هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قراردادن آیکون در کنار انجمن‌ها
منتظر جوابتون هستم ...
یا حسین (علیه السلام)

آدرس انجمن : Bia2Crystal.Gigfa.Com
بعد یک پوشه با نام forum_icons در داخل پوشه‌ی images درست کنید.

hi.doostan ien kojsat?

ien image kojast???????????????????????????????????
(۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۱:۵۹:۴۵ صبح)Emprator نوشته است: بعد یک پوشه با نام forum_icons در داخل پوشه‌ی images درست کنید.

hi.doostan ien kojsat?

ien image kojast???????????????????????????????????

سلام

پوشه images کجاست ؟! در هاستتون ... یه پوشه هست به نام images مثل admin ، inc و ...
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۶، ۰۴:۰۵:۳۷ صبح)
با سلام.دوستان ببخشید من یه مشکلی داشتم.در تصویری که لینکشو گذاتم قسمت 1 رو ببینید.1 رو که مشخص کردم اونجا یه جورایی به هم خورده مشاهده می فرمایید؟علامت پنهان کننده ی تالار اومده وسط در صورتی که باید گوشه باشه.تو قسمت 2 هم که می بینید یک خط اضافی بین تصویر و خط اصلی جدا کننده تالار ها بوجود اومده.
میشه این 2 تا مشکل رو حل کرد؟ منتظرم Undecided
http://up.iranblog.com/images/h8pfv3a61els0o9bfpd3.png
(۱۳۸۹/۱۰/۲۲، ۱۴:۳۶:۱۱ عصر)reza2reza نوشته است: با سلام.دوستان ببخشید من یه مشکلی داشتم.در تصویری که لینکشو گذاتم قسمت 1 رو ببینید.1 رو که مشخص کردم اونجا یه جورایی به هم خورده مشاهده می فرمایید؟علامت پنهان کننده ی تالار اومده وسط در صورتی که باید گوشه باشه.تو قسمت 2 هم که می بینید یک خط اضافی بین تصویر و خط اصلی جدا کننده تالار ها بوجود اومده.
میشه این 2 تا مشکل رو حل کرد؟ منتظرم Undecided
http://up.iranblog.com/images/h8pfv3a61els0o9bfpd3.png

آقا دست شما درد نکنه منصرف شدیم HuhDodgy
از پلاگین استفاده کنید اگه زیاد با کدها اشنایی ندارید

به اون قسمت برید و کد ها رو از اول کپی پست کنید

یادتون نره قبل از کپی پست اول تو نوت پت کپی پست کنید تا درست کار کنه
Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
سلام دوستان
من خیلی وقته این کار رو کردم اما یه مشکل دارم، من تا الان 200 تا انجمن و زیر انجمن دارم.این یعنی اینکه 200 تا آیکون و این یعنی کاهش سرعت بخاطر افزایش تعداد عکس . البته 180 تا آیکون تکراری هست شکلش . و فکر نکنم بشه آیکون های یکسان رو از یه آدرس لود کرد درسته ؟
چطور ایکن خود فروم رو عوض کنم نمیخواهم که بشه 2 تا ایکن و دقیقا مثل همین فروم باشه

سلام

من میخواهم برای بخش های اصلی سایت ، یعنی دسته بندی ها آیکون قرار بدم ، از این روش میشه استفاده کرد ؟

برای اینکه انجمن هام دارای آیکن نباشه فقط باید به تعداد انجمن ها تصویر خالی قرار بدم ؟ یعنی این همه تصویر خالی درست کنم ؟

خودم متوجه شدم ، ممنون Heart
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۹:۳۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۱:۵۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۱:۴۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان