هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نمایش موضوع
سلام
شما وارد انجمن بشید هاست خودتون رو آپدیت کنید بعد دکمه خروج رو که زدید وارد گلوبال css بشید سپس کد مورد رو پیدا و جایگزین کنید و ذخیره کنید. به قالب مورد نظر رفته و یک پست در تاپیک جدید ارسال کنید و به هاست منتقل کنید اونوقت دیتابیس رو که تعمیر کردید همه چیز درست میشه. به همین راحتی.!
خداوکیلی اگر فهمیدی چی گفتم؟ منم میفهمم که شما چی گفتی Big Grin
====================>
خب دوست من یکم واضحتر بنویسید تا همه متوجه بشن انوقت کار شما زودتر راه میفته ، والا منم هرچی نگاه کردم و رفتم تو انجمنتون و اومدم هیچی نفهمیدم Huh
فکر کنم منظورتون اینکه کلیک میکنید به آخرین ارسال نمیره، درسته؟
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۲/۲۸، ۰۱:۴۶:۳۰ صبح) ، saeidx57 (۱۳۹۳/۲/۲۸، ۱۱:۵۹:۵۱ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۲۸، ۱۵:۴۶:۲۱ عصر)
ممنونم ازتون... حالا منظورتون چی بود ؟؟‌Big Grin
راستش اره. وقتی رو تاپیک کلیک میکنی نمیره به صفحه و ارسال اخر. بجاش میره صفحه اول.

بعدش وقتی که تو صفحه اول شماره صفحه اخر رو میزنی میبینی پستای اخر نمایش داده نمیشه. و باید یکی بیاد یه پست بده تا اون پستا قابل نمایش بشه.
در کل ارسال اخر نمایش داده نمیشه و میره صفحه اول.
پاسخ
من روی آخرین پست که کلیک میکنم و درست میره به آخرین پست و مشکلی نداره ، سایت شما خیلی کنده و من خیلی صبر کردم که بره به پست آخر. شما وقتی روی آخرین پست کلیک میکنی باید صبر کنید تا صفحه بطور کامل لود بشه
شما از گوگل پلاس استفاده میکنید و فکر کنم بخاطر همین صفحه شما لود کامل نمیشه (برای من که اینطوریه)
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۲/۲۸، ۱۵:۴۶:۲۴ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۲/۳۰، ۰۰:۴۱:۰۳ صبح)
ممنون. اره گوگل پلاس که هست. ولی این مشکل اخرین پست همیشگی نیست. ولی کلافه کننده هست.
پاسخ
دوستان با قالب دیفالت هم مشکل داره توروخدا کمکم کنید.
پاسخ
UndecidedUndecidedUndecided
پاسخ
ببینید دوست عزیز انجمن شما مشکل نداره تا صفحه کاملا لود نشود جاوا اسکریپت عمل نمیکند برای همین نمیره به پست آخر شما مشکلتون از سرعت اینترنت هستش ربطی به این موارد نداره.

آقای مرادی پاسخ شما را کاملا دادند
پاسخ
 سپاس شده توسطGh-Moradi (۱۳۹۳/۲/۳۰، ۰۲:۵۰:۱۸ صبح) ، firstboy000 (۱۳۹۳/۲/۳۰، ۰۹:۱۷:۵۴ صبح)
سلام اقا غلامیان.
ولی من با نام کاربری وارد میشم مشکلی ندارم.
ولی خارج میشم و بصورت مهمان میرم این مشکل هست. که برا مهمان ها هستش.
جدیدا این مشکل برای کاربران عادی هم رخ میده.
نمیدونم باید چیکارکنم.
پاسخ
خب منم مهمان بودم دیگه Smile
پاسخ
نه یه حالتی داره. بخدا انگار از یه ریتمی پیروی میکنه. بعضی وقتا اینجور میشه. بعضی وقتا از منم سالمتر.
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۷ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۷ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۱۲ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان