هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه مهم خلیج فارس
سلام به همه دوستان.

لطفا به این سایت سر بزنید
http://www.persianorarabiangulf.com/

این رای گیری بین اسم های خلیج فارس و خلیج عربی هست....
بار قبل ایران(خلیج فارس) برنده شده بود ولی بدون خبر(ضعیف بود) رای گیری دوباره شروع شد و به ایرانی ها اطلاع خاصی ندادن

لطفا برید VOTE بدید برا خلیج فارس وگرنه این رو هم از دست میدیم

فقط 20 ثانیه برای خلیج فارس وقت بزارید

خلیج عرب: 50.7%

خلیج فارس:49.3%

یعنی می خوام بترکونین

لطفا لطفا

لطفا این پست رو در سار انجمن ها و غیره نیز بزنید

با تشکر
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۲/۲۰، ۱۵:۲۰:۴۰ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۲/۲۰، ۱۷:۳۴:۳۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۰، ۱۹:۲۰:۵۲ عصر)
اگه با یک رای گیری خلیج پارس میشد خلیج عربی که ایران الآن ایران نبود.
برای چه باید سر چیزی که برای خودمان است رای بدهیم ما که از خودمان شک نداریمWink
با این حال ممنون از اطلاع رسانی شرکت میکنیم
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۲/۲۰، ۱۷:۳۴:۵۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۰، ۱۹:۲۱:۱۱ عصر)
این نظرسنجی قبلا هم برگزار شده بود که خلیج فارس رای اورد.
چرا باز دوباره برگزارش کردن
شک نکنید این سایت متعلق به همین عربایه
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۰، ۱۹:۲۱:۲۴ عصر)
والا طبق گفته گوگل به درخواست همون عرب ها دوباره برگزار شده......

می دونم ولی چیزی رو که مال ماس باید ازش دفاع کنیم نه اینکه بگیم ما می دونیم...! اونها که اهمیت نمیدن

خواهش می کنم

اگرم مال همین عربا باشه بازم باید روشون رو کم کنیم
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۰، ۲۰:۵۵:۵۸ عصر)
وقتی که شیر پیر یا بیمار و یا ضعیف شد موش جلویش رژه میرود و با دم و سبیل و یال شیر بازی میکند . به این بازی ها توجه نکنید . از نوشتن نام مجهول خلیج عر**ی هم خودداری کنید چون همین باعث رشد آمار روز افزون این واژه در جستجوهای گوگل شده و در نهایت کسب اعتبار برای بیگانگان . نام هم عوض شود بهتراست تا مانند دریای خزر از دست برود و کسی هم هیچ نگوید .

چامه ای از علی اکبر گلشن آزادی خراسانی

زبس که چشم تو مردم فریب ومحتال است / هزار چشم چو چشم منش بدنبال است
بغــــیر وصـــل توام نیست آرزوئی لیک / مرا همیشه فلک برخلاف آمــال است
کجــــا بدامن وصـــل تو دسترس دارد / کسی که چو من بیچاره تیره اقبال است
زعزم خویش بجـــان تو منصرف نشوم / اگر چه در ره عشقت هزار اشکال است
قدم گــذار ببازار حسن خویش و ببین / برای قیمت یک بوسه ات چه جنجال است
برو قوی شو اگر راحت جهان طلبی / که در نظام طبیعت ضعیف پامال است
نگــــر بدفتر کـــــردار مردمان بزرگ / که عـــز و جــــاه نصیب رجـال فعال است
گذشت دوره سلطان حسین و دلشادم / که روزگار بعکس مرام جهــــال است
بدرد گلشن بیدل کجا رسی زیرا / زبان ناطقه در شـــــرح هجر تو لال است
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۰، ۲۰:۵۶:۰۹ عصر) ، Gh-Moradi (۱۳۹۳/۲/۲۰، ۲۰:۵۶:۱۴ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۲/۲۱، ۰۰:۴۸:۳۷ صبح)
خوبه ما ایرانی ها تعصب داریم ولی در بعضی اوقات تعصبمون بدون فکر کردن هست (همون به قول معرف غیرتی میشیم) این سایت هم هیچ ارتباطی به گوگل نداره و همچین سایتی از طرف گوگل معرفی و تأیید نشده! این سایت اول به عنوان هرزنامه در سایت wot که یک سایت امنیتی هست شناخته شده. https://www.mywot.com/en/scorecard/persi...angulf.com

در سایت آلسکا هم این سایت ایرانی شناخته شده یعنی یجورایی آمارش از ایران رقم میخوره.
http://www.alexa.com/siteinfo/persianorarabiangulf.com

از همه مهمتر نام خلیج فارس با افتخار در دانشنامه ویکی پدیا با نام خلیج فارس همچنان درج شده.
http://en.wikipedia.org/wiki/Persian_Gulf

و اگرم همه این حرف ها صحت داشت از طرف دولت ایران حتما اقدام میشد و این موضوع در رسانه ها بازتاب داشت.
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۱، ۰۸:۰۳:۴۹ صبح) ، حامد پورملک (۱۳۹۳/۲/۲۲، ۱۴:۰۷:۳۴ عصر)
واقعا امیدوارم این شکل باشه..........

من فقط چیزی که خوندم رو اطلاع رسانی کردم

و جدا امیدوارم الکی باشه
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۳، ۱۰:۲۳:۴۳ صبح)
یک نکته جالب

آمار گوگل:
"خلیج فارس" 2 میلیون نتیجه
"خلیج عربی" 63 میلیون نتیجه
"خلیج ال.عربی" 8 میلیون نتیجه

Persian Gulf 47 میلیون نتیجه
Arabian Gulf 17 میلیون نتیجه

این آمار نشون میده که کلمه خلیج عربی که فارسی هست (خلیج العرب عربی هست) توسط خود ایرانیها رواج پیدا کرده، یعنی خارجی ها انقدر درگیر این موضوع نیستن که ایرانی ها درگیرن!

هیچ وقت با تغییر نام یک منطقه تاریخ و فرهنگ اون منطقه از بین نمیره

نمیخوام بحث سی/اس/ی بشه ولی خیلی از مناطق آذربایجان و گلستان تغییر نام رو تجربه کردن ولی هیچ وقت مردم اون مناطق تغییر نژاد ندادن!

کاش گوگل یک نظرسنجی هم برای "انسان بودن بهتره یا حیوان بودن" میگذاشت
 سپاس شده توسطamir1 (۱۳۹۳/۲/۲۱، ۱۸:۰۰:۵۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۳، ۱۰:۲۵:۴۱ صبح)
اینقدر که ایرانی ها روی این قضیه جدی شدن و زوم کردن که دیگران(افرادی که دلشون خوش تغییر نام هست) گفتن حتما خبری هست که اینا اینقدر حساس شدن!
شاخاب پارس، مهم اینه که این دریای کوچک برای چه منافعی و برای چه اشخاصی سودآور هست! من و شما گیر این بازی ها هستیم، اما تجارت ها در جریانه.
شد قضیه فیلم 300، یه کارتون تخیلی اینقدر جدی شد که این اسنایدر گفت عجب هنری دارم که یه ملت مدعی تاریخ به شک آوردم، زدن تو کار ساخت شماره 2.
یه مدتی هم سر این قضیه داریم!
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۳/۲/۲۱، ۱۸:۱۰:۳۰ عصر) ، MHD Sabaeian (۱۳۹۳/۲/۲۱، ۲۳:۴۴:۳۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۳، ۱۰:۲۶:۰۲ صبح)
(۱۳۹۳/۲/۲۱، ۱۸:۰۷:۵۳ عصر)amir1 نوشته است: اینقدر که ایرانی ها روی این قضیه جدی شدن و زوم کردن که دیگران(افرادی که دلشون خوش تغییر نام هست) گفتن حتما خبری هست که اینا اینقدر حساس شدن!
شاخاب پارس، مهم اینه که این دریای کوچک برای چه منافعی و برای چه اشخاصی سودآور هست! من و شما گیر این بازی ها هستیم، اما تجارت ها در جریانه.
شد قضیه فیلم 300، یه کارتون تخیلی اینقدر جدی شد که این اسنایدر گفت عجب هنری دارم که یه ملت مدعی تاریخ به شک آوردم، زدن تو کار ساخت شماره 2.
یه مدتی هم سر این قضیه داریم!

دقیقا!
همین فیلم 300 رو هم هیچ کجای دنیا جدی نگرفتن و به عنوان فیلم اکشن دیدن نه فیلم یا مستند تاریخی!!
ولی ایرانیها این فیلم رو با مستند تاریخی اشتباه گرفتن و شروع کردن به انتقاد! در حالی که سازنده فیلم خواسته پول بسازه نه اینکه واقعه های تاریخی رو نشون بده که البته به هدفش هم رسید!

انتقاد فیلم 300 مثل انتقاد فیلم ارباب حلقه ها میمونه، مثلا من بیام بگم نویسنده این فیلم از تاریخ هیچی نمیدونسته اصلا چیزی به اسم اورک وجود نداره! خوب همه میدونن این فیلم یا رمان حاصل خیالپردازی نویسنده اس!

بهتره کمی هم به انسان بودن فکر کنیم!
 سپاس شده توسطamir1 (۱۳۹۳/۲/۲۱، ۲۳:۳۰:۵۳ عصر) ، MHD Sabaeian (۱۳۹۳/۲/۲۱، ۲۳:۴۴:۲۶ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۲/۲۳، ۱۰:۲۶:۳۱ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خلیج تا ابد فارس mellat 0 1,229 ۱۳۹۳/۱/۱۰، ۱۱:۴۹:۱۹ صبح
آخرین ارسال: mellat
  حمایت از ثبت پسوندهای اینترنتی دات پارس (PARS.) و خلیج فارس (PersianGulf.) mahdionline 1 1,567 ۱۳۹۱/۲/۳۰، ۱۵:۴۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: kabus
Star خلیج فارس یا خلیج عربی ! alirezaveran 1 1,569 ۱۳۹۱/۲/۳، ۰۴:۱۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: yaser0421

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان