هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل ساخت صفحه ایندکس مانند مجید آنلاین
آقا من الان ساب دامین رو ساختم. ولی بلد نیستم فرومو انتقال بدم. اصلا نمیدونم باید چیو و به کجا و چجوری انتقال بدم ! آقا من الان ساب دامین رو ساختم. ولی بلد نیستم فرومو انتقال بدم. اصلا نمیدونم باید چیو و به کجا و چجوری انتقال بدم !
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-9837.html
پاسخ
 سپاس شده توسطBeBeLKhaN (۱۳۹۱/۱/۲۳، ۰۹:۴۶:۳۸ صبح)
اون چیزی که من میخوام نداره
من میخوام بدونم که چی چیز هایی رو باید انتقال بدم و چجری میتونم انتقال بدم ! سایت به این درندشتی هیچکی بلد نیست !؟
پاسخ
خیلی ساده گفتهش شده هرچی که مربطو به انجمن هست به ساب دامینت منتقل کن سپس فایل ستینگ را باید باز کنی و آدرس ساب دامین را بدی . در ضمن فکر میکنم باید تو تنظیمات مای بی بی ( پنل مدیریت آدرس سایت دامین را هم بدی )
پاسخ
یعنی هر چی فایل دارم منتقل کنم ؟! چجوری ؟! اقا من تازه کارم شرمنده
پاسخ
یعنی هر چی فایل دارم منتقل کنم ؟! چجوری ؟! اقا من تازه کارم شرمنده
پاسخ
اگر بلد نیستی به یکی از مدیران پیام خصوصی بزن و اطلاعات هاستت را بهشون بده تا تا مدیران برای شما این کار را انجام بدند.
پاسخ
هزينه كه نداره ؟‌ :|
پاسخ
بستگی داره بعضی برای کارشون ارزش قائل میشند بعضی ها هم روی رفاقت و دوستی رایگان انجام میدن به چند تاشون بگو بلاخره یکیشون جواب میده.
پاسخ
 سپاس شده توسطBeBeLKhaN (۱۳۹۱/۲/۱، ۲۱:۲۸:۳۱ عصر)
باشه ببينم چي ميشه.ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۱۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb آموزش ساخت صفحه 404 مای بی بی بهمراه جستجوگرها salehkhan 6 4,763 ۱۳۹۱/۱۱/۸، ۰۲:۰۸:۳۵ صبح
آخرین ارسال: salehkhan
  آموزش کامل ساخت سایت مپ یا نقشه سایت hamidtbt 12 19,297 ۱۳۹۰/۲/۲۰، ۱۹:۴۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: presents

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان