هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به تازه کارها
(۱۳۸۹/۸/۲۶، ۱۴:۳۵:۱۲ عصر)84510980 نوشته است: aloneعزیز شما من را به همان محلی که سوال داشتم هدایت کردید
فکر می کنم  mt edition باید راه حلش بهتر باشه اما من باید اول وارد هاست بشم که لازمش گرفتن یوزر و پسش است.
پس تا اون موقع بفرمایید آیا میشه در همین قالب موجود تالار، رنگ سر جداول را عوض کرد. مثلا در تالار من آبی روشن و آبی کم رنگ هستند. یا مثلا در همین تالار خودمان سورمه ای و آبی هستند

بله میشه Big Grin
سرچ کنید Big Grin
پاسخ
از جناب Mt Edition بابت جوابهای مفصلشون متشکرم.
معلومه شوخی و سرکار گذاشتن تازه واردها در این فروم چیز طبیعیهDodgy
بگذریم
سرچ هم کردم و به تصویر زیر از جناب مدیر کل رسیدم
[تصویر:  attachment.php?aid=448]
بعد رفتم به قسمتی که آدرس داده بودند و به کد و اعداد و حروف عجق وجق رسیدم. من که تازه واردم
متوجه نشدم مثلاً رنگ #000000 یعنی چی؟!! پس زمینه #fff یعنی چی؟ آیا مرجعی برای تعریف این موارد وجود دارد؟
ظاهراً اگر این علایم و کدها را بشناسیم، با توجه به تصویر بالا خیلی تغییرات را می توانیم در فروم ایجاد کنیم؟
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
این کدهای رنگ RGB هستن red,Green,Blue
اگه اشتباه نگفته باشیم 000000# یعنی هر سه رنگ اصلی قرمز و سبز و آبی در حد سیاه هستن و نهایت رنگها fff# هستش یعنی ترکیب این سه رنگ اصلی، سفید هستش واسه هر رنگی دوشماره هست مثلا در این ترکیب 990055# 55 کد آبی،00 کد سبز و 99 کد قرمزه که از ترکیبشون یه رنگ دیگه بدست میاد که این دیگه خودت استادی!! Smile می تونی واسه پیدا کردن کد هر رنگی از فتوشاپ کمک بگیری!
ببخشیدکسی فهمید من چی گفتم Big Grin
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۸/۲۷، ۰۰:۲۴:۲۲ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۸، ۲۰:۳۰:۰۸ عصر)
UndecidedUndecided
شرمنده نفهمیدم

خداییش ادم پیر میشه تا یه مطلبی رو یاد بگیره

البته این جدول را پیدا کردم که امیدوارم به درد بقیه بخوره
[تصویر:  6921ec1757844729ac5c.JPG]
با این حال در global.css کدها را وارد کردم اما باز هم تغییری در رنگها داده نشد!!!!Confused
پاسخ
عزیز این کدهایی مثل 000000# کد سه رنگ اصلی قرمز،سبز و آبی هستن که از ترکیب این سه رنگ رنگهای مختلفی بدست میاد در این کدها از سمت چپ دو رقم اول مربوط به رنگ قرمز، دو رقم دوم مربوط به رنگ سبز و دو رقم سوم مربوط به رنگ آبیه هرچی این ارقام به صفر نزدیکتر باشن رنگتون تیره تر میشه و هرچی به حرف f نزدیک باشن رنگتون روشنتر میشه
در این کد رنگها از 0 شروع میشه تا 9 و بعد از 9 از حرف a شروع میشه تا حرف f مثل این کد: 0000ff# که کدرنگ آبیه چون دستورالعمل این کد به این صورته: RGB# که آر رنگ قرمز، جی رنگ سبز و بی رنگ آبیه!!! حالا خودت اینا رو ترکیب کن یه رنگی به دست میاد
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
با این حال در global.css کدها را وارد کردم اما باز هم تغییری در رنگها داده نشد!!!!Confused
پاسخ
شما اين كد رنگ هستش شما هر جا كه نياز باشه از يه رنگ استفاده كني اگه اين رو قرار بدي اون قسمت سياه ميشه

کد:
000000#
کد:
body {
    background: #fff;
    color: #000;
    text-align: center;
    line-height: 1.4;

padding: 30px 40 40 40;
    margin: auto;
    font-family:"Tahoma";
    font-size: 12px;
}

رو در نظر بگير اين رنگ بدنه اصلي قالب هست بالا اگه رنگ قسمت

کد:
    background: #fff;

كه fff كد رنگ سفيد هست رو به 000 تغيير بدي پشت زمينه قالبت سياه ميشه

از اين ساده تر نمي تونستم توضيح بدم كد رنگ ها رو هم مي توني با استفاده از فتوشاب پيدا كني
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۲۸، ۲۰:۳۱:۱۸ عصر)
اگه نتونستي از فتوشاب اينا استفاده كني مي توني از لينك زير هم استفاده كني و معادل هگزا دسيمال رنگ ها رو به دست بياري

http://tactical.persiangig.com/other/col....ir%5D.htm
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطalone (۱۳۸۹/۸/۲۸، ۲۰:۳۱:۴۱ عصر)
من نمی خواستم ناراحت بشوید یکی از قوانین اینه که سرچ کنید
نقل‌قول: قانون شماره 6:
کاربران در این انجمن تنها در بخش های از پیش تعیین شده قادر به ارسال مطلب هستند.
کاربرانی که در زمینه MYBB سوالاتی دارند 2 نکته را حتما رعایت کنند:
1- سوالات خود را حتما در جست و جو کنید.
2- لطفا آدرس انجمن خود را در پروفایل قرار دهید.
..........................................................................................
نقل‌قول: با این حال در global.css کدها را وارد کردم اما باز هم تغییری در رنگها داده نشد!!!!Confused
توجه کن جلوی رنگ ادرس نباشه مثلا
(url(images/mybb.gif
اگه اینطوری بود ادرس را پاک کن بعد تغییر رنگ بدی انجام میشهShy
پاسخ
 سپاس شده توسط84510980 (۱۳۸۹/۸/۲۷، ۲۲:۵۵:۰۰ عصر) ، alone (۱۳۸۹/۸/۲۸، ۲۰:۳۲:۰۲ عصر)
با تشکر از Mt Editon که این دفعه همان دوخطش کلی مثمر ثمر بود
حتماً می دانید شخصی که تازه کار است، تازه کار است و خیلی از مسایلی که برای شما پیش پا افتاده است، برای او مثل یک علامت سوال خفن است. پس لطفاً عصبانی نشوید، خونسردی خود را حفط کنید و با آرامش به او پاسخ دهید. می دانم نیت آقایان H.GH و PLUS خیر بوده اما این مشکل(عجب مشکلی بوداSleepy) با همین دو خط Mt Editon حل شد.
بگذریم
رنگ فونتهای اسامی تالارها را هم نتوانستن پیدا کنم
روت هاست یعنی چی؟
من که از صفحه هاستم سر در نمی آورم. مثلا عکس زیر را نگاه کنید
[تصویر:  f254a5352d7f436298cf.JPG]
برای تعویض تصویر هدر، این جمله یعنی چی:؟
"بروید به هاستتون بعدش از روت اصی وارد images بعدش وارد پوشه قالبتون بشوید"
برای قرار دادن آیکن favicon، متوجه تصویر زیر نمی شوم؟!
[تصویر:  6596851ef23148c3aac0.JPG]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان