هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین ادیتور برای مای بی بی 1.4 و 1.6 (hot editor)
(۱۳۸۹/۸/۴، ۲۲:۳۷:۴۷ عصر)دسیرونا نوشته است: با افزودن یک html مجزا برای شکلک ها و دادن دستور به ادیتور..، نمیشه ؟
البته من هیچ سررشته ای از html ندارم.

hdk ادیتور مادر زادی این طوریه
والا من نمیدونم÷
پاسخ
آخرین اخطار در مورد ادیتور!
این ادیتور اگر بخواد به جنگی در این سایت تبدیل بشه تمامی تاپیک های ایجاد شده در مورد ادیتور حذف میشه و با کاربران هم بخورد میشه.
هر مشکلی در مورد هر ادیتوری هست تنها عنوان کنید تا باز کننده تاپیک رسیدگی کند در غیر اینصورت برخورد می شود.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۴، ۲۳:۱۷:۲۷ عصر)Pars نوشته است: آخرین اخطار در مورد ادیتور!
این ادیتور اگر بخواد به جنگی در این سایت تبدیل بشه تمامی تاپیک های ایجاد شده در مورد ادیتور حذف میشه و با کاربران هم بخورد میشه.
هر مشکلی در مورد هر ادیتوری هست تنها عنوان کنید تا باز کننده تاپیک رسیدگی کند در غیر اینصورت برخورد می شود.

بله
حق با شماست

دیگه اون بحث ها تموم شد
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۱:۱۳:۴۰ صبح)
دوستان یک سوال:
اگر من اسمایلی های خودمو در پوشه ی این پلاگین در بخش اسمایلی هاش جایی که باقیه شکلک ها هستند آپ کنم در هاست آیا امکانش هست که شکلک های من نیز نمایش اده شوند؟؟؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۵، ۰۱:۱۵:۲۲ صبح)persiavip نوشته است: دوستان یک سوال:
اگر من اسمایلی های خودمو در پوشه ی این پلاگین در بخش اسمایلی هاش جایی که باقیه شکلک ها هستند آپ کنم در هاست آیا امکانش هست که شکلک های من نیز نمایش اده شوند؟؟؟

بلی
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۲:۱۲:۳۰ صبح)
درود
من چنین کاری کردم خودم.
فقط دقیقا طبق شماره ها و تعداد شکلکها در هر فولدر این کار رو انجام دادم.
امتحان نکردم که آیا به اسم دیگر یا تعداد بیشتر یا کمتر هم کار میکنه یا نه !
[تصویر:  sigpic688_3.gif]
محفلی متفاوت برای تمامی پارسی زبانان در
تمامی شاخه های هنر
تمامی سطوح هنری
تمامی سنین
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۲:۱۲:۲۱ صبح)
دوستان یک مشکل بزرگ این ادیتور داره در پیغام سریعتش آیکون لینک عکس وارد کردن نداره این مشکل اگر رفع نشه اصلا خوب نیست و نمیشه استفاده کرد ازش..[تصویر:  icon_cry.gif]

اضافه نمیشه بهش؟؟؟
پاسخ
(۱۳۸۹/۸/۵، ۰۲:۱۳:۴۴ صبح)persiavip نوشته است: دوستان یک مشکل بزرگ این ادیتور داره در پیغام سریعتش آیکون لینک عکس وارد کردن نداره این مشکل اگر رفع نشه اصلا خوب نیست و نمیشه استفاده کرد ازش..[تصویر:  icon_cry.gif]

اضافه نمیشه بهش؟؟؟

سلام
یه طوری میگید مشکل بزرگ که مو به تنم سیخ شد
این مشکل نیست
ادیتور این گزینه رو کم داره
من الان خوابم میاد
فردا ببینم چی میشه
ولی اگه نباشه چیز خاصی هم نیست!
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۲:۵۱:۵۱ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۵، ۰۲:۵۰:۴۰ صبح)S-ARM نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۵، ۰۲:۱۳:۴۴ صبح)persiavip نوشته است: دوستان یک مشکل بزرگ این ادیتور داره در پیغام سریعتش آیکون لینک عکس وارد کردن نداره این مشکل اگر رفع نشه اصلا خوب نیست و نمیشه استفاده کرد ازش..[تصویر:  icon_cry.gif]

اضافه نمیشه بهش؟؟؟

سلام
این مشکل نیست
من الان خوابم میاد
فردا ببینم چی میشه

ولی نه این یکی از گزینه های مهم هستش معمولا در پستها عکس گذاشته خواهد شد و وقتی این دگمه وجود نداشته باشه خیلی بد خواهد بود....
بهرحال ممنونم امیدوارم زودی اضافه بشه تا ما نهایت لذت ازین ادیتور ببریم[تصویر:  9.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطدسیرونا (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۷:۱۷:۴۰ صبح)
(۱۳۸۹/۸/۵، ۰۳:۰۱:۵۸ صبح)persiavip نوشته است:
(۱۳۸۹/۸/۵، ۰۲:۵۰:۴۰ صبح)S-ARM نوشته است:

اضافه نمیشه بهش؟؟؟

سلام
این مشکل نیست
من الان خوابم میاد
فردا ببینم چی میشه

ولی نه این یکی از گزینه های مهم هستش معمولا در پستها عکس گذاشته خواهد شد و وقتی این دگمه وجود نداشته باشه خیلی بد خواهد بود....
بهرحال ممنونم امیدوارم زودی اضافه بشه تا ما نهایت لذت ازین ادیتور ببریم[تصویر:  9.gif]

ببین چقدر اذیت میکنی Big GrinBig GrinBig Grin
من فردا باید ساعت 8 سر کلاس باشم ولی چون کرمشا تو تنم انداختی درستش کردم و رو انجمن خودم هست که میتونی ببینی
رفیق
بگرد ببین تو پاسخ سریع کمی و کسری دیگه نداره تا بزارم
در ضمن فردا میخوام این ادیتور را کامل فارسی کنم و مرتب کنم و گزینه های اضافی و دست و پاگیرشا حذف کنم و بزارم برا ملت
نظری دارید بدید
کور شدم خدا Big Grin

پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۳:۱۸:۱۴ صبح) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۸/۵، ۰۷:۱۸:۴۴ صبح) ، bazi47 (۱۳۸۹/۸/۶، ۱۵:۵۵:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان