هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین آپلود سنتر فایل و عکس در ارسال مطلب
سلام
من این پلاگین رو نصب کردم
گزینه اپلود فایل تو قسمت ادیتور اومد
ولی بعد از کلیک کردن روش یک پنجره باز میشه که اینو توش نوشته
Not Found
The requested URL /nokte/nokte.html was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
مشکل از کجاست؟؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۲:۲۲ صبح)mnj1364 نوشته است: سلام
من این پلاگین رو نصب کردم
گزینه اپلود فایل تو قسمت ادیتور اومد
ولی بعد از کلیک کردن روش یک پنجره باز میشه که اینو توش نوشته
Not Found
The requested URL /nokte/nokte.html was not found on this server.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
مشکل از کجاست؟؟

اقا میگم زیاد عجله نکنید من بیکارم بازم میام اینجا سر میزنم
شاید یه فرجی شد جواب مارو دادنUndecided

پاسخ
این آپلودم دیگه فایده نداره برای آهنگ او اینا اگلود میکنه ولی وقتی میخوای بری دانلود کنی میره توی یه صفحه از نمیدونم چیای سرور
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۲۰:۵۱:۰۷ عصر)
چیکار کنم همون اپلود فایل زیرش بیاد ولی از سایت اپلود نشه از یه آپلود سنتر دیگه باشه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۲۰:۵۱:۰۶ عصر)
البته این آپلود سنتر برای عکس جواب میده ها
ولی بهترین گزینه برای عکس اینه
نمیدونم اسم پستش چی بود ولی پلاگین نیست یه کده که باید وارد کنی

[تصویر:  e354_khansariha.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۲۰:۵۱:۰۴ عصر) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۰۴:۱۹:۰۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۰۸:۵۶:۲۱ صبح)
سلام
من یه تازه واردم
زیاد وارد نیستم
چه جوری میشه تو انجمن کاربرها بتونن تا 100 مگ فایل اپلود کنن
ضمنا بتونم فرمتهای مجاز رو خودم تعیین کنم.
من فضا زیاد دارم. مشکل فضا ندارم
نمیخوام جایی دیگه اپلود بشه.
میخوام وقتی اپلود شد خود لینک فایل مستقیم بیاد اخر موضوع .
لینک بهم نده.
تورو خدا کمک کنید.
اجرتون با فاطمه زهرا

پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۱۹، ۲۰:۰۴:۰۱ عصر)alimasumi نوشته است: البته این آپلود سنتر برای عکس جواب میده ها

لطف میکنید لینک این پلاگین رو بدید؟ من کلا میخوام پیوست تو خود سایت رو غیر فعال کنم و یه همچین کد یا پلاگینی نصب کنمHuh

پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۱۹، ۲۰:۰۴:۰۱ عصر)alimasumi نوشته است: البته این آپلود سنتر برای عکس جواب میده ها

آره کسی پیداش کرد لینک بزاره حتما!!
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۲۳، ۰۴:۲۰:۴۷ صبح)1STAR نوشته است: اپلود سنتر http://9kte.com فایلهایی که آپلود شن تا چه زمانی میمونن؟

آپلود سنتر ایران بلاگ فوق العادست و لینک های دائمی میده لینک های نکته هم دائمیه؟

حتی 6 ماه هم باشه کمه چون انجمن من تخصصی رو عکس و کلیپ و آهنگ و آپلود سنتر باید معتبر باشه و طول عمر لینک آپلود خیلی بالا داشته باشهHeart

الان چطوری همون لینک آپلود رو تغییر بدم که کاربرا بجاش از آپلودسنتر ایران بلاگ استفاده کنند؟

دوست عزیز ما کارمون ارائه وبلاگ و آپلود سنتر و ... نیست که بخواهیم ویژنش را تغییر بدیم و یا فایل ها را پس از مدتی حذف کنیم و از اینجور بازی ها در بیاوریم . ما از این آپلود سنتر برای سایت های خودمان استفاده می کنیم و چون نمایندگی هاست و دامین داریم ، این سیستم همیشه برقرار است .

در ضمن آپلود سنتر ایرانبلاگ سابقه خوبی ندارد زیرا یه مدت تمام تصاویر را حذف کرد و به جای آنها تصاویر دیگری نمایش می داد .

بنابرین آپلود سنتر ما بهترین آپلود سنتر در ایران است . در ضمن اگر هاست و دامین خواستید ما در خدمت هستیم و از همه جا ارزان تر می دهیم مخصوصا به بچه های مای بی بی ایران . شما هر کجا هر هاستی پسند کردید به ما بگید تا ارزان تر و بهترش را به شما بدیم . هاست وارز و دانلود هم داریم . لطفا اگر مشتری هستید به من پیام خصوصی بدید و از قیمت ها سوال نپرسید ولی ما بهترین کیفیت و قیمت را به شما ارائه می دهیم .

در ضمن آپلود سنتر ایرانبلاگ تبلیغات و ... قرار میده ولی مال ما تبلیغ نداره و خیلی حرفه است و مثل آپلود سنتر های دیگه جواد نشده !!Wink

به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
درسته منم داشتم تمام فایلهایی که آپلود کرده بودم وقتی روشون میزنی یه صفحه ابی میاد نوشته کتاب نمیدونم چی الانم که کار نمیکنه
مدیرا خواهش میکنم این پست رو ببندن و یه اخطار به این کاربر بدن چون برای همه مشکل ساز شده
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست پلاگین برای آپلود عکس و فایل 1id 7 3,330 ۱۳۹۲/۱/۳۰، ۰۹:۱۲:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Dr.Laptop

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان