هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش روشی کاربردی برای قرار دادن تگ h1 در تمام صفخات انجمن
بخوایی بولد کندی چه کدی باید بذاری؟؟؟

.
پاسخ
(۱۳۹۳/۲/۳۱، ۱۶:۳۹:۳۹ عصر)majids نوشته است: بخوایی بولد کندی چه کدی باید بذاری؟؟؟

.

کد php:
.tagh1 {

font-weightbold;

font-size13px;

color#3F250E;

[/code]
پاسخ
(۱۳۹۳/۲/۳۱، ۰۱:۱۹:۱۳ صبح)میدوری نوشته است: با درود
مراقب گوگل باشید اگر طبق کاری که قانون کرده عمل نشود بلوکه میکند و همه ی اینترنت از گوگل آمار میگیرند و طبق قانون اون عمل میکنند و در این مورد مطمین باشید بلوکه میکند و وقتی گوگل بلوکه کرد همه ی سیستم ها شما را بایکوت خواهند کرد و باید فاتحه کارتان را بخوانید . با سپاس از دوستان خوبم آقای غلامیان و آقای کریمی گرامی , دو روش را خدمت دوستان میدم که به هیچ جایی هم بر نمی خورد و با گوگل هم مهربان است .
روش نخست تگ را کلاس بدهیم و متنی قرار دهیم و متن را از صفحه به بیرون پرتاپ کنیم که فقط موتورها ی جستجو گر ببینند و بس و البته آقای گوگل Big Grin
مانند:
کد php:
<style>
#midori {
text-indent:-9999px;
}
</
style>
<
h1 id='midori'>میدوری</h1

روش دوم :
تگ را آنقدر کوچک کنیم که باشد اما دیده نشود مانند :
کد php:
h1 {

overflowhidden;

width1px;

height1px;

البته راه کار بی شمار است و این دو راهکار در حال حاضر به نظرم رسید با سپاس از دوستان و فضولی من را ببخشید .Heart
سلام ،
ممنون ، ولی فکر کنم این هم جزو مخفی بودن محسوب میشه ها میدوری .... Smile

چون طی مقاله هایی که من خوندم ، گوگل خودشو مثل بازدید کننده حساب میکنه و هرچیزی که شامل (including:

Using white text on a white background
Locating text behind an image
Using CSS to position text off-screen
Setting the font size to 0
Hiding a link by only linking one small character—for example, a hyphen in the middle of a paragraph

که حتی با position و گذاشتن رنگ سفید در صفحه سفید رو هم مخفی فرض میکنه ExclamationExclamationExclamation اگر اشتباه ذکر کردم بفرمایید ...

به هر حال من قالب های زیادی رو مورد بررسی قرار میدم هر ماه تا از جدیدترین شیوه های نگارش آگاه بشم و بارها مشاهده کرده که روش زیر رو دارند ....

کد:
<h1>عنوان سایت</h1>
<h2>کمی توضیح راجع به سایت</h2>
<h3>عنوان مطالب - لینک های اصلی - مقالات - و بخش های حیاتی و مفید سایت</h3>
<h4>لینک ها و مطالب نیمه مهم</h4>

و css :
کد:
h1 {font-size:18px;margin:0;padding:0;font-weight:normal !important}
h2 {font-size:16px;margin:0;padding:0;font-weight:normal !important}
h3 {font-size:14px;margin:0;padding:0;font-weight:normal !important}
h4 {font-size:12px;margin:0;padding:0;font-weight:normal !important}

این روش بهترین روش باشه فک کنم Smile
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۵/۴/۳۰، ۱۸:۵۰:۴۷ عصر)
اینجوری ک نمیشه تمام صفحات یه تگ H1 متفاوت داشته باشن پس خاصیت اچ دو چی میشه
پاسخ
نقل‌قول: اینجوری ک نمیشه تمام صفحات یه تگ H1 متفاوت داشته باشن پس خاصیت اچ دو چی میشه

دقیق متوجه سوالتون نشدم. برداشت من مربوط به نمایش و اندازشه.
در بحث سئو(که به نظر من صرفا یک مدل کسب و کاره نه بهینه سازی) گفته میشه که اهمیت متون و عنواین رو تگ ها تعیین میکنن، نوع نمایششون اهمیت نداشت، اما گوگل نمایشش رو هم بررسی میکنه، برای همینه که خیلی از قالب های وردپرسی بخصوص استانداردش فونت سایز های خاصی رو میبینید، تگ h1 اهمیت بالاتری داره که اصولا متون کوتاهی چون عناوین مطالب رو با h1 محصور میکنن، بعد از اون h2 و h3 ، سایر تگ های هدینگ دارای اهمیت هستن اما اصل کاری همین سه تا هستش.
زیاد سمت سئو نمیرم خودم، ولی جهت اطمینان از راهکار mellat استفاده کنید که در پست 13 گفته شده.

نقل‌قول: <h1>عنوان سایت</h1>

به نظر من سئو بدون معرفی سایت به وبمستر گوگل و سایت مپ هیچه، پس اگر به سئو اهمیت میدی اینکارو حتما انجام بدید .
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
(۱۳۹۵/۴/۳۰، ۱۸:۵۸:۲۸ عصر)firstboy000 نوشته است:
نقل‌قول: اینجوری ک نمیشه تمام صفحات یه تگ H1 متفاوت داشته باشن پس خاصیت اچ دو چی میشه

دقیق متوجه سوالتون نشدم. برداشت من مربوط به نمایش و اندازشه.
در بحث سئو(که به نظر من صرفا یک مدل کسب و کاره نه بهینه سازی) گفته میشه که اهمیت متون و عنواین رو تگ ها تعیین میکنن، نوع نمایششون اهمیت نداشت، اما گوگل نمایشش رو هم بررسی میکنه، برای همینه که خیلی از قالب های وردپرسی بخصوص استانداردش فونت سایز های خاصی رو میبینید، تگ h1 اهمیت بالاتری داره که اصولا متون کوتاهی چون عناوین مطالب رو با h1 محصور میکنن، بعد از اون h2 و h3 ، سایر تگ های هدینگ دارای اهمیت هستن اما اصل کاری همین سه تا هستش.
زیاد سمت سئو نمیرم خودم، ولی جهت اطمینان از راهکار mellat استفاده کنید که در پست 13 گفته شده.

نقل‌قول: <h1>عنوان سایت</h1>

به نظر من سئو بدون معرفی سایت به وبمستر گوگل و سایت مپ هیچه، پس اگر به سئو اهمیت میدی اینکارو حتما انجام بدید .

اینکاری ک ایشون میگه باعث میشه تیترهای مختلف هر انجمن تگ h1 بشه
پاسخ
نقل‌قول: اینکاری ک ایشون میگه باعث میشه تیترهای مختلف هر انجمن تگ h1 بشه
خب ایشون به حالت کلی گفتن که توی هر صفحه متناسب با اون متنی رو خواهیم داشت، مثلا وقتی شما داخل یک موضوع هستید، تنها نام موضوع تگ h1 داره، اگر داخل انجمنی برید نام اون انجمن h1 میشه، اگر در صفحه اصلی باشید عنوان انجمن h1 میشه.

نقل‌قول: حد اقل 1 و احد اکثر 2 تگ در هر صفحه الزامی میشود

اگر نمیخواید به هیچ عنوان نام انجمنتون h1 بشه، میتونید برای اطمینان عنوان سایت که در هدر هست رو h1 کنید، و بعد عنوان هر موضوع رو هم از قالب showthread داخل h1 بذارید.
و اگر میخواید موقع نمایش موضوع صرفا عنوان موضوع h1 باشه، کدهای قالب هدر رو کپی کنید و بجای کد زیر در قالب showthread قرار بدید.
کد:
{$header}
فراموش نشه که عنوان سایت که توی هدر بود رو از حالت هدینگ خارج کنید.

* البته بگم که من تخصصی توی سئو ندارم، صرفا برای اینکه راهنماییتون کرده باشم گفتم، دوستان کم تر سر میزنن و ممکنه دیر پاسخ بگیرید.
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۳:۰۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۳۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن بنر به شکل وبلاگ های بلاگفا tofighi 4 9,970 ۱۳۹۴/۲/۱۶، ۱۰:۳۳:۲۱ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
Heart اموزش قرار دادن اواتار پیش فرض بدون پلاگین برای تمامی کاربران CSS 4 3,068 ۱۳۹۲/۶/۱۱، ۱۱:۳۳:۱۱ صبح
آخرین ارسال: CSS
Rainbow آموزش قرار دادن نوشته بجای تعداد اعضا در امار انجمن Amir_Sam 0 1,583 ۱۳۹۲/۳/۱۷، ۱۳:۰۰:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Amir_Sam
  آموزش قرار دادن پرده خوش آمد گویی tofighi 5 9,632 ۱۳۹۱/۹/۹، ۰۰:۳۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: donyasat
  [برای 1.6.5] آموزش قرار دادن بلوک آخرین ارسال ها abdollatif 2 3,010 ۱۳۹۱/۸/۳۰، ۱۴:۴۶:۲۱ عصر
آخرین ارسال: abdollatif
  آموزش قرار دادن راهنمای 118 tofighi 6 5,130 ۱۳۹۱/۶/۱۲، ۱۲:۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: arsham
  آموزش قرار دادن پنجره loader tofighi 1 2,801 ۱۳۹۰/۱۰/۲۲، ۱۱:۲۶:۰۰ صبح
آخرین ارسال: only-only
  آموزش قرار دادن فیلد های اضافی(برای نمایش) xxx3 4 3,818 ۱۳۹۰/۷/۲۹، ۱۸:۵۹:۲۴ عصر
آخرین ارسال: majid1605
  [برای 1.6] آموزش قرار دادن رساله امام برای انجمن tofighi 4 4,618 ۱۳۹۰/۶/۸، ۲۳:۲۵:۵۸ عصر
آخرین ارسال: tofighi
Wink آموزش قرار دادن تقویم جلالی (به صورت ساده tofighi 4 7,291 ۱۳۹۰/۶/۱، ۱۴:۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: tofighi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان