هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.8.0 MyBB
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۰:۲۶:۵۲ صبح)firstboy000 نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۷، ۲۰:۳۴:۲۷ عصر)jack1364 نوشته است: بروز رسانی کردم ولی صفحه مدیریت سفید شده و انجمن هم بهم ریخته

فایل های سی اس اس قالب انگار که ایجاد نشده.قالب رو بارگذاری کنید و برای قالب دیفالت ابتدا فایل های استایل رو دستی ایجاد کنید بعد کدهاشو از اونی که بارگذاری کردید کپی کنید.موفق باشید.

قالب رو مجدد آپلود کردم منتها صفحه مدیریت سفیده و هیچی نشون نمیده مشکل از کجاست ؟
پاسخ
دسترسی مدیریت پ خ بشه
نصب و آپدیت انجمن مای بی بی | پلاگین و پوسته | تغییرات داخلی انجمن
نصب و بروزرسانی وردپرس طراحی پوسته های وردپرسی سبک با سئوی بالا
شخصی سازی پوسته های مای بی بی و وردپرس
طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی و خاص با برترین زبان های برنامه نویسی دنیا
جهت سفارش در تلگرام: firstboy000@
پاسخ
سلام دوستان
دومین بار است که اقدام به بروزرسانی خواهم کرد و متاسفانه هردو بار با مشکل بروزرسانی و ارور دیتابیس مواجه خواهم شد

بعد از انتخاب ورژن بروزرسانی متاسفاه در قسمت در حال بروزرسانی غیر فعال می شود. (یعنی در شکل زیر)

[تصویر:  80744387414749261080.gif]

حتی تست شد که شاید بروزرسانی انجام شده باشد و وب سایت را مشاهده کردم اخطار وجود پوشه install را نشان داده بود، لذا پوشه مورد نظر پاک شد. و در نهایت مجدد ارور جدید زیر ظاهر شد

[تصویر:  71875573672370768797.gif]

بنا به بازدید زیاد وب سایت و فعالیت کاربران واقعا موجب شرمندگی بنده شده است. لطفا دوستان راهنمایی بفرمایند.

اطلاعاتی در زمینه دیتابیس
حجم دیتابیس: 805.02 MB
PHP version 5.2.17
MySQL version 5.5.36-cll-lve
و هاست بنده Cpanel
درضمن ورژن انجمن 1.6.15 می باشد

در پایان از زحمات یکایک شما بزرگواران سپاسگزارم
ساعت 4 شب .
پاسخ
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۸:۴۸:۴۸ عصر)firstboy000 نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۷:۳۰:۴۱ عصر)s2f نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۱:۰۴:۲۷ صبح)firstboy000 نوشته است: مشکل ثبت نام و مشکلات بهم ریختگی قالب و همینطور مشکل ساعتی که مشاهده میکنید توی نصب این نسخه به هیچ عنوان دیده نمیشه.
اما وقتی که آپگرید میکنی اینا میاد رو.دلیلش چی هست نمیدونم.

تا الان میتونم بگم که برای رفع مشکل ساعت به احتمال زیاد مشکل از پلاگین تاریخ جلالی که روی 1.6 بوده هست.غیر فعالش کنید اگر با خروج حل نشد.
مشکل قالب هم با نمونه بالایی که گفتم میتونید برطرفش کنید.
ثبت نام رو هنوز موندم که چرا اینطوریه.

درضمن شما قالبتون ناقصه.بخاطر همون پست بیتتون مشکل داره.

و همه چیز در نسخه 1.8 جالبه هم طراحی گرافیک و کدنویسیش، هم مشکلاتش  Big Grin

یادتون باشه که تمام پلاگین ها رو غیر فعال کنید و بهتر که حذف کنید بعد آپدیت کنید. من برای تست اینکه ممکنه از اون باشه اینکارو نکردم و دقیقا با مشکلات شما رو به رو شدم.حالا دوباره بدون پلاگینش رو تست میکنم ببینم چی میشه نتیجه رو اطلاع میدم.

دوباره هم آپدیت ککردم همونهههههه اه یکی حل کنه دگه

شما هم....طراحی شده در تناسب اندام
پشتیبانی نمیشید، و بیشتر کمکی که میتونم بهتون کنم اینه که بکاپ نسخه قبلیتون رو ریکاور کنید.
موفق باشید.

(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۸:۰۱:۲۵ عصر)hskco نوشته است:
(۱۳۹۳/۶/۱۸، ۱۵:۳۲:۴۹ عصر)firstboy000 نوشته است: فکر کنم توی فایل setting توی پوشه inc، شماره خط زیر رو از 0 به 1 تبدیل کنید درست بشه:

کد:
$settings['no_plugins'] = "0";

معمولا جواب نمیده اما خب تست کنید. اگر نشد اعلام کنید و منتظر راهنمایی بزرگان و ارشد ها باشید.

سلام می خواهم upgrade کنم این erroe رو میده:

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.
SQL Error:1366 - Incorrect string value: '\xBC\xF5\xB7E' for column 'ip' at row 1Query:REPLACE INTO mybb_sessions SET `uid`='6',`sid`='2d75b600e135b8da06ce07576aa0c580',`time`='1410255141',`ip`=X'bc f5b745',`location`='/forums/install/upgrade.php?',`useragent`='Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:31.0) Gecko/20100101 Firefox/31.0 AlexaToolbar/pR3gRZjf-2.2',`location1`='0',`location2`='0',`nopermission`='0'

لطفا کمک فرمایید

اینكار رو هم كردم همه فایلها رو دوباره هم آپلود كردم دوباره ارور میده
چه كنم؟؟؟؟

نسخه مورد استفادتون چی بودش که خواستید ارتقا بدید؟؟؟

دوتا تاپیک توی سایت مرجع پیدا کردم که یکیش اینه
http://community.mybb.com/thread-158163-...pid1097064
یکیشم اینه.
http://community.mybb.com/thread-158415-...98031.html

و در نهایت فکر کنم جواب شما توی این پست باشه : http://community.mybb.com/thread-158415-...pid1098031

motasefane shoma elme ino nadarid ke komakam konid vagarna 2 roze saite ma injori nabod modira dge ham ke javab go nistan dar morede copy ham hagh ba shomast ino ham karam karde bod ke dorost kardam
پاسخ
بله درسته.بنده علمشو ندارم که دقیق بتونم راهنماییتون کنم. اما توی لوکال تونستم این مشکلو به صورت اتفاقی برطرف کنم.اگر که دسترسی باشه و تست کنم بهتر میتونم جواب بدم چون انجمن های اصلی من 1.6 و فعلا نمیتونم ارتقا بدم.

فینگلیش ممنوعه.فارسی تایپ کنید.

و اون لینک خورده ولی لینکش اشتباهه و هنوز طراحی شده در تناسب اندامه.اصلاح کنید.دسترسی بدید تا بررسی کنم.
پاسخ
الان که بک کردم تا مشکلاتش حل شه لینک هم ذرست شد
پاسخ
خب بررسی شد.دقت کنید عزیزان.

این مشکلات بهم ریختگی قالب و ثبت نام و... همه مربوط میشه به آپدیت کردن و من توی نصبش چنین چیزی ندیدم.

این بخاطر جایگزین نشدن کامل کداس.

مثلا توی قالب headerinclude قسمتی از کدش که کامل واضحه میذارم که تغییر نکرده:
کد:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/prototype.js?ver=1603"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/general.js?ver=1603"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/popup_menu.js?ver=1600"></script>

این کدا با آپدیت باید به این شکل بشه که همونطور که گفتم بخاطر کامل جایگزین نشدن کداست:
کد:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.js?ver=1800"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/jquery.plugins.min.js?ver=1800"></script>
<script type="text/javascript" src="{$mybb->asset_url}/jscripts/general.js?ver=1800"></script>

دقیقا هم با بارگذاری دوباره قالب از بین میره این مشکلات اما اگر که بخوایم درست و استاندارد عمل کنیم اینطور باید پیش بریم که میگم.

**** قالب ها و پوسته ها > قالب ها > قالب دیفالت رو باز کنید > حالا تک تک دسته بندی ها رو باید چک کنید.اون قالبایی که به رنگ سبز هسش رو پیدا کنید و از منوی گزینه هاش >> بازگردانی به نسخه اصلی رو بزنید. ****

با اینکار هم بهم ریختگی هدر درست میشه هم مشکل ثبت نام و...

*قبل از انجام کارهای بالا هم تمام پلاگین هایی که فعال هست هم غیر فعال کنید و بعد از انجام کارا فعال کنید.

*بازم یاد آوری میکنم قبل از آپدیت تمام پلاگین ها رو غیر فعال کنید و تا جایی که میتونید حذف هم کنید.

بعد از انجام بروز رسانی قطعا این مشکلا رو خواهید داشت که با کاری که گفتم برطرف میشه.

از اینکه بررسی و پاسخگویی دیر شد از عزیزان معذرت میخوام.امیدوارم موفق باشید Heart Heart Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۳/۶/۱۹، ۱۶:۰۷:۴۳ عصر) ، free_spirit (۱۳۹۳/۶/۲۵، ۱۲:۲۴:۰۱ عصر) ، number-one (۱۳۹۳/۷/۱۲، ۰۰:۵۲:۳۲ صبح) ، pershianweb (۱۳۹۳/۷/۱۴، ۱۶:۰۹:۵۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۸/۱۲، ۱۹:۳۹:۲۲ عصر)
یه مشکلی که من باهاش مواجه میشم موقع utf-8 کردن جدولاس.ارور اس کیو ال 1064 نمونش:
کد:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'NULL، CHANGE `contents` `contents` blob NOT NULL' at line 1
Query:
ALTER TABLE mybb_upgrade_data CHANGE `title` `title` varbinary(30) DEFAULT '' NOT NULL، CHANGE `contents` `contents` blob NOT NULL

فکر میکردم این بخاطر پلاگین باشه که توی لوکال نصب کرده بودم اما بعد از چک توی هاست دیدم که با اینکه این پلاگین نصب نبوده این ارور رو میده بهم.
یادمم میاد از نسخه 1.6.13 به بعد این بوده.
جالبشم اینه که گیر میکنه وقتی میری دوباره utf کنی میبینی تیک سبز خورده و(مثلا برای پلاگین مدال) باید دستی انجامش میدادی.
حالا چون من بازم نمیدونم مشکل چیه دوستان راهنمایی کنن که چطور این مشکل رو برطرف کنیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۵/۸/۱۲، ۱۹:۳۹:۳۵ عصر)
(۱۳۹۳/۶/۱۹، ۰۳:۵۶:۵۶ صبح)استاد نوشته است: سلام دوستان
دومین بار است که اقدام به بروزرسانی خواهم کرد و متاسفانه هردو بار با مشکل بروزرسانی و ارور دیتابیس مواجه خواهم شد

بعد از انتخاب ورژن بروزرسانی متاسفاه در قسمت در حال بروزرسانی غیر فعال می شود. (یعنی در شکل زیر)

[تصویر:  80744387414749261080.gif]

حتی تست شد که شاید بروزرسانی انجام شده باشد و وب سایت را مشاهده کردم اخطار وجود پوشه install را نشان داده بود، لذا پوشه مورد نظر پاک شد. و در نهایت مجدد ارور جدید زیر ظاهر شد

[تصویر:  71875573672370768797.gif]

در پایان از زحمات یکایک شما بزرگواران سپاسگزارم
ساعت 4 شب .

درود. مشکل پ خ شده.مشکل اول بخاطر حجم عظیم دیتابیستون هست.

مشکل دوم بخاطر فعال بودن یکی از پلاگین ها بوده.
پاسخ
 سپاس شده توسطاستاد (۱۳۹۳/۶/۲۰، ۲۱:۴۴:۳۷ عصر) ، msreza (۱۳۹۳/۹/۱۶، ۲۲:۵۱:۰۸ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۵/۸/۱۲، ۱۹:۳۹:۴۷ عصر)
اقا من تازه امروز قصد داشتم انجمن بزنم و وقتي از نسخه جديد استفاده كردم همه موارد عاليه ولي افزونه هارو از اينجا دانلود كردم و ميخواستم نصب كنم همه شو نوشته با نسخه 1.8 سازكار نميباشد.يكيشم نصب نميشه.كدوم نسخه رو نصب كنم كه مشكل حل شه ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.8.27 MyBB Mohammad-Za 14 39,878 ۱۴۰۰/۱۲/۱۳، ۲۱:۴۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.8.26 MyBB Mohammad-Za 6 4,703 ۱۴۰۰/۴/۲۰، ۱۲:۲۴:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
  انتشار نسخه‌ی 1.8.25 MyBB Mohammad-Za 0 1,321 ۱۳۹۹/۱۲/۱۹، ۲۱:۲۱:۴۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.8.23 MyBB Merge System HOssE!N-B 0 1,139 ۱۳۹۹/۹/۲۰، ۱۶:۵۶:۵۳ عصر
آخرین ارسال: HOssE!N-B
  انتشار نسخه‌ی 1.8.24 MyBB Mohammad-Za 0 2,605 ۱۳۹۹/۸/۲۵، ۰۱:۲۲:۳۶ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.8.23 MyBB Mohammad-Za 0 1,132 ۱۳۹۹/۸/۲۵، ۰۰:۴۶:۲۱ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.8.22 MyBB Mohammad-Za 19 16,170 ۱۳۹۹/۵/۳، ۱۶:۱۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.8.21 MyBB Mohammad-Za 13 9,661 ۱۳۹۸/۱۱/۸، ۰۷:۱۱:۳۳ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena
  انتشار نسخه‌ی 1.8.12 MyBB Mohammad-Za 19 43,916 ۱۳۹۸/۵/۲۳، ۰۰:۵۴:۱۲ صبح
آخرین ارسال: nedaariania
  انتشار نسخه‌ی 1.8.11 MyBB Mohammad-Za 2 19,864 ۱۳۹۸/۴/۲۳، ۱۵:۳۵:۱۱ عصر