هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین ادیتور برای مای بی بی 1.4 و 1.6 (hot editor)
فایل parser رو هم اپ کردم اما برطرف نشد
پاسخ
های لایت رو الان در حال درست کردن هستم
پاسخ
آقایان خیلی قبلتر ازین تاپیک یکی از دوستانم برای من هات ادیتور نصب کرد منتهی مشکل اینو داشت که میگفت شما پستی وارد نکرده اید من پاکش کردم
میخواستم بدونم که آیا این هم اون مشکل داره یا رفع شده این مشکل در این پلاگین؟؟؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۴، ۱۶:۲۱:۱۰ عصر)persiavip نوشته است: آقایان خیلی قبلتر ازین تاپیک یکی از دوستانم برای من هات ادیتور نصب کرد منتهی مشکل اینو داشت که میگفت شما پستی وارد نکرده اید من پاکش کردم

سلام گله
چند ماهه پیش ARAVANT خیلی روی این مشکل کار کرد و تونست حل کنه(نزدیک به 1 ماه داشت روی این مشکل کار میکرد)

شما با خیال راحت اینا نصب کن
مشکل های لایت حل شد
به پست اول برید و فایل جدید را دانلود کنید و لذت ببرید
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۴، ۱۶:۳۷:۵۷ عصر)
(۱۳۸۹/۸/۴، ۱۶:۲۶:۰۴ عصر)S-ARM نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۴، ۱۶:۲۱:۱۰ عصر)persiavip نوشته است: آقایان خیلی قبلتر ازین تاپیک یکی از دوستانم برای من هات ادیتور نصب کرد منتهی مشکل اینو داشت که میگفت شما پستی وارد نکرده اید من پاکش کردم

سلام گله
چند ماهه پیش ARAVANT خیلی روی این مشکل کار کرد و تونست حل کنه(نزدیک به 1 ماه داشت روی این مشکل کار میکرد)

شما با خیال راحت اینا نصب کن
مشکل های لایت حل شد
به پست اول برید و فایل جدید را دانلود کنید و لذت ببرید

اوه دستتون درد نکنه ....[تصویر:  bliss.gif]
پس من الان اینو مینصبم با اون ادیتور خودش عذاب میکشیدم بد کار میکرد موقع رنگ دادن و نشون دادن hTML سرعت میاورد پایین و ...
ممنون از تمامی کسانی که کمک کردن در درست شدن و رفع مشکلات این پلاگین...[تصویر:  1ea3e5918b700997cefbc8a034aaa794.gif]
من فایلارو آپ کردم این یکی
class_parser.php
که دانلود کرده بودم هرکاری کردم باز نمیشه و فکرکردم شاید کامل دانلود نکردم خواستم دوباره دانلود کنم نمیشه دیگه
میشه اینو برامن دوباره بزارین
class_parser.php
پاسخ
 سپاس شده توسطS-ARM (۱۳۸۹/۸/۴، ۱۶:۵۷:۲۲ عصر)
دستتون درد نکنه عالی بود...[تصویر:  19.gif]
فقط یک نکته بگم من این فایل :
نتونستم دانلود و اضافه کنم هرکس تونست برام سالمشو بزاره(اون فایل خراب بود دانلود میکردم بازنمیشد)
class_parser.php
که دانلود کرده بودم هرکاری کردم باز نمیشه و فکرکردم شاید کامل دانلود نکردم خواستم دوباره دانلود کنم نمیشه دیگه
class_parser.php
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۴، ۱۹:۵۱:۲۶ عصر)persiavip نوشته است: دستتون درد نکنه عالی بود...[تصویر:  19.gif]
فقط یک نکته بگم من این فایل :
نتونستم دانلود و اضافه کنم هرکس تونست برام سالمشو بزاره(اون فایل خراب بود دانلود میکردم بازنمیشد)
class_parser.php
class_parser.php

عزیزم این که باز کردنی نیست
باید بریزیش توی incBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطدسیرونا (۱۳۸۹/۸/۴، ۲۰:۳۰:۳۸ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۱:۰۸:۴۳ صبح)
درود
دستتون درد نکنه !
خیلی عااااااااالیست..
تنها مسئله ای که اذیتم میکنه، مشکل ویرایش پیشرفته هست که پست رو بصورت کد نشون میده..
راهکاری آیا برای حل این مسئله وجود داره ؟
راستی مطلبی دیگر هم هست. اینکه پنجره شکلکها، چون بصورت پاپ آپ باز نمیشند و در واقع در html خود ادیتور باز میشند، امکان کنترل ندارند و نمیتوان بصورت کامل اونها رو بزرگ کرد یا در صفحه با موس جابجا کرد و یوزر مجبور هست تنها در محدوده کادر خود ادیتور با اون کار کنه..
راهکاری برای این مسئله نیز هست ؟
سپاس
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۴، ۲۰:۳۴:۴۹ عصر)دسیرونا نوشته است: درود
دستتون درد نکنه !
خیلی عااااااااالیست..
تنها مسئله ای که اذیتم میکنه، مشکل ویرایش پیشرفته هست که پست رو بصورت کد نشون میده..
راهکاری آیا برای حل این مسئله وجود داره ؟
راستی مطلبی دیگر هم هست. اینکه پنجره شکلکها، چون بصورت پاپ آپ باز نمیشند و در واقع در html خود ادیتور باز میشند، امکان کنترل ندارند و نمیتوان بصورت کامل اونها رو بزرگ کرد یا در صفحه با موس جابجا کرد و یوزر مجبور هست تنها در محدوده کادر خود ادیتور با اون کار کنه..
راهکاری برای این مسئله نیز هست ؟
سپاس

سلام
1- در ویرایش سریع پست به صورت کد نشون داده میشه(سعی میکنم ادیتور رو برای ویرایش سریع هم بسازم)
اگر در ویرایش کامل کد میبینید باید Switch On/Off WYSIWYG Mode رو کلیک کنید
شکلکها حق با شماست و دیگه باید باهاش ساخت

پاسخ
 سپاس شده توسطدسیرونا (۱۳۸۹/۸/۴، ۲۲:۱۹:۰۰ عصر) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۱:۰۹:۴۳ صبح)
با افزودن یک html مجزا برای شکلک ها و دادن دستور به ادیتور..، نمیشه ؟
البته من هیچ سررشته ای از html ندارم.
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۱:۱۲:۳۸ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان