هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] (محصول مای بی بی ایران) برترین ارسال کننده ها Index Top Posters
اینم پلاگین واسه سایتم کار نمی کند سایتم موقع نصب پلاگین دسترسی به سرور قطع می کندHuhHuhHuhHuh
پاسخ
من این پلاگین رو نصب کردم و خیلی خوب هم هست خیلی ممنونم ولی یه مشکلی که هست اینه که یه سری انجمن هارو تنظیم کردم ارسال هاش شمرده نشه ولی تو این پلاگین شمرده میشه چیکار کنم؟ میشه کمک کنید Huh
پاسخ
Confused کسی جواب نمیده؟ چرا؟؟؟Undecided
پاسخ
ببینید چون ازش مدت زیادی هست استفاده میکنم عرض میکنم

ستون ارسال روزانه - هفتگی و ماهانه رو شما هیچ کاری نمیتونید بکنید که نشمره و همه رو میشماره چه اونایی که در تنظیمات زدین که شمرده نشه تعداد پستها و چه بقیه ... فقط ستون آخر که ارسال های کل هست توی اون شمرده نمیشه.

من فکر نمیکنم تنظیمی داشته باشه که بشه درستش کرد خیلی هم مسئله مهمی نیست که بخاطرش حساسیت نشون بدین.
پاسخ
 سپاس شده توسطpuny (۱۳۹۲/۴/۱۸، ۱۷:۵۲:۴۰ عصر)
Confused چرا اتفاقا خیلی مهمه چون به کاربران فعال هفته جایزه میدیم تو انجمن و اینطوری معلوم نیست کی اسپم میده کی پست مفید Undecided پس کلا این پلاگین به دردم نمیخوره ممنونSad
پاسخ
 سپاس شده توسطmrramin (۱۳۹۲/۴/۱۸، ۱۸:۰۷:۱۶ عصر)
اگه از اون لحاظ که میگید درست هست ولی تعداد ارسال های اصلیشون رو بدونید (همون که توی پروفایل ها هستش) رو مقایسه کنید متوجه میشید با یه حساب کوچیک که چطوری هست آمارشون.

ولی من فکر میکنم انگیزه رو هم میده به کاربران و باعث ایجاد رقابت میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطpuny (۱۳۹۲/۴/۱۸، ۲۲:۰۴:۴۹ عصر)
برای بنده ارور

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/kiosknew/public_html/forum/inc/plugins/itp.php:1) - Line: 51 - File: admin/index.php PHP 5.3.27 (Linu

را میدهد . خط 51 را نتونستم پیدا کنم . کمک کنید سپاس
پاسخ
برای پیدا کردن خطوط از نوتپد ++ استفاده کیند.
پاسخ
نياز به پيدا كردن خط ٥١ نيست، شما انكودينگ فايل پلاگين رو به ansi as utf-8 تبديل كنيد احتمالا مشكلتون درست بشه ...
myavarahmadi سابق
پاسخ
توی همه صفخه ها گشتم لینک دانلود نداشت ....
آیا کسی لینک دانلود این پلاگین را دارد؟
                                     خرید کتاب از آمازون[url=http://share-book.ir][/url]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین برترین ارسال کنندگان Top Posters Pars 12 14,697 ۱۳۹۳/۶/۱۰، ۰۹:۰۹:۵۲ صبح
آخرین ارسال: yaseer
Wink [برای 1.6] پلاگین Facilities محصول مای بی بی ایران AR@KST@R 17 18,339 ۱۳۹۱/۷/۲۹، ۱۶:۴۷:۴۴ عصر
آخرین ارسال: bebmax

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان