هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازگردانی نسخه پشتیبان
سلام من یک نسخه پشتیبان از داخل ادمین گرفتم اما به صورت دانلود که داخل سیستم داشته باشم
الان کل دایرکتوریمو مجبور شدم بازگردانی کنم یه اطلاعات از فرومم پرید مث کاربران و.... حالا چطور اون بکاپ رو بازگردانی کنم جایی برای اپلود نداره
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۱/۱۴، ۱۲:۱۹:۵۵ عصر)elyastaheri نوشته است: سلام من یک نسخه پشتیبان از داخل ادمین گرفتم اما به صورت دانلود که داخل سیستم داشته باشم
الان کل دایرکتوریمو مجبور شدم بازگردانی کنم یه اطلاعات از فرومم پرید مث کاربران و.... حالا چطور اون بکاپ رو بازگردانی کنم جایی برای اپلود نداره

درود

از پنل مدیریت هاست بکاپ گرفتید یا پنل مدیریت انجمن ؟

بکاپ از دیتابیس هم گرفتید ؟
پاسخ
از دیتابیس نه ولی از داخل کنترل پنل مدیریت انجمن گرفتم خوشبختانه الان اون فایلی رو از دیتابیس داخل forum/admin/backups اپلود کردم حالا داخل مدیریت انجمنم داخل بخش نسخه های پشتیبانم نمایش میده ولی نمیدونم چطور بازگردانیش کنم
پاسخ
درود 

الان فایل دیتابیس که پسوندش sql هست رو داری

خوب برو کنترل پنل هاست قسمت Php my admin و دیتابیس انجمن رو انتخاب کن اول یه بکاپ بگیر 

از Export استفاده کن برای دریافت بکاپ

و برای بازگردانی Import 

تا حالا از این قسمت برای خودم نزدم !

خودم همیشه از پنل مدیریت هاست و قسمت  Php myadmin بکاپ میگیرم در هر حال ممکنه با این روش جواب نده ولی منتظر پاسخگویی مدیران باشید ...
پاسخ
نمیشه از این طریق از داخل انجمن راهی برای بازگردانی نداره؟؟؟
پاسخ
(۱۳۹۳/۱۱/۱۴، ۱۵:۰۰:۱۰ عصر)elyastaheri نوشته است: نمیشه از این طریق از داخل انجمن راهی برای بازگردانی نداره؟؟؟

خیر نمیشه.راهی که دوستمون گفتن رو بایدبرید.(میتونید هم همونطور فشرده شده آپلود کنید. بهتره از نظر من)
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۱۱/۱۵، ۱۰:۲۴:۰۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۵:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۷:۴۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۰:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان