هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک به طرفداران آلمان
درود

آلمان پر طرفدارترین تیم جام جهانی 2010 در ایران هوادارن خود را خوشحال کرد.

با توجه به آمار sms های صدا و سیما، بازی آلمان - استرالیا، 2.5 میلیون اس ام اس داشت که 90 درصد آن یعنی 2.250 تا برای آلمان بود. تا به حال کمتر تیمی توانسته حتی نصف این رکورد را کسب کنید.
در بازی آلمان - انگلیس هم مشخص شد که هواداران آلمان دو برابر انگلیس هستند.

در اینجا برد آلمان 4 - 1 انگلیس را به تمامی طرفداران تبریک می گم.
عقاب های جوان و 23 ساله آلمان درسی حسابی به شیر های پیر دادند.

[تصویر:  121.gif] [تصویر:  122.gif] [تصویر:  00020210.gif]

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۰:۵۱:۲۰ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۱:۰۴:۲۷ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۱:۴۲:۳۴ عصر) ، havo0d (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۱:۲۸:۴۶ صبح) ، T_Taak (۱۳۸۹/۶/۷، ۰۳:۲۴:۵۶ صبح)
هنوز راه واستون زیاده :دی
ولی بازم به طرفدران آلمان تبریک میگم به ویژه مدیر مای بی بی ایران :دی

حالا کو تا قهرمانی به آرژانتین که خوردین اون موقع میشه نبرد هیولاهای امریکا با عقابهای المان :دی
c_r_fel
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۱:۲۸:۰۴ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۱:۴۲:۴۷ عصر) ، tekrare_royaha (۱۳۸۹/۴/۷، ۰۲:۱۳:۰۸ صبح)
HuhHuh
عجـــــــــب !!!
پاسخ
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۱:۴۳:۰۳ عصر)
ممنون ، منم امیدوارم آلمان قهرمان بشه ، چون خیلی روفرم بازی میکنه ..
پاسخ
 سپاس شده توسطc_r_fel (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۱:۲۴:۲۴ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۱:۲۸:۰۰ عصر) ، IACbook (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۱:۴۳:۰۶ عصر)
درود

قصد ارسال پست تو مای بی بی ایران رو نداشتم! اما برای تبریک برد آلمان خوشحالم و گفتم به همه دوستان تبریک بگم Heart

Heart به امید قهرمانی آلمان Heart
اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان در رسیدن به هدفت موفق بودی!
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند!
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست!
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می خواهد!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۱:۵۵:۵۸ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۴/۶، ۲۲:۲۴:۳۳ عصر)
من کلا از المانی ها بدم میاد
اگه رفته باشید المان بگید من اریاییم تحویل که نمیگیرن هیچ از ادم دوری هم میکنن
ولی خب ...
پاسخ
(۱۳۸۹/۴/۶، ۲۲:۲۶:۱۲ عصر)ZEUS نوشته است: من کلا از المانی ها بدم میاد
اگه رفته باشید المان بگید من اریاییم تحویل که نمیگیرن هیچ از ادم دوری هم میکنن
ولی خب ...
شما کتاب، من هیتلرو بخون نظرت عوض میشه.
اسناد جدید جنگ جهانی هم نشون میده عامل جنگ انگلیس بوده و هرچی در مورد هیتلر گفتن دروغ های خود انگلیس بوده.
این تاپیک هم برای فوتبال باز شده
وگر نه آلمان در فرهنگ و تولید علم و صنعت حرف اول را در دنیا می زند و نمی توان هچی ایرادی به آن و مردمش پیدا کرد. برای همین به امن ترین کشور دنیا هم معروف است.

منتظر آلمان - آرژانتین هستم.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۴/۷، ۰۱:۰۸:۴۰ صبح) ، IACbook (۱۳۸۹/۴/۷، ۰۲:۰۱:۵۲ صبح)
هیتلر : روزی تمامی مردمان دنیا پی میبرند که تمامی کارهای من و جنگ ها بر حق بوده است.

من طرفدار المان نیستم اما حاشیه امنیت ملی و ازادی ویژه ای داره که هر کشوری اون رو نداره.

وقتی حاشیه امنیت باشه که زیر مجموعه هاش اقتصاد و سیاست و ورزش و فرهنگ میشن و با موفق بودن در امنیت و تجارت زیر مجموعه های اون هم مثل ورزش و فرهنگ اونها پیشرفت میکنه همونطور که میبینین فوتبالش هم چون ورزش هست زیر مجموعه ی اون حساب میشه و حتما انقدر در ارامش هستن که دغدغه ای ندارند و به ورزششون روی میارن که به راحتی یک موفقیت به زیر مجموعه هاشون اضافه کنن.شعار فوتبال هم فقط ورزش نیست موفقیت و تجارت هست.

نه مثل کشورهایی مثل کشور ما که انقدر دغدغه های فکری زیاد هست که فعلا باید کارشناسان و مقامات مسئول هنوز به فکر درست کردن شیر آب استادیوم ازادی باشن تا جام جهانی.با دو تا باخت مربی میره کنار با دو تا برد مربی میشه ناخدا و ژنرال.این حرف من نیست حرف بزرگانی مثل علی درخشان و عبدالعلی چنگیر و همایون بهزادی و غیره که تو فوتبال ما گلی کاشتن و رفتن هست.ما فقط در یه صورت میتونیم تو جام جهانی بریم دور دوم اونم اینه که 11 نفر مثل سر طلایی اسیا(همایون بهزادی) باشن اونموقع میتونیم جلوی تیمهایی مثل مکزیک و اسپانیا صفارایی کنیم.این صحبت ها رو گفتم که زیاد فکر نکنیم فوتبال خودمون پیشرفت کرده که در مورد فوتبال سایر کشورا زیاد بد بین باشیم.

المان تیم خوبی داره با این اوصاف فکر کنم ارژانتین و المان برای خودش فینالی باشه.

شاید برد هر کدومشون حکم قهرمانیشون هم باشه.

یک مورد دیگه رو هم اضافه کنم با عرض معذرت از سایر دوستان.اینجا درسته انجمن My bulletin board هست اما تو یه قسمتی مثل گفتگوی ازاد فکر نکنم بحث خاصی مد نظر باشه پس این گونه بحث ها کمی هم حال هوای این مرجع رو تغییر میده و خوب هست.

c_r_fel
پاسخ
salam
bebakhshid finglish type mikunam
fagat begam argentina gahremaneh
germany ra dar ham mikube ba khat hamle atashinesh
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۴/۷، ۱۰:۰۶:۴۵ صبح)
بازی عالی بود آلمان خوب بازی کردد ولی جناب پارس مطمئن باشید اون نقل قولی که از گری لنیکر آوردید فقط برای تیم انگلیس صادقه و من میگم فوتبال 90+وقت اضافس که در پایان آرژانتینی ها هستند که قهرمان جام میشن Big Grin Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۴/۷، ۱۶:۱۵:۳۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۴/۷، ۱۶:۲۲:۵۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هیجانات صدر اعظم آلمان در بازی آلمان آرژانتین+ عکس mrxtazi 0 1,201 ۱۳۸۹/۴/۱۳، ۱۷:۲۸:۳۶ عصر
آخرین ارسال: mrxtazi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان