هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه مشکل مهم ..
درود..

سلام دوستان عزیز من موقع که پست میدوم مثلا چیزی را میخوام توی کد قرار بدم اصلان نمیشه به هم میخوره لطفا کمک کنید ..من کجا را باید درست کنم یا ویرایش کنم تا این کارم ردیف بشه از ادیتور خوده این سایت که پارس گرامی قرار داده استفاده میکنم خیلی خوب کار میکنه فقط تنها مشکل اینه کدش درست نیست

لطفا کمک کنید Heart

ایتو میخوام زیر کادر کد بزارم

[تصویر:  i95925_1.png]

که اینجوری میشهConfused

[تصویر:  i95926_2.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطسحر2000 (۱۳۹۱/۱۲/۴، ۲۱:۰۵:۵۰ عصر) ، A.F.G1 (۱۳۹۲/۴/۹، ۰۱:۳۰:۵۳ صبح)
من همیشه اول دکمه کد را میزنم سپس نوشته هایم را بین دو کدی که به وجود میاره کپی میکنم .
پاسخ
 سپاس شده توسطGIGBA (۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۱۳:۴۹:۲۱ عصر) ، سحر2000 (۱۳۹۱/۱۲/۴، ۲۱:۰۵:۵۳ عصر)
درود....

بله دوست عزیز این کار را من هم میکنم و خوب انجام میشه ولی برخی از کاربران اینو نمیدونن که باید درست کرد چون والا من کارم فقط شده ویرایش پست ها که باید ویرایش کنم این کد ها درست کنم چون کاربران اصلان نمیتونن کار کنن

خیلی خوب میشد یه راه حلی برای این کار پیدا میکردیم Heart

اصلان از کجا میشه ادیتور را ویرایش کرد که من بشینم درستش کنمSleepy
پاسخ
 سپاس شده توسطسحر2000 (۱۳۹۱/۱۲/۴، ۲۱:۰۵:۵۵ عصر)
آخه بای دقیقا همین کار را کرد . شما بهتره یه بخش آموزش بزاری تا کاربران یاد بگیرند چیکار کنند. احتمالا اونا خودشون دستی کد php را وارد میکنند و اصلا روی دکمه php کلیک نمیکنند. چون در هر صورت باید کپی کرد.
پاسخ
سلام دوستان

از عزیزان خواهش میکنم برای حل این مشکلات به من کمک کنند.

1-اول اینکه چطوری میتونم محدودیت حجم عکسای آواتار رو بردارم.

2-میخوام مشخصات کاربری افرادی که پست میدن در سمت راست نمایش داده شود نه بالای پستها

3-سوال دومم اینه که چطوری میتونم مدال ها رو جایگذاری کنم.

4-میخواستم حساب کاربری پس از ثبت نام بدون مراجعه به ایمیل کاربر و بدون تایید مدیر فعال بشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطسحر2000 (۱۳۹۱/۱۲/۴، ۲۱:۰۵:۵۹ عصر)
1- سرچ کنید

2- سرچ کنید

3- سرچ کنید

4- سرچ کنید

به تمامی سوالات شما قبلا چندین بار پاسخ داده شده است
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۲/۴، ۱۵:۰۲:۴۷ عصر) ، aref (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۰۹:۵۷:۳۰ صبح) ، سحر2000 (۱۳۹۱/۱۲/۴، ۲۱:۰۶:۰۱ عصر)
سلام
اما من چندین بار سرچ کردم.

لطف می کنید آدرس فرومها رو برام بذارید.
پاسخ
 سپاس شده توسطسحر2000 (۱۳۹۱/۱۲/۴، ۲۱:۰۶:۰۴ عصر)
سلام
آقا چرا من نمیتونم موضوع جدید ارسال کنم ؟
پاسخ
سلام
من برای وارد کردن یک قالب جدید برای انجمن با خطای (MyBB نتوانست پوسته‌ای درون فایل آپلود شده بیابد. لطفاً از این که فایل سالم است و مشکلی ندارد اطمینان حاصل فرمایید.) مواجه میشم
خیلی قالب های مختلف هم امتحان کردم اما هیچ کدوم نمیشه
نمیدونم چی کار باید بکنم
ممنون میشم اگه راهنماییم کنیدHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطسحر2000 (۱۳۹۱/۱۲/۴، ۲۱:۰۶:۰۶ عصر)
سلام ا بلاخره انجمن رو آپدیت کردیم اما مشکلات زیادی دارم یکی از مهمترین مشکل حجوم کاربران هرزنامه به انجمن بنده هست چه کار کنم ازشون جلوگیری شه از طرفی همینجوری عضو میشن اگه بخوام همشون رو پاک کنم یک ماه طول میکشهAngry
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان