هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین آپلود سنتر فایل و عکس در ارسال مطلب
با سلام
امروز بهترین و کاربردی ترین پلاگین انجمن های ما بی بی را در اختیار شما قرار می دهم . این پلاگین رایگان است
عنوان پلاگین : پلاگین آپلود سنتر فایل و عکس در ارسال مطلب

[تصویر:  1310484618.jpg]

توضیح :
با استفاده از این پلاگین شما می توانید فایل های خود را با فرمت های مختلف بر روی هاست سایت نکته آپلود نمایید و لینک آن را در سایت خود قرار دهید . شما می توانید تصاویر را از این طریق در مطالب ارسالی در انجمن نمایش دهید و به کاربرانتان نیز امکان آپلود سریع عکس و فایل در انجمن خود را بدهید .
این پلاگین توسط عباس ریاضت در اختیار کاربران خوب مای بی بی قرار می گیرد .
کسانی که می خواهند این پلاگین را به صورت اختصاصی بر روی هاست و انجمن خود نصب نمایند با ما تماس بگیرند .

تلفن : 09371481514

ورژن 2 این پلاگین کاربردی را به صورت رایگان دانلود کنید
موفق و پیروز باشید
از مدیران می خواهم که این پلاگین را در بخش پلاگین های مدیریت نسخه 6.1 مای بی بی قرار بدهند
با تشکر
----توجه : این پلاگین تا اطلاع ثانوی فقط به صورت اختصاصی فروخته می شود و بر روی هاست شما نصب می گردد--- دانلود نکنید غیر فعال شده

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   nokte.zip (اندازه: 175.91 KB / تعداد دفعات دریافت: 392)
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطzesht (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۰۷:۲۰:۵۱ صبح) ، golforosh (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۰:۵۸:۲۳ صبح) ، parsilu (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۲:۰۴:۱۹ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۲:۲۹:۰۱ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۳:۰۶:۴۹ عصر) ، falaknaz (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۵:۳۶:۰۲ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۱۱/۱۶، ۱۲:۳۱:۴۸ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۴:۳۱:۴۵ عصر) ، a1000a (۱۳۹۰/۱/۲۷، ۱۴:۳۴:۱۹ عصر) ، alimasumi (۱۳۹۰/۲/۱، ۲۲:۰۵:۰۱ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۲:۴۹ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۲/۲۳، ۰۴:۱۷:۲۵ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۶:۲۳:۱۱ عصر) ، FANBOOK (۱۳۹۰/۵/۲۲، ۱۷:۴۴:۲۶ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۲، ۱۷:۴۹:۲۴ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۴/۱۸، ۱۴:۵۶:۴۱ عصر) ، سوشیانت (۱۳۹۵/۹/۲۱، ۲۳:۲۱:۵۳ عصر)
توی انجمن فکر کنم یه چیزیه مشابه ایی مثل این دیدم Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۲:۵۵ صبح)
دوست عزیز اون پلاگینی که مشابه این پلاگین است ، فقط قادر به آپلود عکس می باشد و در ضمن اشکالات زیادی هم داشت و می توان گفت که دیگرکار نمی کرد ولی این پلاگین قادر به آپلود فایل و عکس با حجم بالا می باشد و بسیار ساده و کاربردی است .
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۲:۵۴ صبح)
ممنون خیلی خوب و کاربردی هست.

ولی اگر بشه بیشتر از سه تا فایل آپلود کرد یا گزینه برای افزودن باکس آپلود باشه خیلی بهتر میشه.

و همچنین فقط عکسی را آپلود میکنیم اگه فایل های بند انگشتی هم بده خیلی خوب میشه.

در هر صورت ازتون تشکر میکنم خیلی نیاز بود این پلاگین.
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۳:۰۰ صبح)
با سلام
من مدتها بود دنبال این پلاگین بودم . البته مشابه این پلاگین در انجمن برای مگا اپلود و تینی پیک و ایرانبلاگ هست ولی هر کدام از آنها مشکلات خاص خود را دارد و می توانم بگویم که با نصب این پلاگین دیگر نیازی به نصب آن پلاگین ها نیست زیرا می توانید هم فایل آپلود کنید و هم عکس و .... آن هم با لینک مستقیم . یعنی لینک مستقیم دانلود بهتون میده.

من این پلاگین را در انجمن نصب کردم .

برای مشاده نمونه می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید و در هنگام ارسال مطلب روش کار با این پلاگین را مشاهده نمایید .
http://anjoman.aikidogroup.com

خیلییییییییییی ممنون
نخستین انجمن aikido ایران
www.aikidogroup.com
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۳:۰۲ صبح)
آقا من اینو فعال می کنم چرا اون قسمت آپلود فایل نمیاد !!!؟؟؟Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۳:۰۴ صبح)
یکی نیست بگه اشکالم کجاس که بعد فعا سازی چرا اون دکمه آپلود نمیاد ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۳:۰۶ صبح)
آقا کسی نیست کمک کنه که چه جوری اون آیکون آپلود بیارم ؟ فعال که می کنم اون آیکون نمیاد !!!! Huh
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۳:۰۹ صبح)
شاید مشکل از ادیتورته
========================
نمیشه تعداد فایل هارو بشتر کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۳:۱۲ صبح)
نقل‌قول: نمیشه تعداد فایل هارو بشتر کرد

به درخواست کاربران تعداد فایل ها را بیشتر کردیم و همکنون می توانید بدون هیچ گونه تغییری در برنامه و سایت خود تعداد 10 عدد فایل را همزمان آپلود کنید .

اگر دکمه اپلود فالی در ارسال نمایش داده نمی شود احتمالا باید مشکل از ادیتور باشد . ادیتور خود را بر روی پیش فرض مای بی بی قرار دهید . اگر می خواهیدروی ادیتور خاصی نمایش داده شود بگوید تا راهنمایی کنم .

پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۴۳:۱۵ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست پلاگین برای آپلود عکس و فایل 1id 7 3,328 ۱۳۹۲/۱/۳۰، ۰۹:۱۲:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Dr.Laptop

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان