هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبریک به طرفداران آلمان
بله اون خبر کاملا دروغ بوده من تمام سایتهای خارجی که این خبر توشون منتشر شده رو چک کردم
اون خبر در چند سایت انگشت شمار خش شده که همگ هم دروغ هستند. و همه بازدیدکنندگن از آن سایتها به مطلب اعتراض کردند.
جالب اینه که تصویر فتوشاپی هستش و این تصویر دستکاری شدا است و تمامی نظرات در سایتها اینو تایید می کنند. هنوز هم در یوتیوب چیزی قرار نگرفته
اکثرا هم تعجب کردندکه این خبر از کجا اومده !
میتونید خودتون این مطلب رو ببینید
http://www.meroguff.com/2010/07/world-cu...topus.html
برخی توی اون سایت گفتن که اختاپوس قراره امروز پیش بینی کنه.
به هر حال من یکی که به پیش بینی مخصوصا پیش بینی یه اختاپوس اعتقادی ندارم ! و میگم هرکی خوب بازی کنه برندست !
تالار گفتگوی کشاورزی و منابع طبیعی
http://www.forum.shamiz.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۶:۱۳:۱۵ عصر)
منم همینو میگم. اسپانیا داو رو خریده . شما هم بخرین.Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطMamal92 (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۶:۵۵:۳۳ عصر)
دعوا نکنین!
اختاپوست واقعی این شایعه رو تائید کرد و برد اسپانیا رو تائید کرده! Big Grin
خبرها حاکی از این هست موج شدیدی از ناامیدی در طرفداران تیم آلمان و خود این تیم پیچیده!
چون خیلی به این اوخ تا پوسته مینازیدن! Big Grin
فردا مشخص میشه اختاپوست درست میگفت یا تیم آلمان!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۸:۵۸:۱۶ عصر)
آره 100%.
به خاطر اینکه روحیشونو از دست ندن شایعه انداختن گفتن الکی بوده . فوتبال آلمان به همین خاطره که میگم کثیفه.
پاسخ
 سپاس شده توسطMamal92 (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۹:۳۳:۵۰ عصر)
از سویی دیگر این منابع خبری اعلام کردند که تاکنون هیچ فیلمی در یو تیوب از پیشگویی جدید پل گذاشته نشده است در صورتی که در موارد گذشته، گزارشات تصویری با فیلم مراسم پیشگویی همراه بود.

بسیاری از روزنامه ها روز گذشته خبر از پیشگویی جدید هشت پای آکواریم شهر اوبرهاوزن داده بودند که براساس این پیشگویی، آلمان از اسپانیا شکست می خورد در حالی که اکنون به نظر می رسد این خبر صحت نداشته است.

به گزارش مهر، بسیاری از وبلاگها و روزنامه هایی چون "گاردین" روز گذشته خبر از پیشگویی جدید "پل"، هشت پای معروف آکواریم "زندگی دریایی" شهر اوبرهاوزن آلمان دادند.

برپایه این پیشگویی که با یک گزارش تصویری همراه بود، تیم ملی آلمان در بازی چهارشنبه شب در مقابل اسپانیا از این تیم در نیمه نهایی شکست می خورد و از ادامه جام جهانی باز می ماند.

این درحالی است که پس از گذشت چند ساعت نگرانی و اضطراب طرفداران تیم ژرمنها، بسیاری از رسانه ها اعلام کردند که به نظر می رسد این خبر جعلی است و صحت ندارد.

در تصویر چگونگی جابجایی پرچمهای صربستان و اسپانیا نشان داده شده است

[تصویر:  12784110431.jpg]

به گفته این منابع خبری، تصاویری که در اینترنت منتشر شده اند مربوط به پیشگویی بازی تیم ملی آلمان و صربستان است که در آن زمان پل، پیروزی صربستان را پیشگویی کرده بود. در تصاویر منتشر شده اخیر با فتوشاپ به جای پرچم صربستان، پرچم اسپانیا گذاشته شده است.

از سویی دیگر این منابع خبری اعلام کردند که تاکنون هیچ فیلمی در یو تیوب از پیشگویی جدید پل گذاشته نشده است در صورتی که در موارد گذشته، گزارشات تصویری با فیلم مراسم پیشگویی همراه بود.

همچنین مقامات آکواریم "زندگی دریایی" در اوبرهاوزن آلمان اعلام کردند که تا روز سه شنبه (امروز) پل هنوز هیچ پیشگویی در مورد بازی چهارشنبه شب آلمان و اسپانیا انجام نداده که فیلم این اظهارات نیز در شبکه موجود است.

من نخوندم ها ولی فکر کنم این نطلب به نفع تیم المان باشه راستو دروغشون پای خودشون Huh
پاسخ
زئوس جان خبری که زدی خیلی بیات شده و خبر جدیدترش اومده! Big Grin

پیشگویی هشت پا: آلمان از راهیابی به فینال باز می‌ماند! +عکس
http://www.tabnak.ir/fa/pages/?cid=107796
درضمن فیلمش در یوتیوپ هم پخش شده، سیمای ایران هم نشون داد!!! Big Grin

چه میکنه این اختاپوس آلمانی! Big Grin
شایدم تا فردا نظرش عوض شد و یه تصمیم دیگه بگیره! Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۴/۱۶، ۱۳:۴۴:۰۳ عصر)
گفته میشه پیش بینی های این اختاپوس تا 80% درست هستند یعنی از هر 10 بازی 8 بازی درست پیش بینی میشه. اگر 8 و 10 رو تقسیم به 2 کنیم میشه از هر 5 بازی 4 تا رو درست پیش بینی می کنه . آلمان 3 بازی در مقدماتی و 1 بازی هم در یک هشتم نهایی و یک بازی در یک چهارم نهایی داشته و اختاپوس 5 بار درست پیش بینی کرده و این بار قائدتا باید اشتباه پیش بینی کنه !!Big Grin
من که اصلا به پیش بینی این اختاپوس اعتقاد ندارم همش الکیه !! اگه اینطوری باشه این 8 پا رو که داشته باشی میتونی بری تو قمار مسابقات اسب سواری دائم برنده بشی !!! lol Tongue
پیش به سوی قهرمانی
تالار گفتگوی کشاورزی و منابع طبیعی
http://www.forum.shamiz.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۶، ۱۲:۴۵:۲۷ عصر)
قهرمان این دوره ایتالیاستSmile (البته در دلهای ماHeart)
در مورد آلمان هم توی خواب یا پلی استیشن ممکنه قهرمان بشهBig Grin
جدای از شوخی تیم عالی هست هرچند ازش متنفرم اونم بخاطر وجود رضا جاودانیTongue

ششپا آلمانی هم اعلام کرد از این فصل قرار هست برای تیم پرسپولیس پیشبینی های لازم رو به عمل بیاره تا بجای ژنرال بر کرسی جلوس بفرمایندUndecided

همینجا قول میدم اگه المان قهرمان شد اسمم رو عوض میکنم و میذارم اقا آرسامAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۶، ۱۲:۴۵:۲۹ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۴/۱۶، ۱۳:۴۴:۳۱ عصر)
اومدم برد اسپانیا رو به طرفداران اسپانیا تبریک و به طرفداران آلمان تسلیت بگم! Big Grin
الان فکر کنم طرفداران آلمان بگن اسپانیا با کمک داور ها برد! Cool
بازم این اختاپوسته درست گفت!!! Tongue
عجب حیون باحالیه ها!!! Big Grin

راستی یادم رفت اینم بگم، رکورد جدید مسابقه پیامک رو دیدین؟! Wink
تیم اسپانیا بیشترین طرفدار رو تو ایران داره نه تیم آلمان!!!
همونطوری که تو نظرسنجی های قبل از جام مشخص شده بود بیشترین طرفدار رو اسپانیا داره تو ایران نه آلمان! ‌Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۰۱:۰۶:۱۴ صبح)
بابا ما اینیم دیگه [تصویر:  a(38).gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  هیجانات صدر اعظم آلمان در بازی آلمان آرژانتین+ عکس mrxtazi 0 1,205 ۱۳۸۹/۴/۱۳، ۱۷:۲۸:۳۶ عصر
آخرین ارسال: mrxtazi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان