هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مشورت
(۱۳۸۹/۱۲/۱، ۱۸:۱۱:۱۵ عصر)behdad0160 نوشته است: یکی از دوستان از من چنین درخواستی کردن و من هم یه انجمن براشون نصب کردم

اگر دوست دارید فعالیتتون رو اونجا شروع کنید:

این انجمن هم برای شماست

http://www.iranbb.co.cc

از کمک تمامی شما دوستان و بزرگواران کمال تشکر رو دارم و خدا میدونه که زبان تشکر ندارم.فقط دوستان اگر اسامیه بیشتری رو پیشنهاد کنید ممنون میشم.راستی دوست عزیز این سایتی رو که معرفی فرمودید باز نمیشه.

[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
آقا نا امیدت نمیکنم. شاید شما وقت و حوصله داشته باشی. اما زدن چنین تالاری آدم رو زود پیر میکنه تا بیاد رشد کنه.یه نگاه به تالار من و ایران فروم بنداز.مدیر گرامی ایران فروم که فکر کنم از وقتی زده تا حالا خواب نداشته.منم که یه گوشه ای از اینترنت رو گرفته تالارم تجربه دارم که میگم بچسب به یه موضوع تخصصی که زود پا بگیره بعد بیا به تالار اضافه کن. اونایی که توی تالار مثلا" موبایل 1 ساله هستن باهات وقتی یه بخش آشپزی درست کنی توی سایت میگن اوفف بریم اونجا هم پست بدیم و یکم یکم بخش اضافه میکنی.این نظر من بود.

برای اسم هم زیاد روش فکر نکن. مهم هست ولی شرط اصلی نیست. چون احتمال چیزترین گ هست و...

یه چیزی مخفف پیدا کن. از کاربرات نظر بخواه.من خودم 3 روز فکر کردم نتیجه نداشت. یه نظر سنجی گذاشتم بعد 4pars.com رو پیدا کردیم که به عقل جن نمیرسید این دومین آزاد باشه!
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۴:۵۸:۲۷ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۲:۴۳:۲۵ عصر)cniran نوشته است: آقا نا امیدت نمیکنم. شاید شما وقت و حوصله داشته باشی. اما زدن چنین تالاری آدم رو زود پیر میکنه تا بیاد رشد کنه.یه نگاه به تالار من و ایران فروم بنداز.مدیر گرامی ایران فروم که فکر کنم از وقتی زده تا حالا خواب نداشته.منم که یه گوشه ای از اینترنت رو گرفته تالارم تجربه دارم که میگم بچسب به یه موضوع تخصصی که زود پا بگیره بعد بیا به تالار اضافه کن. اونایی که توی تالار مثلا" موبایل 1 ساله هستن باهات وقتی یه بخش آشپزی درست کنی توی سایت میگن اوفف بریم اونجا هم پست بدیم و یکم یکم بخش اضافه میکنی.این نظر من بود.

برای اسم هم زیاد روش فکر نکن. مهم هست ولی شرط اصلی نیست. چون احتمال چیزترین گ هست و...

یه چیزی مخفف پیدا کن. از کاربرات نظر بخواه.من خودم 3 روز فکر کردم نتیجه نداشت. یه نظر سنجی گذاشتم بعد 4pars.com رو پیدا کردیم که به عقل جن نمیرسید این دومین آزاد باشه!

درود بر شما.از اینکه با نظر فوق العادت من رو دل گرم کردیHeart یک دنیا ممنونHeart.دوست عزیز من قرار نیست شاخ قول Big Grinرو بشکنم فقط قراره یک فروم راه اندازی کنم و تا جایی که بتونم موضوعات پرطرفدار مثله موبایل،کامپیوتر،بازی،آموزش و بیشتر شبه آموزشی بذارم.من فروم های زیادی رو دیدم.بعضی ها هدفشون دوست یابی Dodgyهست وکمتر مطالب آموزشی و یادگیری دارند.البته من به فروم شما هم سری زدم و واقعا جایه تحسین داره که همچین فرومی به این زیبایی و قدرت دارید.امیدوارم همیشه موفقHeart باشید.البته من قصد توهین به فروم شما رو ندارم عزیز یک وقت سوء تفاهم نشه.من گفتم بعضی ها.اتفاقا الان هم قصد عضویت تویه سایت خوبتون رو دارم.من میخوام برای ایرانیان عزیز کاری کرده باشم و به عنوان کوچکترین عضو ایرانی خدمتی کرده باشم برای من دنیایی ارزش داره.حتی بعضی از عزیزان پیشنهاد همکاری رو دادند.
باز هم از نظرتون کمال سپاس رو دارم.انشالله فرومتون در صدر سایت های ایرانی بدرخشه Heartعزیز

پاسخ
 سپاس شده توسطcniran (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۵:۵۹:۴۵ عصر)
دوست عزیز اگر میخوای یه سایت خوب داشته باشی باید 2 چیز داشته باشی = صبوری + امید

داشتن یه سایت هنر نیست ، رسوندنش به اوج و نگهداریش در همون رتبه افتخاره

خودت و سایتت رو با هیچ جای دیگه مقایسه نکن ، خودت باش - من 3 بار از صفر شروع کردم ، یه بار که زد به سرم کل سایت و فروم رو پاک کردم ، یه بار خراب کاری کردم که همه چیز پاک شد (خواستم یه چیزی رو یاد بگیرم مجبور بودم دست به ریسک بزنم) یه بار هم که فان ست از سوی وزارت ارشاد بسته شد و مجبور شدم همه چیز رو پاک کنم

قضیه دلداری و روحیه و دلگرمی نیست - باید اینقدر مطلب جدید و مرجع بزاری ، باید اینقدر نگاه به بازدید کننده های کمت کنی ، باید اینقدر صبوری و تلاش کنی تا به چیزی که میخوای برسی

توی هر زمینه ایی دوست داری شروع کن اما دوست داشتن ملاک اصلی نیست بلکه باید مطالبش رو هم تامین کنی همیشه - پس چه بهتر که از کم شروع کنی و تمام تمرکزت رو روی اونها بزاری و بعد کم کم که دیدی (یعنی بعد از چند ماه) بازدید کننده هات زیاد هستن خوب تالار هم اضافه کنی

خوب چیزهای دیگه مثل نصب الکسا و تبادل لینک هم تاثیر دارند اما تا زمانی که خودت تلاش نکنی فقط درجا خواهی زد

پس صبوری و امید و تلاش فراموشت نشه

یا علی
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۴:۵۸:۱۶ عصر) ، cniran (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۶:۰۰:۴۶ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۲/۱۰، ۲۳:۱۰:۱۴ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۴:۲۰:۲۱ عصر)funset نوشته است: دوست عزیز اگر میخوای یه سایت خوب داشته باشی باید 2 چیز داشته باشی = صبوری + امید

داشتن یه سایت هنر نیست ، رسوندنش به اوج و نگهداریش در همون رتبه افتخاره

خودت و سایتت رو با هیچ جای دیگه مقایسه نکن ، خودت باش - من 3 بار از صفر شروع کردم ، یه بار که زد به سرم کل سایت و فروم رو پاک کردم ، یه بار خراب کاری کردم که همه چیز پاک شد (خواستم یه چیزی رو یاد بگیرم مجبور بودم دست به ریسک بزنم) یه بار هم که فان ست از سوی وزارت ارشاد بسته شد و مجبور شدم همه چیز رو پاک کنم

قضیه دلداری و روحیه و دلگرمی نیست - باید اینقدر مطلب جدید و مرجع بزاری ، باید اینقدر نگاه به بازدید کننده های کمت کنی ، باید اینقدر صبوری و تلاش کنی تا به چیزی که میخوای برسی

توی هر زمینه ایی دوست داری شروع کن اما دوست داشتن ملاک اصلی نیست بلکه باید مطالبش رو هم تامین کنی همیشه - پس چه بهتر که از کم شروع کنی و تمام تمرکزت رو روی اونها بزاری و بعد کم کم که دیدی (یعنی بعد از چند ماه) بازدید کننده هات زیاد هستن خوب تالار هم اضافه کنی

خوب چیزهای دیگه مثل نصب الکسا و تبادل لینک هم تاثیر دارند اما تا زمانی که خودت تلاش نکنی فقط درجا خواهی زد

پس صبوری و امید و تلاش فراموشت نشه

یا علی

درود بر شما.دوست عزیز از اینکه من رو راهنمایی فرمودی یک دنیا ممنونم.دوست واقعی اونه دوستانش رو راهنمایی کنه.باز هم ممنون.
دوست عزیز قضیه دوست داشتن من فقط یکی از انگیزه های راه اندازی این فروم هست.اگر علاقه و عشق نباشه که دیگه کاری پیش نمیره.من هم نیازی به رتبه و کسب درآمد ندارم.ببینید در فرومی که چند موضوع باشه افراد رو با تخصص های مختلف دور هم جمع میشن و از تخصص همدیگه استفاده میکنند.برای افرادی هم که بتونند فعالیت خوبی داشته باشند و مدیر بخش بشن جوایزی هرچند ناچیز در برابر محبت دوستانه اونها بهشون تعلق میگیره.من قصد راه اندازی سایتی مثه ویکی پدیا یا امثالهم ندارم ولی یک مرجع در حد خودم که دوستان با تخصص های مختلف دور هم جمع بشن و علم خودشون رو در اختیار دیگر دوستان قرار بدن وتعامل خیلی خوبی با هم داشته باشند.باز هم از اینکه پاسخگو و راهمنما بودید کمال سپاس رو دارم
پاسخ
سلام دوست عزیز
ایده جالبی تو سر داری

به نظر من اینکه همه موضوعات رو توی یک فروم داشته باشی یک عیب بزرگ داره اونم این که اولاً حجم سایت بالا می ره و لود اون مقداری طول می کشه که حوصله کاربرو سر میبره و دوم این که برای پیدا کردن یک موضوع کاربر باید کلی صفحه انجمنو بالا پائین بره

اگه نظر منو می خوای به جای یک انجمن چندتا انجمن بزن و هر کدومو تخصصی کن بعد توی صفحه اول به هر کدوم از انجمن ها لینک بده

درسته که یکم مدیریت سایت مشکل می شه و باید تنظیماتو برای هر کدوم از انجمن ها انجام بدی ولی ارزش اینو داره که کاربرا سردرگم نشن

سايت تخصصي برنامه نويسي و فناوري اطلاعات .: آي تي پاتوق:. [تصویر:  wink.png]

[تصویر:  itpbanner.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۶:۲۰:۱۵ عصر)
من حتی بهش وقتی فکر میکنم سرم درد میگیره ! دوست من فضای نت پر از این فروم هاست ، پیشنهاد میکنم به یه مبحثی که تا الان کمتر پرداخته شده بپردازی ، مثلا یه فروم بزنی که توش بحث های تخصصی انواع فروم ساز ها باشه ، آروم آروم به ابزار وب و چیز های دیگه ربطش بده ، اینکه چند تا شاخه که اصلا بهم ربط نداشته باشن رو یه جا بیاری باعث جذب کاربر نمیشه . اگر فرومی بزنی که توش در مورد برنامه های فروم ساز بحث بشه منم همراهیت میتونم بکنم
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۶:۲۹:۴۵ عصر)
(۱۳۸۹/۱۲/۵، ۱۵:۴۹:۰۱ عصر)mehdi95 نوشته است: من حتی بهش وقتی فکر میکنم سرم درد میگیره ! دوست من فضای نت پر از این فروم هاست ، پیشنهاد میکنم به یه مبحثی که تا الان کمتر پرداخته شده بپردازی ، مثلا یه فروم بزنی که توش بحث های تخصصی انواع فروم ساز ها باشه ، آروم آروم به ابزار وب و چیز های دیگه ربطش بده ، اینکه چند تا شاخه که اصلا بهم ربط نداشته باشن رو یه جا بیاری باعث جذب کاربر نمیشه . اگر فرومی بزنی که توش در مورد برنامه های فروم ساز بحث بشه منم همراهیت میتونم بکنم

درود بر شمادوست عزیز من فکر نمیکنم سردر گمی وجود داشته باشه.شما هرموضوعی رو که میخوای براحتی پیدا میکنی.هر موضوع طبقه بندی هست.
دوستان شاید من اونجوری که باید نتونستم ایده ام رو برای دوستان باز کنم.ببینید قرار نیست که هرچی موضع هست من تویه فروم قرار بدم.فقط موضوعات پر مخاطب.من میام و موضوعات پر مخاطب رو دستچین میکنم.برای مثال موبایل.یا مثلا بازی های رایانه ای.حالا این قسمت رو به صورت تخصصی طبقه بندی میکنم.دوستانی هم که توانایی اداره اون بخش رو داشته باشن قرار میدم.من فروم های زیادی رو دیدم ولی همشون به صورت کلی و گذرا از موضوعات رد شدن و انگار به صورت تخصصی به این قسمت ها رسیدگی نشده.مثلا قسمت موبایل فقط نوشته تم.خوب تم چه گوشی؟؟//نوکیا؟؟؟؟سونی اریکسون؟؟؟؟یا نوع دیگه ای؟؟؟؟همش درهم هست.بنظره من اون سردرد داره نه این ایده ای که من دارم.یا مثلا بازی.قسمت بازی خودش به کنسول یا پی سی تقسیم میشه ولی بعضی از فروم ها مینویسه بازی.خب حالا بیا و موضوع مورد نظرت رو پیدا کن
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۴ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۹:۰۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان