هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نصب نشدن پلاگین و خطای sql 1366
روز اول نداشتم،یه پلاگین نصب کردم نصب نشد!
دوباره یه چیز دیگه نصب کردم(آمار پیشرفته) نصب شد.
باز یه پلاگین دیگه،اونم نشد
و یهو عضویت هم به فنا رفت.
maysamsami از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
سلام به تمامی دوستان گلHeart.با اجازه اساتید بزرگWink این سایت فکر کنم بدونم مشکلHuh کجاست.من خودم از هاست رایگان استفاده میکنم و فکر کنم همین مشکل رو 2برابر میکنهUndecided من هم با پلاگین ها مشکل داشتم بعد از فعال کردن سایتم کامل میپرید و یک صفحه سفید و یک پیغام ارور خوشگلExclamation مینداخت وسطه صفحه.یه روز این فکر به مخم زد که چرا پلاگین ها رو قبل از نصب مای بی بی توی هاست نصب نکنمHuh.تمام پلاگین های موجود تویه سایت مای بی بی رو دانلود کردم و توی جای مناسبش ریختم بعدش مای بی بی رو نصب کردم و پلاگین هارو فعال کردم ودیگه اون ارور خوشگله رو ندیدم.و در آخر این جوری بود که مشکلم حل شدBig GrinSmile.بازهم استادان بزرگ اگه جایی کمی یا کاستی هست ببخشند
[تصویر:  1x7539tlmkmli4mxyep.gif]
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۲:۲۱:۰۶ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۲۱، ۱۵:۴۷:۲۵ عصر)maysamsami نوشته است: روز اول نداشتم،یه پلاگین نصب کردم نصب نشد!
دوباره یه چیز دیگه نصب کردم(آمار پیشرفته) نصب شد.
باز یه پلاگین دیگه،اونم نشد
و یهو عضویت هم به فنا رفت.

دوست گرامی! شما فایل ها را در مکان درست آپلود نمی کنید! الان انجمن شما به دلیل نبودن فایل "prostats.lang.php" در پوشه "inc/languages/persian" بسته شده است.
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۲۱، ۲۲:۲۱:۳۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۴/۱/۹، ۱۴:۱۸:۲۲ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۱:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۳۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۴۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان