هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
درود دوست عزیز

شما ادیتور رو نصب کنید دیگه نیازی به مای کد پیدا نمیکنید

در صورت مشکل در همین تاپیک اعلام کنید

موفق و موید باشید
 سپاس شده توسطmamaly12h (۱۳۹۰/۸/۷، ۲۰:۴۴:۲۶ عصر) ، artin (۱۳۹۰/۸/۷، ۲۱:۱۰:۲۷ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۲/۲۷، ۱۸:۴۴:۵۶ عصر)
نقل‌قول: دوستان من میخوام قسمت ادیتور فروم نیازی به کدهای html نداشته باشه یعنی مثلا با بولد کردن یک متن اون متن داخل ادیتور بولد بشه و کد [b] به کناره هاش اضافه نشه. همینطور مثل vb فرمت فونت و رنگش هم با کپی پیست باقی بمونه.
راهی وجود نداره؟

شما احتما الان از ادیتور پیشفرض یا نسخه های اولیه ادیتور استفاده میکنی نسخه جدید ادیتور نوشته شده توسط mamaly12h که خیلی عالیه در همین پست اول این تایپیک آپ شده نصبش کن مشکلت حله موفق باشیWink
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

سپاس شده توسطmamaly12h (۱۳۹۰/۸/۷، ۲۰:۴۸:۴۴ عصر) ، artin (۱۳۹۰/۸/۷، ۲۱:۱۰:۴۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۱۱، ۱۶:۲۰:۱۲ عصر)
(۱۳۹۰/۸/۷، ۲۰:۴۷:۲۲ عصر)hossein72 نوشته است:
نقل‌قول: دوستان من میخوام قسمت ادیتور فروم نیازی به کدهای html نداشته باشه یعنی مثلا با بولد کردن یک متن اون متن داخل ادیتور بولد بشه و کد [b] به کناره هاش اضافه نشه. همینطور مثل vb فرمت فونت و رنگش هم با کپی پیست باقی بمونه.
راهی وجود نداره؟

شما احتما الان از ادیتور پیشفرض یا نسخه های اولیه ادیتور استفاده میکنی نسخه جدید ادیتور نوشته شده توسط mamaly12h که خیلی عالیه در همین پست اول این تایپیک آپ شده نصبش کن مشکلت حله موفق باشیWink
ممنونم از دوستان عزیز
من از ادیتور پیش فرض 1.6.4 استفاده میکنم.
اگر این امکان هست پس چرا mybbiran از ادیتور پیش فرض استفاده میکنه. دلیل خاصی داره؟
دلیلش رو نمیدونم اما توصیه میکنم از این ادیتور استفاده کنی

http://community.mybbiran.com/thread-3524.html

آقاmamaly12h گل خیلی براش زحمت کشیده و اگر اطلاعات کافی در باره ادیتور میخوای باید با خود ایشون صحبت کنی Wink
مهم بودن رو فراموش کن!

سپاس شده توسطartin (۱۳۹۰/۸/۸، ۰۳:۳۳:۵۹ صبح)
من این ادیتور رو نصب کردم . توی فایرفاکس بدون مشکل و خیلی خوب کار میکنه ولی توی ie درست کار نمیکنه:
اولا وقتی که میخوام به متنی رو که داخلش سلکت کردم بهش فرمت بدم هیچ تغییری نمیکنه. ولی وقتی بخوام متنی رو از جای دیگه کپی پیست کنم داخلش بدون مشکلی فرمتش هم کپی میشه.
دوما دارای اسکرول هست و وقتی میخوام از طریق آموزش عرض ادیتور ، تغییرش بدم بازم اسکرول توی ie نمیره در ضمن داخل ادیتور بجای سفید، آبی هست.(در تمامی حالت: پست جدید ، پیام خصوصی و... البته فقط توی ie)
توی کروم هم مشکلی نداره، فقط اینترنت اکسپلورر(9) لعنتی Smile
کسی نظری در مورد اشکال این پلاگین در ie نداره؟
سلام دوست من
ابتدا لینک صحیح سایتتون رو در پروفایل و امضاتون قرار بدید Heart
کلا همه با اینترنت اکسپلورر مشکل دارن و با خیلی از پلاگین ها و قالب های مای بی بی سازگار نیست و تا همین لحظه کسی هیچ راهکاری ارائه نکرده
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
می شه توضیح بدین این پلاگین چه امکاناتی بر پلاگین خود فروم اضافه می کنه. توی عکساش معلوم نبودExclamation
www.khrpnu.zxq.net
انجمن اختصاصی دانشگاه پیام نور خرمشهر
نقل‌قول: می شه توضیح بدین این پلاگین چه امکاناتی بر پلاگین خود فروم اضافه می کنه. توی عکساش معلوم نبودExclamation

در پست اول همه چیز واضح توضیح داده شده

http://community.mybbiran.com/thread-3524.html
مهم بودن رو فراموش کن!

(۱۳۹۰/۸/۱۱، ۱۶:۱۶:۵۷ عصر)yaser0421 نوشته است: سلام دوست من
ابتدا لینک صحیح سایتتون رو در پروفایل و امضاتون قرار بدید Heart
کلا همه با اینترنت اکسپلورر مشکل دارن و با خیلی از پلاگین ها و قالب های مای بی بی سازگار نیست و تا همین لحظه کسی هیچ راهکاری ارائه نکرده

سلام عزیز
به دلایل شخصی نمیخوام لینک فروم رو در امضام قرار بدم. (در پروفایلم قرار دادم)
برای نمونه میتونید به این لینک مراجعه کنید. در این فروم این پلاگین نصب هست و نیازی هم به عضویت برای ارسال پست و مشاهده ادیتور نیست. وضعیت ادیتور فروم لینک شده دقیقا مشابه حالتش در فروم من هست.
بالاخره نمیشه اینترنت اکسپلورر رو نادیده گرفت. هنوز درصد قابل توجهی از کاربران ازش استفاده میکنند. اگه به خود من باشه ازش متنفرم و سالهاست کنارش گذاشتم ولی وقتی صحبت راه اندازی سایت میشه حرفه ای نیست نادیده گرفته بشه.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین ادیتور پیشرفته - نسخه پارک انیمه carrow 55 43,839 ۱۳۹۲/۱۲/۱۱، ۰۱:۴۶:۳۱ صبح
آخرین ارسال: mohammadprh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان