هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باز هم .....
عجــــــــب
جلال و وحید بیان سوال پس بدن Sad
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۳:۰۲:۴۸ عصر)
مگه وحید گفتم تو دادیش به ملت ؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۹:۲۱:۲۵ عصر)
نه بابا
تیکه انداختم
بنده خدا محمد زنگنه بهم یه قالب داده خوشگیل موشگیل داده بود
بعضی از دزد ها اونو زدن رو سایتشون به اسم خودشو بنده خدا سیاوشو نمیگم ها
کسی که همه ازش متنفرن اونو میگم
برا من یکی دونفر گفتن خواهش میکنم حتی با پول بده تا پوزشو بزنیم زمین خب چرا چون اگه از کوین میخریدن دستشون رو میشد
بماند حالا ندادیم
ولی اینو بهت بگم مهدی اگه یه مرد دیدی تو اینترنت سلام منو خونوادمم بهش برسون
یارو خودشو کربلایی معرفی میکنه اومده کپی رایتو طوری زده که ادم اتیش میگیره چه برسه به اینکه بیان قالب رو ندن دست اینو اون Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسطZUNKED (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۹:۴۰:۲۵ عصر) ، tishtar (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۲۳:۵۵:۳۸ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۰۰:۳۷:۰۳ صبح)
سلام
تازه میفهمیم مایکروسافت چی میکشه! Big Grin
الان مهدی حال و اوضاع بیل گیس رو داره! Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۲۰:۲۸:۱۲ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۴/۲۵، ۰۰:۳۷:۰۶ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۳:۰۳:۵۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۱۹، ۱۰:۲۰:۵۹ صبح)
با توجه به بررسی هایی که به همراه دوست عزیزم AR@KST@R انجام دادیم مشخص شد که حداقل چه تعداد افراد در توسعه ی پوسته ی غیر رایگانی که وجود داشت (به غیر از پوسته ی رایگانی که برای دانلود قرار داده شده بود) دخیل بودند.نام دو نفر از انها هم مشخص هست اما در صورت درخواست مدیریت کل نام انها ذکر میشه و در غیر این صورت ذکر نخواهد شد.

حدود سه نفر در توسعه ی پوسته ی غیر رایگان به شکل رایگان دخیل بودند که دو نفر از انها مشخص شدند که البته نفر دوم میتونه مدیر انجمن مربوطه باشه چون به هیچ وجه و به هیچ عنوان در هیچ شرایطی قابل قبول نیست که مدیر از غیر رایگان بودن پوسته خبر نداشته و پوسته رو دریافت کرده.

با توجه به بررسی دوست عزیزم AR@KST@R و بنده و چند تصویر موجود کاربر _ _ _ _ _ _ _ _ _ (میخواستم اسمتون رو ذکر کنم اما چون خوب نیست این کار رو انجام نمیدم.) یکی از اشخاصی بودند که در توسعه ی پوسته به شکل رایگان دخیل بودند البته مقصر نبودند چون ناخواسته اینطور شده.اما مسئله ای هست که ظاهرا یک شخصی که شاید وجود خارجی نداره نفر سوم این هست که بدون وجود خارجی ظاهرا در یاهو مسنجر به بعضی از انجمن ها (فقط انجمن هایی که فیلم و سریال کره ای هست) پیشنهاد طراحی پوسته ی MICBl رو میدند.این شخص وجود خارجیش تایید نشده.Smile فقط هر کسی که از راه میرسد و ما به اون میگیم این پوسته ی غیر رایگان رو از کجا اوردین در جواب میگن :

یه نفر در یاهو پیغام داد و ما هم بهش گفتیم میتونی این پوسته ی MICBL رو طراحی کنی و اون هم گفت اره به همین راحتی.Smile

.اما نفر دوم قطعا میتونه مدیر انجمن(یا شخصی که پوسته رو دریافت کرده) باشه که بدون هیچ گونه در نظر گرفتن این که پوسته غیر رایگان بوده پوسته رو دریافت کردند(بنده به شکل قاطع میگویم مقصر هستند چون تخلفات دیگری هم داشتند که جایز نیست در اینجا گفته بشه).

کپی رایت :
این مسئله ارتباطی ویژه ای به رعایت نکردن کپی رایت در انجمن ها دارد
نه تنها این گونه موارد بلکه مدیران انجمنی که دم از دین میزنند به راحتی کپی رایت Mybb رو حذف و به جای اون کپی رایت دو طفلان مسلم رو به جای مای بی بی قرار میدهند .

copyright By "2 teflan"
Themelar By "2 teflan"
این انجمن توسط هاست "دو طفلان مسلم" پشتیبانی میشود.
در صورت کپی برداری از مطالب حتما نام دوطفلان مسلم را ذکر فرمایید.

دو طفلان مسلم چه میکنه با مای بی بی.بیچاره مدیرانی که زحمت طراحی سیستم رو کشیدند.
حتما کپی رایت های خودتون رو اصلاح کنید,شک نکنید بیشتر از این که در آن دنیا جواب گوی دو طفلان مسلم باشید باید جواب گوی انسانهایی که در طراحی سیستم مای بی بی دخیل بودند جواب گو باشین.

در مورد پوسته حال حاضر پوسته ای که برای انجمن اشاره ی شده ی بالا استفاده میشه ارتباطی به پوسته ی غیر رایگان ندارد.

لذا قبل از پایان بحث تاپیک باید مواردی رو هم ذکر کنیم از جمله انتشار جدید پلاگین های غیر رایگان به شکل رایگان در چند انجمنی که حتی مدیرانش در این انجمن حضور ندارند.و یا اگر داشته باشند هم حداقل عضو گروه ویژه ی این انجمن نیستند بنابراین کاملا مشخص میشود که از شخص یا اشخاصی که در گروه ویژه ی انجمن فعالیت دارند این پلاگینهای غیر رایگان رو دریافت میکنند.

این 2 بحث تقریبا تمام شده هست.و امیدوارم شاهد تکرار تخطی برای پوسته ها و مابقی چیزهای غیر رایگان نباشیم.

موفق باشین.

c_r_fel
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۲:۴۱:۲۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۴:۵۷:۳۴ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۹/۴/۳۱، ۰۰:۲۲:۵۱ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۹:۲۹:۴۰ عصر)
در مورد رعایت قانون کپی رایت به شکلی که اسم سازنده MYBB پائین فروم باشه با شما موافقم!
من تو سایت های زیادی عضو هستم و میشه گفت بالای 99٪ فروم هایی که به صورت حرفه ای فعالیت میکنن در فوتر قالب، اسم نرم افزار سایت ساز، اسم طراح قالب قرار میگیره.
البته بعضی سایت ها که خودشون فارسی سازی میکنن، اسم خودشون رو به عنوان فارسی ساز قرار میدن یا اصلا اسمی قرار نمیدن. (البته این مورد رو تو فروم های VB بیشتر دیدم)
به نظرم یکی از فاکتورهای اعتباری یک فروم اسم نرم افزار سازنده فروم هست، چون نبود کپی رایت سازنده نرم افزار، اعتبار اون فروم رو زیر سوال میبره!
البته در مورد این موضوع که گفتین طرف رو شناسایی کردین، به نظرم آبروی کسی نره بهتره!
چون با رفتن آبروش چیزی تغییر نخواهد کرد و ضرری که برای سازنده قالب هم اتفاق افتاده جبران نخواهد شد!
به نظرم بهتره اخلاق مداری رو رعایت کنیم و حاصل تلاش دیگران رو به اسم خودمون بیرون ندیم، البته فراموش نکنین رعایت کپی رایت تو دنیای سایبری یه امر اخلاقی هست تا یه قانون قابل اجرا!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۱۸:۳۵:۵۰ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۴/۳۱، ۰۸:۳۶:۴۱ صبح)
با تشکر از دوست خوبم c_r_fel
خوب درسته کار تموم شده و دوستان میگن که دیگه قرارش نمیدیم (اسما) ولی از دوستان خواهش دارم به حق دیگران به عنوان پدید آورنده احترام بذارن تا ما هم حال کار کردن داشته باشیم.
اگه 1 بار دیگه این طور اتفاقات رخ دهید به این سادگی برخورد نمیکنیم.
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۳۱، ۰۱:۰۱:۵۷ صبح) ، c_r_fel (۱۳۸۹/۴/۳۱، ۰۱:۴۲:۳۷ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۴/۳۱، ۰۸:۳۶:۳۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۱۹، ۱۹:۳۰:۰۰ عصر)
میگم چرا تو سایت مرجع قالب هایی که طراحی میکنین رو ثبت نمیکنین که کپی رایتش به اسم خودتون ثبت بشه؟!
راستی ترجمه قالب رو هم میشه اونجا ثبت کرد؟!
اینطوری حداقل میتونین سند داشته باشین و در صورت لزوم شکایت کنین از شخص خاطی!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۳۱، ۰۱:۰۱:۴۵ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۴/۳۱، ۰۸:۳۶:۰۷ صبح)
طراحی رو فکر کنم بشه ولی ترجمه رو نمیدونم.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۳۱ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۹ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۴:۰۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان