مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: بازگردانی نسخه پشتیبان
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام من یک نسخه پشتیبان از داخل ادمین گرفتم اما به صورت دانلود که داخل سیستم داشته باشم
الان کل دایرکتوریمو مجبور شدم بازگردانی کنم یه اطلاعات از فرومم پرید مث کاربران و.... حالا چطور اون بکاپ رو بازگردانی کنم جایی برای اپلود نداره
(۱۳۹۳/۱۱/۱۴، ۱۲:۱۹:۵۵ عصر)elyastaheri نوشته است: [ -> ]سلام من یک نسخه پشتیبان از داخل ادمین گرفتم اما به صورت دانلود که داخل سیستم داشته باشم
الان کل دایرکتوریمو مجبور شدم بازگردانی کنم یه اطلاعات از فرومم پرید مث کاربران و.... حالا چطور اون بکاپ رو بازگردانی کنم جایی برای اپلود نداره

درود

از پنل مدیریت هاست بکاپ گرفتید یا پنل مدیریت انجمن ؟

بکاپ از دیتابیس هم گرفتید ؟
از دیتابیس نه ولی از داخل کنترل پنل مدیریت انجمن گرفتم خوشبختانه الان اون فایلی رو از دیتابیس داخل forum/admin/backups اپلود کردم حالا داخل مدیریت انجمنم داخل بخش نسخه های پشتیبانم نمایش میده ولی نمیدونم چطور بازگردانیش کنم
درود 

الان فایل دیتابیس که پسوندش sql هست رو داری

خوب برو کنترل پنل هاست قسمت Php my admin و دیتابیس انجمن رو انتخاب کن اول یه بکاپ بگیر 

از Export استفاده کن برای دریافت بکاپ

و برای بازگردانی Import 

تا حالا از این قسمت برای خودم نزدم !

خودم همیشه از پنل مدیریت هاست و قسمت  Php myadmin بکاپ میگیرم در هر حال ممکنه با این روش جواب نده ولی منتظر پاسخگویی مدیران باشید ...
نمیشه از این طریق از داخل انجمن راهی برای بازگردانی نداره؟؟؟
(۱۳۹۳/۱۱/۱۴، ۱۵:۰۰:۱۰ عصر)elyastaheri نوشته است: [ -> ]نمیشه از این طریق از داخل انجمن راهی برای بازگردانی نداره؟؟؟

خیر نمیشه.راهی که دوستمون گفتن رو بایدبرید.(میتونید هم همونطور فشرده شده آپلود کنید. بهتره از نظر من)