هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل محروم سازی IP
آقا یه دنیا تشکر خیلی کار ما رو حل کردی مشکل از همین بود گزینه ی محروم سازی روی خیر بود !
انسان تنها در نبرد جاوید به عظمت و شکوفایی می رسد و تنها در صلح جاوید از میان می رود . "پیشوا آدولف هیتلر "

انجمن نازیسم ایران و هواداران آدولف هیتلر

پاسخ
ای پی رو محروم کنی اگه ای دی اس ال باشه یبار مودم رو خاموش روشن کنه میاد دوباره انجمن

باید مثه انجمن های ابی دلان ایران بکس ازون سبک که محروم میکنن یوسر رو کلمه خروج نیست
یعنی کوکی روی مرورگر میاد دیگه همونجا نمیتونه عضو شه اون خیلی خوبه پلاگینش بیاد کلی طرفو تو دردسر میندازه
وپلاگین محروم کردن مثلا ای پی یکی 45.506.20.05 بود ما همینو محروم کنیم اون طرف یبار مودم رو خاموش روشن کنه چهار رقم اخر ای پیش عوض میشه میاد اگه بشه 45:506 چهار رقم اولشو محروم کرد خیلی خوب میشه عالی میشهههه
پاسخ
بن کردن آی پی کاربر کار اشتباهی هستش . چون معمولا کاربران ایرانی با آپی اینولید وبگردی میکنن . کاربران ایرانی برای جستجو در اینترنت دارای آی پی استاتیک نیستن . وقتی شما یه آی پی رو مسدود میکنی ، ممکنه کاربران دیگه ای که از همون مرکز ارائه دهنده اینترنت کانکت میشن ، نتونن سایت شما رو ببینن .
I Want Free Life in Earth

پاسخ
بن آی پی چیش اشتباست عزیز به نظرمن هرکی بن یوسر میشه باید بن ای پی هم بشه

ای پی هرکی مثلا 506.630.20.630 بود اینو دقیق محروم نکین چون راحت میتونه اخر ای پیشو عوض کنه واسه اینکه نتون بیاد به این صورت وارد کنین 506.630.*.* الان مگر کلا ای پی شو تغییر بده که کار حضرت فیله یا ...پی... Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط*SASHA* (۱۳۹۰/۱/۲۱، ۰۰:۳۰:۰۵ صبح)
در مورد تغییر آی پی :

ایرانسل که هر بار کانکت میشی آی پی رو کلا تعییر میده !! Tongue

و وی پی ان ؛ آی پی چنجر هم واسه اینجور مواقعه Big Grin
پاسخ
اولا وی پی ان رایگان یبار توهین کنه شناسایی میشه سریع همون ای پی بن شه تمومه
ثانیا ایرانسل کلا تغییر نمیده یکم بیشتر دقت کن الان دونفر دارن میان با ایرانسل کلا هردفه میان ای پی شون کلا هیچ تغییری نداره باز ای دی اس ال اخرش تغییر میکنه

درضمن اینو خودمم میدونم هیچ راحی 100 در 100 نیست واسه اینکه نشه گذاشت طرف بیاد هیچوقت نیاد همه چی یه راه هست ولی خیلی سختر

ولی ای پی شو ازون طریق بالا ببندی شدید تو دردسر میوفته از کجا معلوم وی پی ان بتونه گیر بیاره

شما طوری میگی انگار وی پی ان همه جا ریخته پره شاید وی پی انی که استفاده میکنه رو یکی دیگه باهاش محروم شده باشه هزار دلیل هست الان با همین سیستم چندین ارازل رو توانجمن خودم نابود کردم

خودم قبلا تو چت روما زیاد کل کل میکردم خدای بن شدنمBig Grin
پاسخ
سلام به همه دوستان ببخشید

چند مدت پیش موقع ثبت نام وقتی کاربر ثبت نام کرد فعال نبود تا زمانی که من فعالش کردم

اما حالا کاربر که ثبت نام میکنه از من برای فعال سازی اجازه نمیگره و وقتی انتخاب میکنم و روی فعال سازی مزنم میگه قبلاً فعال شده

این مورد تنظیماتی داره ؟؟؟
پاسخ
اینجا به شرط جواب سوالات رو میدن ؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۶ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۱۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Star چگونگی محروم سازی IP مهمان { مهم } anvaryy 6 2,556 ۱۳۹۳/۴/۲۸، ۰۹:۵۰:۰۹ صبح
آخرین ارسال: jaguar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان