هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل ساخت صفحه ایندکس مانند مجید آنلاین
سلام.

من خودم دنبال این آموزش خیلی گشتم و توستن بلاخره درستش کنم البته به کمک چند نفر که اسم هایشون را میگم تا کپی رایت را به اسم خودم نزنم.Big Grin

به کمک کاربر Sajjad در سایت http://forum.webalfa.net نمونه کد وی بولتین که شبیه به مجید آنلاین را دریافت کردم.
به کمک کاربر armintanha در سایت http://www.webhostingtalk.ir توستم روی مای بی بی پیادش کنم . البته تبدیل خاصی نبود همون آوردن آخرین ارسال ها بود که تو اینجا گفتم ولی کسی انگار نتوست درست کنه.

بریم سر آموزش.

اول این صفحه ایندکس چیست : یه صفحه ای هست به درد سایت های که فقط فروم دارند میخوره . آدرس سایتشون مانند
forum.site.com شبیه اینها هست می باشد . و آخرین ارسالهای انجمنشون را به همراه دکمه ورود به انجمن هست را میتونند طراحی کنند.

شما ابتدا فایل را ازاینجا دریافت کنید . سپس بعد از خارج کردن از حالت زیپ فایل rss.php را باز کنید و بجای کد های قبلی کد rss سایت خود را بزارید.

البته شما اول به سایت وبگذر برید سپس از ابزار نمایشگر آر اس اس خروجی آر اس اس سایت خود بگیرید . تو مای بی بی آدرس ار اس اس این شکلی هست http://community.mybbiran.com/syndication.php

فقط با مرورگر ie تو وبگذر برید .

تا اینجا 50 درصد کار تمام هست.

شما باید همچین کد از وبگذر دریافت کنید

کد php:
<!-- Start WebGozar.com Rss Reader code  -->
<
style>
.
WFeedTitle{font-family:tahoma;font-size:8pt;color:#003399;text-decoration:none;font-weight:600}.WFeedTitle:hover{color:#ff4400;}
.WFeed{font-family:tahoma;font-size:9pt;color:#003399;text-decoration:none;}.WFeed:hover{color:#ff4400;}
</style>
<
script src=http://reader.webgozar.com/feedreader/reader.aspx?Feed=http://community.mybbiran.com/syndication.php&maxFeed=5 language=javascript></script>
<!-- End WebGozar.com Rss Reader code --> 

حالا فایل index.php را باز کنید و تغییرات لازم را بدید. ( جلوش فارسی هر کدوم را نوشته ).
فایل style.css هم مربوط به طراحی هست که میتوانتید شخصی سازی کنید.
پوشه image را متونید عکس های مورد علاقه را بزارید و شخصی سازی کنید.

در آخر در روت اصلی یعنی قبل از پوشه اصلی فروم که نصب کردید فایل را آپلود کنید . آدرس سایت خود را باز کنید و آخرین ارسال ها را ببنید. مانند site.com

فرق سایت وبگذر با سایت های دیگه اینکه اگه شما توی این این خروجی آر اس اس را دریافت کنید دیگه اسمی از سایت سازنده ار اس اس نیست. من خودم چند تا سایت را تست کردم فقط توی این سایت میشید چنین کاری کرد.

[تصویر:  12985664922.jpg]

دیگه ببخشید اگه بد توضیح دادم. اصل کاری همون ار اس اس هست . بقیه چجیز ها آماده هست و شما فقط باید شخصی سازی کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطparsilu (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۲۱:۴۳:۵۲ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۲۲:۰۳:۱۸ عصر) ، Ben (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۲۳:۳۲:۲۵ عصر) ، BSE (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۲۳:۳۷:۱۹ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۰۱:۵۰:۰۸ صبح) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۰:۴۸:۰۲ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۴:۰۷:۱۰ عصر) ، decoder2012 (۱۳۹۰/۱/۲۵، ۲۰:۱۷:۳۸ عصر) ، mohsen88 (۱۳۹۰/۴/۱۷، ۱۷:۰۷:۴۷ عصر) ، scarce (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۱۵:۱۰:۲۸ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۱۷:۰۵:۱۵ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۵/۲۰، ۰۱:۰۱:۵۶ صبح) ، reza_ (۱۳۹۰/۵/۲۴، ۱۵:۵۹:۳۰ عصر) ، digital (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۲۱:۱۹:۳۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۲:۵۴:۳۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۱/۹، ۰۴:۳۴:۲۲ صبح) ، S_N (۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۹:۱۲:۱۷ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۹/۲۴، ۱۳:۳۰:۴۶ عصر)
خیلی ممنون دوست عزیز

اما این کدی که از وب گذر گرفتیمو کجا باید بزاریم ؟

تو index.php ???

اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۶، ۰۹:۳۴:۲۷ صبح)khp نوشته است: خیلی ممنون دوست عزیز

اما این کدی که از وب گذر گرفتیمو کجا باید بزاریم ؟

تو index.php ???

سلام.

بالا گفتم . فایل rss.php را باز کن کد وبگذر را جای گزین کد های قبلی کن
پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۱۰:۵۰:۴۵ صبح)
خیلی ممنون

بعد یک نکته ای که زیاد به اینجا مربوط نمیشه

من روی local host نصبش کردم ! اما حالا دیگه فروم ندارم ! و فقط صفحه ی ایندکس میاد !

از پیکر بندی / General Configuration هم تغییر لینک دادم بازم فرومو نتونستم باز کنم !

اگه اینو آموزش بدید که چه طوری فروم رو به جای دیگه لینک کنم ممنون میشم
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
آخر آدرس لوکل اسم پوشه فروم را بزن
پاسخ
تشکر دوست عزیز
آدرس سایت باید حتما به این صورت باشه: forum.site.com نمیشه اینطوری باشه: www.site.com
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
نه منظورم اینکه مثلا شما تو روت اصلی فرومتون نصب نباشه به عنوان مثال انجمن من تو پوشه فروم نصب شده و آدرس اصلی که بصورت ireshop.net هست خالی بود و هیچ استفاده ده ای نمیشد حالا با این ایندکس میشه آخرین ارسال ها در ادرس ذکر شد آورد.
پاسخ
ظاهرا توی فایل forum.js به جای آدرس مجیدآنلاین باید آدرس انجمن خودتونو بذارید!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
نه
فقط فایل rss.php را باید تغییر بدی
پاسخ
چرا بایداونو عوضش کنی وگرنه آخرین ارسالهای سایت مجیدآنلاین رو نشون میده!!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Lightbulb آموزش ساخت صفحه 404 مای بی بی بهمراه جستجوگرها salehkhan 6 4,763 ۱۳۹۱/۱۱/۸، ۰۲:۰۸:۳۵ صبح
آخرین ارسال: salehkhan
  آموزش کامل ساخت سایت مپ یا نقشه سایت hamidtbt 12 19,299 ۱۳۹۰/۲/۲۰، ۱۹:۴۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: presents

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان