هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات و مشکلات متدوال
خوب این تاپیک میتونه در اینده هم ادامه داشته باشه و افرادی مثل من که حتی یک سوال کوجیک داریم

تاپیک های بی مورد برای طرح سوالامون نزنیم

-------------------------------------------------------------

خوب اما سوال من

من بعد از نصب انجمن قسمت پنل مدیریت من بهم ریخته است یعنی اون قالب و شکل اصلی خودشو نداره

مشکل چیه و باید چی کار کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

Huh
پاسخ
عذر میخوام کسی نبود راهنمای لازم رو انجام بده ممنون میشم
پاسخ
یه شات بگیر رو هوا که نمیشه گفت.Blush
و این که شرمندتم از محصولات ما استفاده نکنی طبق قانون جوابتو نمیدیم.Big Grin
پاسخ
حالا عزیز یعنی مشکل یک انجمن بزرگی مثل اینجا اینه که من اون انجمن رو از جای دیگه گرفتم ...

من این انجمن رو خیلی وقت پیش دانلود کرده بودم بعدش دیشت نصب کردم یعنی برای پاسخ به سوالات باید و اینکه توی هر انجمنی سوالی جواب داده بشه باید فقط از اون انجمن و گروه استفاده کنم اینطوری که باید هر روز یک انجمن عوض بشه که

در هر جال امید وارم یک تجدید نظری توی این قانونتون بشه
هر چند قانون هر انجمن برای خودش واقعا قابل احترام چون خودم در جاهای دگه مدیریت میکنم در هر اگر بازم این مشکل من انجمن رو پاک میکنم و دوباره نصب میکنم چون برای شخص من فرقی نمیکنه

اینم یک عکس از کنترل پنل ادمین که یک

http://www.irupload.ir/images/fbnnw83apiao6wve8x7.jpg

به این شکل در اومده در واقع قالب نداره
پاسخ
درود بر شما.
دوست عزیز به احتمال زیاد یکی از فایل هات رو روی هاست آپ نکردی یا فایلی که مربوط به ایمیج میشده یا یه قالب رویه کنترل پنل نصب کردی که با سیستمت نخونده،این موارد رو تست کن ببین مشکلت برطرف میشه یا نهSmile
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطM.A.H.D.Y (۱۳۸۹/۷/۳، ۱۹:۴۶:۵۴ عصر)
یک مشکل
من به اشتباه پس ورد ادمین ورودی رو به انجمن رو وارد کردم الان بسته شده ورودی به پنل ادمین

اونجا میگه ایمیل براتون ارسال میشه اما هیچ میلی ارسال نشده

راهی وجود نداره تا درستش کنم ؟
پاسخ
منظور خود انجمن نبود، پوسته و فارسی ساز بود.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۲۴ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۴۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۲۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان