هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به تازه کارها
سلام
من یک کاربر تازه کار MyBB هستم که توسط یکی از آشنایان موفق شدم برای خودم یک تالار گفتگو برای فیلمنامه نویسان(موضوع مورد علاقه ام) راه اندازی کنم که تازه در ابتدای کار است(www.Scenario.ir)
موضوعات و سوالاتی برایم وجود دارد که خواهش می کنم راهنماییم کنید. (بخشهای مختلف تالارهای گفتگوی پشتیبان را مطالعه کردم ولی نمی توانستم چیزی بفهم)
اول اینکه با ورود به کنترل پنل مدیر کل، صفحات انگلیسی است. چطور فارسی کنم؟آیا اصلاً این صفحات فارسی دارد؟
دوم اینکه برای تغییر هدر، گذاشتن تبلیغات، تغییر رنگهای جداول تالار(نمی دانم Templatesبا Styleچه فرقی دارد؟!!Huh) و . . . چکار کنم؟!
فکر کنم تا همینجا هم یک کوه سوال پرسیدم.Big Grin
توضیح اینکه جریان این جاواها، اسکریپتها و . . . که در تالار اینجا بین کاربران مطرح می شود را متوجه نمی شوم.

شرمنده . . . . ببخشید . . .. خیلی حرف شد . . ..کمک لطفاًShy
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۱۴:۴۶:۲۵ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۱۹:۳۱:۱۶ عصر) ، dehkadeaftab (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۰۱:۴۶:۱۵ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۲۴، ۲۳:۰۴:۵۶ عصر)84510980 نوشته است: سلام
من یک کاربر تازه کار MyBB هستم که توسط یکی از آشنایان موفق شدم برای خودم یک تالار گفتگو برای فیلمنامه نویسان(موضوع مورد علاقه ام) راه اندازی کنم که تازه در ابتدای کار است(www.Scenario.ir)
موضوعات و سوالاتی برایم وجود دارد که خواهش می کنم راهنماییم کنید. (بخشهای مختلف تالارهای گفتگوی پشتیبان را مطالعه کردم ولی نمی توانستم چیزی بفهم)
اول اینکه با ورود به کنترل پنل مدیر کل، صفحات انگلیسی است. چطور فارسی کنم؟آیا اصلاً این صفحات فارسی دارد؟
دوم اینکه برای تغییر هدر، گذاشتن تبلیغات، تغییر رنگهای جداول تالار(نمی دانم Templatesبا Styleچه فرقی دارد؟!!Huh) و . . . چکار کنم؟!
فکر کنم تا همینجا هم یک کوه سوال پرسیدم.Big Grin
توضیح اینکه جریان این جاواها، اسکریپتها و . . . که در تالار اینجا بین کاربران مطرح می شود را متوجه نمی شوم.

شرمنده . . . . ببخشید . . .. خیلی حرف شد . . ..کمک لطفاًShy

سلام دوست عزیز به جمع مای بی بی خوش امدید.
دوست عزیز قبل از هر چیزی ادرس سایتون رو بزارید توی پروفایل و امضاتون. و نسخه مای بی بی خود رو هم انتخاب کنید. تا بشود به شما بهتر پاسخ داد.

90% سوالاتتون در سایت پاسخ داده شده است. فقط جستجو کنید.

جواب سوال اولتون : شما باید اول فارسی ساز مای بی بی ایران رو نصب کنید. برای در یافت اینجا کلیک کنید.

و بعد از نصب برید به مسیر زیر.

کنترل پنل ادمین>پیکر بندی>Control Panel Preferences> بعد زبان فارسی رو انتخاب کنید.

برای تغییر هدر هم میتونید یه هدر بسازید بعد با هدر قالب جا به جا کنید.

برای تبلیغات هم یه سری پلاگین دارد که میتونید جستجو کنید.

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۰۰:۲۳:۱۰ صبح) ، 84510980 (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۱۴:۰۲:۳۲ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۱۹:۲۹:۲۹ عصر) ، samet98 (۱۳۸۹/۹/۶، ۰۰:۲۹:۴۱ صبح) ، zadora (۱۳۹۳/۵/۶، ۰۵:۳۱:۲۰ صبح)
ضمن تشكر از شما دوست عزيز
مواردي را كه خواسته بوديد انجام دادم و توانستم به فارسي برگردانم. فرموديد:
"برای تغییر هدر هم میتونید یه هدر بسازید بعد با هدر قالب جا به جا کنید. برای تبلیغات هم یه سری پلاگین دارد که میتونید جستجو کنید."
همين دوتا جمله توش كلي حرف استBlush هدر بايد با چه فرمتي و با چه ابعادي ساخته شود و در كجا جانشين شود؟
موضوع تبليغات رو ميذارم واسه بعد Big Grin

"برای تغییر هدر هم میتونید یه هدر بسازید بعد با هدر قالب جا به جا کنید. برای تبلیغات هم یه سری پلاگین دارد که میتونید جستجو کنید."
همين دوتا جمله توش كلي حرف استBlush هدر بايد با چه فرمتي و با چه ابعادي ساخته شود و در كجا جانشين شود؟
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۱۴:۴۶:۲۹ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۱۹:۳۰:۱۰ عصر)
خیلی ممنون دوست عزیز.
ولی منظور من این نبود که شما مشخصات سایت رو بزارید توی امضاتون منظورم بود. که ادرس سایت رو بزارید توی امضاتون.
به امضای من دقت کنید.
و توی پروفایلتون هم بزارید. نسخه مای بی بی تون رو هم از همون جا انتخاب کنید.
دوست عزیز شما باید هدر رو خودتون اندازشو طبق قالبتون انتخاب کنید. اگه فرمت gif یا png باشه فکر کنم بهتر باشه.
بعدش:
از سریقی که من استفاده کردم اینه:
من یه هدر ساختم بعد اسمشو با اسم هدر سایت عوض کردم.و بعد بجای اون آپلود کردم.(شاید روش های دیگه ای هم داشته
باشه دیگه اونو باید از اساتید بپرسید.)

من ياور يقين و عدالتم من زندگي ها خواهم ساخت، من خوشي هاي بسيار خواهم آورد من ملتم را سربلند ساحت زمين خواهم کرد، زيرا شادماني او شادماني من است.(کوروش کبير)
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۲۵، ۱۹:۳۱:۰۴ عصر)
متشکرم
بعد از ساخت هدر، درکجا آن را جانشین کنم؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۲۵، ۲۰:۵۷:۰۵ عصر)84510980 نوشته است: متشکرم
بعد از ساخت هدر، درکجا آن را جانشین کنم؟

تو پوشه قالبت اون را با فایل هدرعوض کن
پاسخ
 سپاس شده توسط84510980 (۱۳۸۹/۸/۲۶، ۰۲:۴۵:۵۴ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۶، ۰۸:۵۳:۵۳ صبح)
در پوشه قالب، قسمت مربوط به هدر، فقط موارد زیر را پیدا کردم. عکسی که اماده کردم رو کجا بذارم(گزینه های زیر همه کد هستند!)
Header Templates
header
header_welcomeblock_guest
header_welcomeblock_member
header_welcomeblock_member_admin
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۲۶، ۰۲:۴۵:۳۴ صبح)84510980 نوشته است: در پوشه قالب، قسمت مربوط به هدر، فقط موارد زیر را پیدا کردم. عکسی که اماده کردم رو کجا بذارم(گزینه های زیر همه کد هستند!)
Header Templates
header
header_welcomeblock_guest
header_welcomeblock_member
header_welcomeblock_member_admin

منظور من را درست نفهمیدید بروید به هاستتون بعدش از روت اصی وارد images بعدش وارد پوشه قالبتون بشوید
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۲۶، ۰۸:۵۴:۱۶ صبح) ، 84510980 (۱۳۸۹/۸/۲۶، ۱۴:۳۵:۵۱ عصر)
دوست عزیز اینجا رو ببینید امیدوارم که کارتون راه بیفته.

http://community.mybbiran.com/thread-3157.html

پاسخ
aloneعزیز شما من را به همان محلی که سوال داشتم هدایت کردید
فکر می کنم  mt edition باید راه حلش بهتر باشه اما من باید اول وارد هاست بشم که لازمش گرفتن یوزر و پسش است.
پس تا اون موقع بفرمایید آیا میشه در همین قالب موجود تالار، رنگ سر جداول را عوض کرد. مثلا در تالار من آبی روشن و آبی کم رنگ هستند. یا مثلا در همین تالار خودمان سورمه ای و آبی هستند
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان