هاست لینوکس هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.12 MyBB منتشر شدامتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دروغ های سئو
#1
بسیار دیده می شود که اشخاص و شرکتهای بی اطلاع، یا از قصد و یا از سر نا اگاهی چنین حرف هایی را به مشتریان می زنند و چنین عبارت هایی را بکار می برند.هر بار اینها را مشاهده کردید از آنجا فرار کنید!دروغ های سئو و علت دروغ بودن هر کدام را با منطقی روشن برای شما نوشتم:

دکترای سئو!

سئو علم نیست، چیزی نیست که در دانشگاه ها تدریس شود.خود کارمندان گوگل هم به طور کامل الگوریتم های گوگل را نمی دانند.چیزی نیست که کسی درس بخواند و سپس مدرک آن را بگیرد! آن هم از نوع دانشگاهی! دروسی که برای سئو در کل دنیا ارائه می شود، تنها اصول پایه سئوست و مواردی است که توسط تجربه مدرس به دست آمده است امکان خطا و اشتباه در آن وجود دارد و موارد دیگر نیز مدام در حال تغییر است.لذا با شنیدن دکترای سئو، نیشخندی بزنید و آن شخص، شرکت، و سایت را ترک کنید.

پدر سئو، پیشکسوت سئوی ایران – پیشکسوت سئوی جهان

سئو مدام در حال تغییر است.چرا که نوع اطلاعات در سطح اینترنت تغییر می کند.مردم تغییر می کنند، وب مستران تغییر می کنند، روش های کلاه سیاه کاران تغییر می کند.نیاز کاربران تغییر می کند و در نتیجه الگوریتم و دور انداز های یک موتور جستجوی موفق (گوگل) هم تغییر می کند.

پس چیزی نیست که کسی بخواهد به تجربه خود بنازد! خیلی از سئوکاران قدیمی اکنون در سئوی سایت های جدید نا توانند.و بسیاری از سئوکاران جدید، اکنون از سئوکاران قدیمی قوی تر هستند.سئوکاران جدید نیز ممکن است که سرنوشت سئوکاران قدیمی که اکنون ناتوان شده اند دچار شوند.سئو هیچ پدری ندارد! راه کار هایی است برای افزایش رتبه در موتور جستجو! در آن اشتباه وجود دارد.هیچ چیز مطلق نیست.فاکتور های فراوانی وجود دارد که مدام در حال تغییر هستند.

با پاپ آپ و کلیک خوردن روی سایتتان، سایت شما را بالا می آوریم!

پاپ اپ و بازدید ها هیچ ربطی به رتبه گوگل ندارند(تاثیر بازدید در ابتدای کار بسیار بسیار ناچیز است).فقط منجر می شود که یک عدد (صرفا یک عدد) که رتبه الکسا نامیده می شود کاهش یابد و شما دلتان را به آن خوش کنید که رتبه شما سه رقمی یا چهار رقمی شده است! کلیک خوردن شما در موتور جستجو نیز ربطی به بالا ماندن و بالا آمدن شما ندارد! به این سادگی ها هم نیست که هر کس کلیک بیشتری بخورد در گوگل بالا بیاید!

متاسفانه من دیده ام که حتی می گویند پاپ آپ منجر به ایجاد بک لینک می شود! (ربطش را شما فهمیدید به من هم بگویید)رتبه الکسا همه چیز است!

الکسا هیچ چیز نیست! وقتی سایت شما موضوع خاصی است برای مثال درب چوبی، آنتی ویروس یا … .، مگر چند نفر در روز این موضوعات را جستجو می کنند؟ پس چرا انتظار دارید الکسای دو و سه و چهار رقمی بدست بیاورید؟کمی منطقی باشید!به الکسا فقط به صورت دوره ای وقتی روی سئوی سایت خود کار می کنید نگاه کنید.رتبه الکسا هیچ ارتباطی با نتایج و رتبه در گوگل ندارد!پیج رنک که بالا ورد، رتبه هم افزایش می یابد!

خیر! شاید قبلا این گونه بود.اکنون اینطور نیست! پیج رنک گوگل صرفا نشان از مهم بودن یک سایت است و اینکه گوگل تعداد بیشتری به آن سایت سر بزند.هیچ منطقی وجود ندارد که که سایت با پیج رنک کمتر نتواند بالای سایت پیج رنک بالا تر قرار بگیرد!و دیگر اینکه اگر هم رتبه افزایش یابد با چه عبارتی افزایش می یابد؟!!

بک لینک تایید شده گوگل! Google Certified Backlink

خودمان را مسخره کرده ایم؟ بک لینک تایید شده یعنی چه؟گوگل آنقدر ساده نیست که بگوید از اینجا بک لینک بگیر من رتبه ات را افزایش می دهم! گوگل اصلا نمی گوید بک لینک ایجاد کن! (منظور این نیست که بک لینک بد است)

من گاهی اوقات دیده ام که نوشته شده است بک لینک دارای گواهی گوگل! قصد کسانی که اینطور صحبت می کنند تنها گول زدن انسان های ساده و تازه از راه رسیده است.فلان شخص یا شرکت با مدیران و کارمندان گوگل ارتباط دارد!

فرض کنید دارند.چه ربطی به اعتبار و دانش دارد؟مگر کارمندان گوگل به شما چیزی غیر از قوانینی که گوگل برای وب مستران وضع کرده اند می گویند؟پس ارتباط هیچ ربطی به دانش و تخصص در سئو ندارد.برای اینکه در گوگل رشد کنی بک لینک بخر!

مگر به این سادگی هاست؟ هر کس برود بک لینک بخرد و در گوگل بالا بیاید؟یعنی رقابت آن موضوع، محتوا، سایت های لینک دهنده، و موارد مربوط به داخل صفحات on page seo هیچ هستند؟

بارها دیده ام که مشتریان ما بک لینک می خرند و بعد از مدت کوتاهی می گویند که نتیجه نگرفته اند و از ما میخواهند که سایتشان را بالا بیاوریم!

بک لینک خریدن ممکن است در افزایش رتبه (حتی در طولانی مدت) مفید باشد اما نه به این سادگی که صرفا چند سایت پیدا کنید و از آنها با کلمه و عبارتی که دوست دارید، لینک بخرید و نتیجه ببینید!رتبه یک صفحه اول شما را با کمترین قیمت و زمان تضمین می کنیم!

هر جا که قیمت کم یا قول های محکم و اصرار سئوکار را مشاهده کردید سریعا به  خود بیایید و آنجا را ترک کنید!

یک سئوکار خوب، مسئولانه به مشتری پاسخ می دهد! قول دورغین نمی دهد! زمان کم به مشتری نمی دهد.زود نظر نمی دهد! قیمت او و زمان انجام کار او برای هر موضوعی متفاوت است.شاید یک سایت آنقدر آسان باشد که با چند دقیقه مشاوره رایگان ، خودتان بتوانید به نتایج خوبی برسید! شاید موضوعی پر رقابت و اشباع شده باشد به طوری که حداقل یک سال و ماهانه بالای یک میلیون تومان، نیاز به هزینه داشته باشد تا به سئوی موفقی دست یابد!بعد از سئو تا ابد بالا می مانید!

اینطور نیست! رقیبان شما بیکار ننشسته اند! رقیبان جدید نیز از راه خواهند رسید! الگوریتم های گوگل نیز تغییر خواهد کرد!وقتی شما بالای سایت دیگری قرار گرفته اید ، سایت دیگری نمی تواند بالای شما قرار بگیرد؟ کدام منطق می تواند ماندگاری رتبه شما را تضمین کند؟ (هر چند سئوی موفق می تواند به طور کلی در ماندگاری رتبه شما موثر باشد اما نمی توان این موضوع را تضمین کرد).نا گفته نامند ممکن است با برندینگ موفق که بسیار بسیار پرهزینه است، رتبه شما حفظ شود و دیگر نیازی به سئو نداشته باشید.

[تصویر:  lie-seo1.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطPishro (1393/10/2، 15:25:49 عصر) ، firstboy000 (1393/10/2، 15:52:03 عصر) ، Alizke (1393/10/2، 16:00:33 عصر) ، Amin Yaghubi (1393/10/4، 09:29:02 صبح) ، unipaper (1393/12/19، 22:15:59 عصر) ، hasan2014 (1393/12/20، 16:02:01 عصر) ، Doodoo (1396/10/2، 16:03:54 عصر) ، mehradmehrazin (1396/11/3، 21:33:59 عصر) ، shophibord (1397/8/12، 15:45:27 عصر)
آگهی
طراحی سایت آموزش طراح سایت
#2
متاسفانه از سادگی و نا آگاهی مردم سواستفاده میشه البته خود شرکتها هم مقصر هستن که بدون تحقیق پول میده برای سئو

ممنون از مقاله خوبتون
پاسخ
#3
متاسفانه برخی از دوستان طراح وب می اندشند که هر آن کس که طراحی وب می داند سئو کار نیز هست. اما این اندیشه اشتباهی است و موجب بدبینی صاحبان سایت که متاسفانه به این افراد اعتماد می کنند نیز میشود.  هر کس باید در حوزه تخصصی خود فعالیت کند. و برای کسب درآمد به دروغ دیگران را اغوا نکند. سئو فرایند پیچیده است که نیاز به تخصص وتبحر سئو کار دارد. http://seokar.com
پاسخ
#4
باور کنید من یکی رو می شناسم یک خط html بلد نیست اما به مشتری ها می گوید یک سزی تغییرات توی کد های سایتتون باید بدهیم. جایی هم نیست که بشه مردم رو راهنمایی کرد.
پاسخ
#5
باید همه موارد رو بررسی کرد چون سئو فرایند تخصصی و دشواریه
بهینه سازی سایت با سئویاب
پاسخ
آگهی
طراحی سایت آموزش طراح سایت
#6
دوست عزیز خود گوگل هم دودره بازی میکنه دیگه انتظاری از سئو کارار نداشته باش. 
اگر راست میگه بیاد بگه لینک لازم نیست محتوا کافیه اگر این جوری بود زمین تا آسمون محتوای اینترنت متفاوت  می شد نه اینکه خارجی ها از هم کپی کنن ایرانی ها هم ترجمه کنن. جالبیش اینه گوگل میگه ترجمه خوب نیستو فلان و نصفه سایت های ایران که رنک بالایی دارن شاید هم بیشتر ترجمه کردن و خیلی چیز های دیگه که فقط میگه نکنید در حالی که عملا باید دقیقاً همون کار هارو انجام داد. و خودش هم میدونه که ملت این کاراررو میکنند.
پاسخ
#7
گوگل تاکید روی محتوا داره .... اما همه می دونن که بازم لینک بیلدینگ مهم تر از همش هست
پاسخ
#8
گوگل همیشه الگوریتم هاش تغییر می کنه. یک روز شبکه های اجتماعی مهم میشه، یک روز طراحی برای موبایل همه چیز در حال تغییره هیچ تضمینی نیست که تا ابد بدون تغییر بالا بمونه یک سایت تو سرچ
پاسخ
#9
سلام
مقاله خوبی بود
و این تقضیر خود آدمها هست که تحقیق نمی کنند

من خیلی ضربه خوردم در این مسیر
پاسخ
آگهی
طراحی سایت آموزش طراح سایت
#10
(1397/8/6، 14:21:57 عصر)ehsannp نوشته است: گوگل همیشه الگوریتم هاش تغییر می کنه. یک روز شبکه های اجتماعی مهم میشه، یک روز طراحی برای موبایل همه چیز در حال تغییره هیچ تضمینی نیست که تا ابد بدون تغییر بالا بمونه یک سایت تو سرچ

دوست من گوگل تغییر نمی کنه ُ‌گوگل هر روز داره وضعیتش رو بهتر می کنه ولی تغییر نمی کنه 
شما اگر چیزی رو که گوگل میگه درست انجام بدی با آپدیت جدید گوگل فقط لازمه کار جدید رو انجام بدی و رتبه ات بهتر از قبل بشه
پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان