هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز هم .....
Sad 
سلام
امروز به سایت یکی از بچه ها رفتم تا براش تغییراتی در پوسته سایتش بدم که دیدم به به پوسته US-VB‌ بنده که غیر رایگان میباشد و تنها به جلال و وحید و یکی دیگه از دوستان داده بودمش رو سایت ایشون نصب است !!!
خیلی جای سوال برام بود ازش پرسیدم که از کجا آوردی گفت شخصی با یوزر ای دی orince teso در یاهو که از کاربرای این سایت هم هست به من دادش!!!
خداییش این رسمشه ؟؟
این همه ما کار میکنیم پوسته فارسی و طراحی میکنیم آخر شما اینطور جواب ما رو میدین ؟
خیلی دلم می خواهد بدونم اون فرد کیه؟ مثل مرد بیاد جلو بگه من این پوسته رو بش دادم.
آقای عزیز من که آخر میفهمم که کی هستی ولی .........
پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۱:۳۸:۴۶ صبح) ، Reza (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۱:۵۱:۵۳ صبح) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۱:۵۲:۴۰ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۱:۵۹:۱۲ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۴:۴۰:۳۷ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۳:۰۰:۱۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۹:۲۷:۰۲ عصر)
این مورد رو من پیگیری خیلی جدی دارم انجام میدم

یک مورد اسم ایشون prince teso هست.خود این اقای پرنس تسو prince teso هم از یک شخص دیگری دریافت کرده

در سایتهای فیلم و سریال های کره ای و ژاپنی فعالیت دارن.تقریبا متوجه این شده ام که چه شخصی در اختیار قرار داده ولی هنوز برای مطمئن شدن وقت هست.

به شدت پیگیری میکنم.چون یک پوسته ی غیر رایگان و دو پلاگین غیر رایگان رو که عده ی خاصی فقط اینجا دسترسیش رو دارند در دست ایشون هست.

اگر ایشون تا یک الی دو سه روز دیگر پوسته ی غیر رایگان رو از انجمن خودشون برندارند و پلاگین غیر رایگان رو هم برندارند اسم ایشون رو هم در تاپیک ذکر میکنم و ابروی ایشون خواهد رفت و اون روز شاید منجر به اخراج ایشون از انجمن شود همینطور این مورد در مورد نقض حقوق پوسته به شخص سازنده ی اصلی پوسته ابلاغ میشه در نتیجه اشتباهات پیاپی این فرد باعث از دست رفتن انجمنشون خواهد شد.

c_r_fel
پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۱:۵۱:۴۷ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۰۰:۱۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۰۲:۳۴ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۹:۲۷:۲۹ عصر)
زیاد سخت نگیر داداش
چیزی نشده که
الان چی شده مگه ؟
منظورت اینه که از یه جایی کش رفتن قالبت رو بعد دادن به اون ؟
خوب حواست باید باشه دیگه..
این حالا یه قالبه ، مگه الان مطلب دزدی نمیشه ؟
من خودم با چند تا وبلاگ درگیر شدم سر همین بحث که میگن دو در میزنی چرا منبع نمیزاری !
خودم گفتم برو بابا حال نداریم اخراج ! کپی رایت که نداره !(حالا تازه کاربر کپی کرده بود نه من وگرنه منبع که چیزی نیست)
خلاصه منظور اینکه روی این چیزا حساس نباش وقتی نمتونی نگه داری کنی و مواظب باشی.
مثلا" هات ادیتور بود من هر چی ور رفتم باهاش نتونستم کپی رایتش رو پاک کن ارور میداد !(حالا شاید شما اساتید بتونید)
ولی ادیتور VB رو خیلی راحت از انجمن ماهسون گرفتیم(!) مگه خودمون ساختیم ؟ نه.
این اتفاق برای همه میفته،این سایت ها که دارن قالب میزارن(بقیه سیستم ها) رو نیگا کن همیشه درگیرن که چرا قالب من رو گرفتی یا یکی میگه من اینو خریدم یا اینکه این قالب توی فروشگاه منه ..
پس زیاد سخت نگیر منو تو هم به وقتش خوب بلدیم چطوری چیزی رو که میخوای رایگان و بدون کپی رایت به دست بیاریم خصلت ما ایرانیاس دیگه..
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۰۳:۴۸ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۴:۴۲:۳۹ عصر)
آخه رضا نمیدونی ما یه پوسته طراحی میکنیم 10 تومان 100 نفر میان میگن چرا پولی؟ چرا 10 تومن؟ مفت بدین، مای بی بی رایگانه چطور شما پوستشو میفروشین!!
از این آدم دلش میسوزه بعد میاد 2درش میکنن کلی هم افتخار می کنند.Angry
این هم آدرس سایت این بابا:
http://koreadvd.ir/forum/index.php
Angry
پاسخ
 سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۸:۲۶:۵۹ عصر)
این که همان پوسته MIVB است فقط اسمش شده است US-VbBig GrinBig Grin
من تقریبا میدانم کار کیستCool
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۲۰:۳۰ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۲۳:۴۴ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۴۷:۵۷ عصر)
آره شبیه همون طراحی کردم ولی خوب اون نیست یه جاهاییش فرق داره.
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۴۸:۰۶ عصر) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۴/۲۷، ۰۰:۲۵:۵۴ صبح)
Smileدیدید گفتم کره ای هست.

[تصویر:  m6cw1ixd70iysot0be0n.png]

مطابق همین قوانین پوسته ها را میدزند و قوانین را اجرا میکنند Smile

این فقط یک دونه نیست,چند تا هست که به شکل رایگان پلاگین ها و پوسته های غیر رایگان رو مثل جلبک بین هم تقسیم کرده اند.نام بقیه رو هم بعد از اون 3ه روز نام خواهم برد.

صبر کنید Smile مشکل رو حل خواهم کرد.

بنده فقط منتظر هستم ایشون پوسته و پلاگین های غیر رایگان رو به قسمت هایی که منتشر کردند و در اختیار دیگران قرار دادند همه رو در حالت disable قرار بدند و استفاده ای نکنند و اگر این اتفاق نیفتد اسم ایشون رو در تاپیک ذکر خواهم کرد.فقط از امروز تا سه روز دیگر.

c_r_fel
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۳۹:۳۷ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۴۷:۳۹ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۸:۲۷:۵۳ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۹:۲۸:۲۵ عصر)
سلام
ببخشید چطوری اینا گرفتن قالب شما رو دزدیدن؟
یعنی شما به چندنفر دادید یعد اونا دادن به چند نفر دیگه؟
قالبی که همین طوری روی سایت باشه به کسی ندیم بازم می تونن ازش کپی بردارن؟
Heart
amirpcp30, از January 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۵۶:۵۵ عصر)
خوب یکی میره میخره به همه میده
[تصویر:  E9FC84B096685C89B5FA3ACBE684FEFE.png]
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۲:۵۶:۴۶ عصر)
من این پوسته رو برای تست به 2 دوستم دادم که امیدوارم این کار رو آنها نکرده باشن.
بله اگه کسی بلد باشه میتونه کپی کنه پوسته را ولی راحتم نیست.
خوب اگه کسی بخره به بقیه بده قانون کپی رایت رو زیر پا گذاشته، که ماشا الله چقدرم تو ایران رعایت میشه.
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۳:۲۴:۵۷ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۴:۴۴:۰۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان