هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نمایش آیکن کناری زیر انجمن ها
سلام خسته نباشید .من هر قالبی نصب میکنم تمام عکس ها و پوشه های امیج را میره ولی آیکنی که کنار زیر انجمن ها هست را نمی آورد منوضرم همون آیکنی کوچک که اگر مطلب جدید باشد روشن و اگر مطلب قدیمی باشد خاموش هست. به عکس زیر نگاه کنید متوجه می شوید این آیکن ها برای من نمی آورد ( البته من این عکس را از همین سایت گرفتم که شما متوجه شوید )

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
کسی نیست کمک کنه؟
پاسخ
لطفا تالار رو باز کنید یا دسترسی ایجاد کنید تا ببینم.
پاسخ
الان تالار باز هستش.
پاسخ
شما روی آیکون پشت نوشته راست کلیک کنید و گزینه copy image location رو انتخاب کنید بعد یه تب دیگه در مرورگرت ایجاد کن و اونجا پیست کنید تا نام تصویر و مسیرش مشخص بشه بعد برید توی همون مسیر ببینید چنین عکسی با چنین اسمی هست یا نه اگه نبود داخل پوشه های دیگر قالبتون بگردین شاید باشد ولی اگر بازم نبود از قالب اصلی که دانلود کردید اون تصاویر رو توی اون مسیری که مشاهده کردی توی هاستت آپلودش کن!!!

راستی اون تازه های بالای سایتت پلاگینه؟ یا کد خاصی داره؟ میشه اون کدش رو بهم بدی لازم دارم ممنون!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
ممنون . ولی تمامی عکس ها توی پوشه عکس ها آپلود شده ولی نمی دونم چرا نمیاره.
پلاگین هست توی همین مای بی بی ایران سرچ کن آخرین موضوع ها یا آخرین اخبار متحرک.
پاسخ
همون روشی که گفتم آدرس عکسا رو دیدی؟ دقیقا توی همون مسیره؟ ظاهرا نیست که نمیاره. آخی بعضی تصاویر توی یه پوشه جداگانه هستش که باید بریزی داخل پوشه اصلی تصاویر قالب!! احتمالا تغییر اسم ندادی؟!
همون کاری که گفتم بکن اسم تصایر رو یادداشت کن برو تو قالبی که دانلود کردی همون تصاویر رو توی همون مسیر توی هاستت آپ کن!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
آخه عکسی نیست که من کلیک سمت راست کنم تا آدرسش را پیدا کنم
پاسخ
کسی نمی دونه چه جوری باید آیکون را را درستش کنمHuh
پاسخ
با اینترنت اکسپلولر باز کنید و میتونید عکس هایی که وجود ندارند را به همان روش که گفتند بیینید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان