هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
{آموزش} قرار دادن تصویر آی پی کاربران در فوتر بصورت زیبا
سلام دوستان و همیاران MybbIran Heart

سومین آموزش، یک کار جالب، زیبا و کارآمد رو براتون میذارم، امیدوارم استفاده کنید Wink

[تصویر:  info.png] عملکرد: تصویر زیبای آی پی، مشخصات سیستم، مرورگر و مکان کاربر

[تصویر:  user.png] آموزش توسط: نوید شریفی http://www.PnuForums.ir

[تصویر:  wrench.png] طریقه ایجاد:

به کنترل پنل مدیریت »» قالب ها و پوسته ها »»» قالب مورد نظر »»» footer ««« Footer Templates رفته و کد زیر را در ابتدای کدهای قالب اضافه نمایید:

کد php:
<center><strong><span style="color: red;">مشخصات شما :</span></strong><br><script src="Js Address"></script></center

+ بجای Js Address آدرس آپلود شده فایل جاوااسکریپت را وارد نمایید (دانلود فایل جاوااسکریپت)

+ بسته به خلاقیت خودتون میتونید این آی پی رو در هرجایی که میدونید قشنگتره نمایش بدید Cool

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1294748398.png]

موفق باشید...
[تصویر:  1293436101.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۸:۵۹:۱۶ صبح) ، peymanpbl (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۹:۳۶:۴۳ صبح) ، samet98 (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۰۹:۵۴:۱۳ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۱:۱۹:۲۳ صبح) ، sattarforum (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۳:۴۴:۵۹ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۴:۰۲:۱۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۴:۴۴:۳۱ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۴:۴۶:۰۵ عصر) ، kabus (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۸:۵۵:۴۶ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۶:۵۷:۴۱ عصر) ، Mehryar (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۱۸:۱۴:۰۰ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۱۰/۲۷، ۲۰:۰۰:۴۶ عصر) ، bl4ckd0om (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۱۲:۱۷:۳۴ عصر) ، stetar (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۱۴:۴۴:۲۲ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۱۰/۲۸، ۲۰:۴۴:۳۶ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۵/۲۱، ۰۲:۲۱:۵۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۱/۱۳، ۰۳:۰۷:۵۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۰/۱۱/۱۶، ۰۵:۲۵:۳۵ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۳/۱۲/۷، ۰۳:۴۲:۱۶ صبح) ، ابوذر مرادی (۱۳۹۵/۵/۱۷، ۰۳:۰۵:۱۴ صبح)
واسه من دیگه کپی رایتو نشون نمیده
چی کنم؟
وقتی فایلو اژ کردم تو هاست اینطور شدHuh
پاسخ
میشه کد اون تمپلت رو برام بذاری؟
پاسخ
dیه مشکل دیکه هم دارم
بعد از این که کد رو گذاشتم
کوکی های فروم قاطی کرده
نمیدونم ربطی به اون داره یا نه
اصلا نمیتونم وارد بشمSad
پاسخ
اصلا ربطی به این نداره...
پاسخ
کدها رو هیچیشو حذف نکردم
ولی وارد کنترل پنل ادمین نمیتونم بشم
شما میدونی چیکار باید کنم
یعنی وارد میشم دوباره خارج میشهConfused
پاسخ
خب اون دیگه به کوکی هات مربوط میشه نه به این قسمت Idea
شاید سایتتون رو دارن انتقال میدن و بهتون نگفتن و آی پی های سرورتون هنوز مچ نشده!
دلیل قوی ترش اینه که مرورگرتون مشکل داره، با چندتای دیگه تست کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۶:۱۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۵۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۵۲ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش روشی کاربردی برای قرار دادن تگ h1 در تمام صفخات انجمن صالح غلامیان 16 8,791 ۱۳۹۵/۴/۳۰، ۲۱:۳۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  آموزش قرار دادن بنر به شکل وبلاگ های بلاگفا tofighi 4 9,982 ۱۳۹۴/۲/۱۶، ۱۰:۳۳:۲۱ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
Heart اموزش قرار دادن اواتار پیش فرض بدون پلاگین برای تمامی کاربران CSS 4 3,074 ۱۳۹۲/۶/۱۱، ۱۱:۳۳:۱۱ صبح
آخرین ارسال: CSS
Rainbow آموزش قرار دادن نوشته بجای تعداد اعضا در امار انجمن Amir_Sam 0 1,586 ۱۳۹۲/۳/۱۷، ۱۳:۰۰:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  قرار دادن یک تصویر پیش فرض بجای عکس های حذف شده salondaran 7 4,080 ۱۳۹۲/۲/۱۱، ۲۳:۳۸:۲۲ عصر
آخرین ارسال: salondaran
  آموزش قرار دادن پرده خوش آمد گویی tofighi 5 9,642 ۱۳۹۱/۹/۹، ۰۰:۳۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: donyasat
  [برای 1.6.5] آموزش قرار دادن بلوک آخرین ارسال ها abdollatif 2 3,015 ۱۳۹۱/۸/۳۰، ۱۴:۴۶:۲۱ عصر
آخرین ارسال: abdollatif
  آموزش قرار دادن راهنمای 118 tofighi 6 5,133 ۱۳۹۱/۶/۱۲، ۱۲:۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: arsham
  آموزش قرار دادن پنجره loader tofighi 1 2,805 ۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۱:۲۶:۰۰ صبح
آخرین ارسال: only-only
  آموزش قرار دادن فیلد های اضافی(برای نمایش) xxx3 4 3,821 ۱۳۹۰/۷/۲۹، ۱۸:۵۹:۲۴ عصر
آخرین ارسال: majid1605

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان