هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نمایش آیکن کناری زیر انجمن ها
(۱۳۸۹/۱۰/۱۳، ۲۳:۳۲:۰۲ عصر)Behr☺uz نوشته است: با اینترنت اکسپلولر باز کنید و میتونید عکس هایی که وجود ندارند را به همان روش که گفتند بیینید

آخه وقتی هیچ لینکی نیست چطوری روش کلیک سمت راست کنمو آدرس عکس را در بیاورم. اصلا هیچی کنار زیر انجمن ها نیست که بخواهم کلیک کنم شما خودتون میتونید امتحان کنید و اون وقت می بینید که هیچی لینکی وجود ندارد.
پاسخ
اگه پروکسی را غیر فعال کنید حتما میشه خودم ببینم
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
غیر فعالش کردم
پاسخ
این عکس در قالب شما تعریف نشده
حالا در کل قالب که احتمالش خیلی ضعیف هست
یا در تمپلیت های forum bit این مشکل وجود داره
تمپلیت هارو هماهنگ سازی کنید
اگه امکانشو ندارید دسترسی بدید

پاسخ
یعنی چی باید دسترسی بدم.در ضمن من این مشکل را توی هر قالبی که نصب میکنم دارم.یه چیز دیگه این قالب را من سایت های دیگه که نصب کردن دیدم این مشکل را نداشتند.
دو سوال دیگه هم دارم

1- اینکه چطور میشه بین زیر انجمن ها فاصله انداخت.
2-همون طور که می بینید تو هر بخش که درست کردم توضیح اون بخش را هم دادم فاصله بین عنوان و توضحی خیلی کم هست چطور میشه زیادش کرد.
پاسخ
ادرس ورود به پنل هاست
پنل ادمین
سایت و یورز و پسورد های اونهارو برای من پیام خصوصی کنید تا مشکل شمارو رفع کنم

پاسخ
پوسته شما چنین امکانی فکر نکنم داشته باشه!!
پاسخ
کدومشون را میگی سوال اول یا دو سوال دیگه. اگه منظورون سوال اول هست من کسای دیگه که این پوسته را نصب کردند دیدم اون آیکن را داشته در ضمن من این مشکل را در تمامی پوسته ها دارم .

برای دو سوال دیگه نظری ندارید.
پاسخ
سلام .
فرض کنید اصلا قالب من چنین کدی برای آیکن های کناری انجمن نداره . اگر امکان داره کدی که این آیکن ها نمایش میدهد همرا با آدرس جایی که این کد ها باید در آنجا باشد را بگویید.
پاسخ
من مشکل را پیدا کردم نمیدونم خودم این تنظیم را غیر فعال کرده بودم یا پیش فرض غیر فعال بوده است.
من به مسنر زیر رفتم و گزینه بلی را انتخاب کردم درست شد. و الان آیکن های کناری زیرانجمن ها را میاره.

پیکربندی >تنظیمات > Forum Home Options
Show Subforum Status Icons
گزینه انتخابی : بلی

مشکلم حل شد.SmileBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱۰/۱۷، ۲۲:۱۰:۵۳ عصر) ، sinasun (۱۳۹۱/۳/۴، ۰۰:۵۵:۴۰ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۱۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۲:۲۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۲:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان