاسخ
شما واضحتر توضیح بدین یوزر نیم کاربری انجمنتون رو زدین یا دیتابیستون؟!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
دیتا بیس دیگهBlush
فان 98
تــ مپا
پاسخ
آقا من نصبش کردم ولی وقتی تو صفحه اصلی یوزر رو admin میزنم به جای اینکه صفحه پسورد رو بیاره ، یه صفحه با این ارور میاد:

Warning: require_once(class/bf039a372b03b05d71adddfc1cac2015.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/u204332773/public_html/chat/index.php on line 22

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'class/bf039a372b03b05d71adddfc1cac2015.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/u204332773/public_html/chat/index.php on line 22
پاسخ
آقا یکی بگه مشکل ما چیه.من چه هماهنگ میکنم و چه نمیکنم همین ارور رو میده!!!
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۲۲، ۱۷:۱۰:۱۲ عصر)hosebr نوشته است: آقا من نصبش کردم ولی وقتی تو صفحه اصلی یوزر رو admin میزنم به جای اینکه صفحه پسورد رو بیاره ، یه صفحه با این ارور میاد:

Warning: require_once(class/bf039a372b03b05d71adddfc1cac2015.class.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/u204332773/public_html/chat/index.php on line 22

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'class/bf039a372b03b05d71adddfc1cac2015.class.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/u204332773/public_html/chat/index.php on line 22
کسی نمیخواد بگه کجای کار ما ایراد داره؟Dodgy
پاسخ

عزيز من اين كه لازم نيست در فايلي ديتابيس رو قرار بديد كه Sleepy

داخل يك پوشه مثل chat بريزيد و سپس اين فايل رو اجرا كنيد . www.yoursit.com/chat/install/index.php خودش بسته نصبي داره و مثل MyBB مي تونيد ديتابيس رو در بسته نصبي وارد كنيد .

مديراني كه اينجا هستند براي پشتيباني انجمن سازي آمدند به اسم MyBB !

....
پاسخ
 سپاس شده توسط1STAR (۱۳۹۰/۴/۳۰، ۰۹:۴۱:۵۴ صبح)
سلام

من نصب کردم و درست کارر می کرد اما وقتی تغییرات رو دادم طبق پست اول فقط یه نوشته میاره اونم اینه :

pw+invisible

مشکل چیه ؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان