هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست مشورت
درود بر تمامی دوستان.من میخوام با استفاده از سیستم مای بی بی یک فروم راه بندازم که تمام موضوعاترو در خودش داشته باشه.مشکلی که من دارم انتخاب اسم واسه همچین تالاری هست.من تا الان کلی فکر کردم و به یک اسم خوب دست پیدا نکردم و اگرم پیدا کردم نمونش موجود بوده و امکان انتخابش نبوده..حالا از دوستان خوب و خوش سلیقه مای بی بی ایران میخوام که منو در انتخاب اسم راهنمایی بفرمایند.یک دنیا ممنون
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
پیشنهاد می کنم کار انجمنتون رو در یک مسیر مشخص متمرکز کنید

اونجوری راحت تر میشه اسم انتخاب کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۶:۵۶:۴۲ عصر)
درود بر شما.دوست عزیز حرف شما قبول و متین.ولی من میخوام یک تالاری شبیه به دایره المعارف یا یک مرجع ایجاد کنم.برای مثال شما برای پیدا کردن یک موضع مثلا موبایل به سایت های تخصصی موبایل سر میزنید.برای پیدا کردن یک مقاله به سایت های که با موضوع مرتبط باشن سر میزنین.و باید وقته زیادی رو صرف این جستجو کنید.اما در این گونه فرومی که من قصد راه اندازیش رو دارم میخوام تمام موضوعات رو درونش جمع آوری کنم.بعد از مدتی مدیران و کاربران هم به این شکل با تخصص های گوناگون دور هم جمع و با هم آشنا میشن و از علم یکدیگر استفاده میکنن
پاسخ
نمیخام نا امیدت کنم اما این کار تقریبا غیر ممکنه !
حالا اسمش مهم نیست،راه اندازیش مهمتره.
یکم فکر کن ببین ایدت عملی هست خوب چرا تالار راه مینداز ویکی پدیا راه بنداز راحتتره که !
اینجوری یه 10-15 سالی باید فشار بیاری شاید شاید رشد کرد !
واقعا سخته. و حتی نشدنی.
پاسخ
پیشنهاده من:

ایران ویکی

www.iranwiki.com
(۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۶:۴۴:۱۴ عصر)Reza نوشته است: نمیخام نا امیدت کنم اما این کار تقریبا غیر ممکنه !
یکم فکر کن ببین ایدت عملی هست خوب چرا تالار راه مینداز ویکی پدیا راه بنداز راحتتره که !
واقعا سخته. و حتی نشدنی.

سلام به رضای عزیز

دوستمون رو نا امید نکن

دوست عزیز برای طراحی انجمن و قالب اختصاصی می تونی رو من حساب کنی

تو اداره انجمن هم رو من حساب کن

نمونه کارهامم هست

برای شما رایگان Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۶:۵۶:۵۱ عصر)
(۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۶:۴۴:۱۴ عصر)Reza نوشته است: نمیخام نا امیدت کنم اما این کار تقریبا غیر ممکنه !
واقعا سخته. و حتی نشدنی.

درود بر شما از اینکه مشارکت فرمودین.دوست عزیز حرف شما هم متین و قابل قبول.ببینید من که قصد راه اندازی سایتی شبیه به ویکی پدیا رو ندارم.من بیشتر موضوعات پر مخاطب رو تویه تالار قرار میدم.برای مثال موضع موبایل یکی از پرمخاطب ترین هاست.پس من برای این قسمت چندین سایت موبایل رو بازدید میکنم و از موضوعات و بخش هاشون برای راه اندازی قسمت موبایل تالار الهام میگیرم.هربخش هم به شکل تخصصی و گسترده ایجاد میکنم
(۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۶:۴۵:۴۶ عصر)behdad0160 نوشته است: پیشنهاده من:

ایران ویکی

www.iranwiki.com
واقعا سخته. و حتی نشدنی.

سلام به رضای عزیز

دوستمون رو نا امید نکن

دوست عزیز برای طراحی انجمن و قالب اختصاصی می تونی رو من حساب کنی

تو اداره انجمن هم رو من حساب کن

نمونه کارهامم هست

برای شما رایگان Heart

آدم با داشتن دوستانی مثه شما دل گرمیه 2 صد چندانی پیدا میکنه.ممنون دوست عزیز.به خاطر حمایت و دلگرمیت.اسمی هم که پیش نهاد فرمودی بسیار جالب هست تا الان به فکرم نرسیده بود.حتی ویکی ایران هم میشه گذاشت.حالا باید کمی صبر کرد تا دوستان دیگر هم نظراتشون رو هم بفرمایند و در آخر با یک جمع بندی کلی به یک نتیجه واحد برسیم

پاسخ
 سپاس شده توسطbehdad0160 (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۷:۰۹:۲۶ عصر)
به هر حال رو من حساب کن

موفق باشیHeart
پاسخ
ایران ویکی خیلی قشنکـــــــــــــــــــــــــــــــه به موضوع هم میخوره
فقط دیگه .آی آر نباید بگیری !
قالب هم برای دوستمون اگه طراحی می کنید یکم از ویکی پدیا استفاده کنیدBig Grin یه چیز جالب و جدید باشه..
پاسخ
 سپاس شده توسطali_hidden (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۷:۱۶:۳۹ عصر) ، behdad0160 (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۷:۱۷:۲۸ عصر)
سلام

منم با این حرکت موافقم، خودمم تو فکر چنین کاری بودمRolleyes

توی اداره سایت رو کمک منم حساب کنHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطbehdad0160 (۱۳۸۹/۱۲/۱، ۱۸:۱۹:۵۴ عصر)
یکی از دوستان از من چنین درخواستی کردن و من هم یه انجمن براشون نصب کردم

اگر دوست دارید فعالیتتون رو اونجا شروع کنید:

این انجمن هم برای شماست

http://www.iranbb.co.cc
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان