مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل در نمایش موضوع
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام خسته نباشید.
ببخشید یک مشکل نابهنجار برام پیش اومده. این مشکل فقط برای کاربران جدید و مهمانان اینطوره.
مثلا تاپیکا وقتی پست جدیدی تو یه تاپیک ارسال میشه رو اخرین پست تو نمایش امار یا جای دیگه ای کلیک میکنی نمیره اخرین صفحه اون تاپیک و در واقع میره صفحه اول. البته با ادرس پست و صفحه اخر.
همچنین وقتی مثلا خودم یه پست میدم تو امار اسممو بعنوان اخرین پست دهنده نشون میده وقتی رو تاپیک کلیک میکنی این مشکل بوجود میاد و وقتی صفحه اخر رو میزنی اون پستم یا پست یه نفر دیگه نیست. و بعد از اینکه یه نفر دیگه پست بده پست خودم به نمایش در میاد.
این مشکل تقریبا برای کل کاربرام داره بوجود میاد.
ممنون میشم کمکم کنیدHeart. چون خیلی بده. وقتی میخوای پست اخرو ببینی بپره صفحه اول تاپیک ووقتی بزنی رو صفحه اخر اون پستو نشون نده.
Sad
دوستان عزیز کمک لطفا.
UndecidedUndecidedSad
دوســــــــــــــتان کمـــــــــــــــــکSad
درود

دوست عزیز میشه چند عکس از مشکلی که داری بفرستید

با گفته شما من الان مشکلی ندیدم
سلام.
مشکلی نیست که با عکس دیده بشه.
بیشتر یکی از تاپیکهامم این مشکلو داره. بقیه سالمن.( سالم نیستن کمتر این شمکلو دارن )
وقتی میبینی پست جدید توسط یکی ارسال شده رو اسم تاپیک کلیک میکنی میره صفحه اول. بعد که خودت دستی صفحه اخرو انتخاب میکنی میبینی که اون پست اخریه نمایش داده نمیشه.
اینم ادرس تاپیک که هی میره صفحه اول :
http://iran-foreca.com/showthread.php?ti...4#pid19564
درود

بله دیدم
از قالب دیفالت استفاده کنید ( نتیجه رو اعلام کنید )
آخرین پلاگینی که نصب کردید غیر فعلا کنید

درست نشد منتظر مدیران باشد
همه اینارو امتحان کردم.
درست نشد.
مدیرا هم که یه هفتس جوابمو ندادن.
درود

مشکلتون رو خیلی بد توضیح دادید به هر حال متوجه منظورتون شدم انجمنتون و همچنین تاپیکی که گفتید را چک کردم ولی مشکلی نداشت!

با یک مرورگر دیگه تست کنید شاید در کش های مرورگرتون مشکلی وجود داشته باشد.
دوستان عزیز بخدا مشکلم داره حاد تر میشه. کاربرام کلافه شدن.
توروخدا کمکم کنید.
صفحه‌ها: 1 2