هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در ایمیل
سلام
از زمان نصب انجمن ساز،هر کاری که کردم نه smtp و نه php mail() فعال نشده!
برای smtp هم ssl و هم tls و هم no encryption رو با پورت مخصوص پیکر بندی کردم(کاملا صحیح) ولی نشد.
هاست گفت mybb نمی تونه عمل تایید رو در جواب Server requires authentication انجام بده و من توی وبسایت مادر هم بیان کردم که انگار نه انگار.
لطفا کمک کنید.
ممنون
HellScre4m, از December 2009 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.

در حال فارسی سازی MyPlaza
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۱:۰۴:۱۵ صبح)
ببخشید فکر کنم تاپیک دیده نشده.
اگر ممکن هست پاسخ دهید.Rolleyes

سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۱:۰۴:۱۷ صبح)
smtp رو منم هرکار کردم نتونستم فعالش کنم. ولی php مشکلی نداره.
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۱:۲۳:۲۳ صبح)
(۱۳۸۹/۲/۱، ۱۳:۳۴:۴۵ عصر)HellScre4m نوشته است: ببخشید فکر کنم تاپیک دیده نشده.
اگر ممکن هست پاسخ دهید.Rolleyes

درود
اگه زیر تاپیکو نگاه کنثید توی کادری که نوشته کاربرانی که از این تاپیک دیدن کردن رو ببینید متوجه میشید که تاپیکرو همه نگاه کردن
تعنه نزنید که در ضمن انتظار نداشته باشید به محض ارسال پست و سوال پاسخی دریافت کنید بنده به شخصه از یکی سوال کردم من هم منتظر جوابش هستم مطمئنم که مدیریت هم در رابطه با مشکلتون از سایت های دیگر سوال کردن اگر به نتیجه رسیدیم حتما راهنمایی میکنیم.
موفق باشید!
 سپاس شده توسطHellScre4m (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۰:۱۵:۵۱ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۱:۲۳:۳۰ صبح)
درود
Mail handler را روی php قرار دهید، قسمت Additional Parameters for PHP's mail() را خالی بگزارید و Mail Logging را everything قرار دهید.
اگر ایمیل ارسال نشد تاپیک زیر را بررسی کنید:
http://community.mybbiran.com/thread-1394.html
اگر باز هم حل نشد به هاست خود گزارش دهید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطHellScre4m (۱۳۸۹/۲/۱، ۲۳:۵۶:۵۹ عصر) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۱:۲۳:۳۳ صبح)
(۱۳۸۹/۲/۱، ۱۴:۴۳:۱۳ عصر)ZEUS نوشته است: درود
اگه زیر تاپیکو نگاه کنثید توی کادری که نوشته کاربرانی که از این تاپیک دیدن کردن رو ببینید متوجه میشید که تاپیکرو همه نگاه کردن
تعنه نزنید که در ضمن انتظار نداشته باشید به محض ارسال پست و سوال پاسخی دریافت کنید بنده به شخصه از یکی سوال کردم من هم منتظر جوابش هستم مطمئنم که مدیریت هم در رابطه با مشکلتون از سایت های دیگر سوال کردن اگر به نتیجه رسیدیم حتما راهنمایی میکنیم.
موفق باشید!

اصلا از شما انتظار نداشتم.
باور کنید من نگاهم به پایین تاپیک نیفتاد و قصد طعنه زدم نداشتم.اگر می خواستم طعنه بزنم می گفتم پشتیبانی ضعیف هست و از این چیزها
خود آقا علیرضا یک شب من رو در یاهو راهنمایی کرد.
اگر می خواستم می رفتم مای بی بی فارسی که طعنه زدن هم نیاز نباشه
ضمن تشکر از آقا علیرضا به خاطر پاسخ خواهش می کنم روی مدیرهاتون کنترل داشته باشید که دیگه همچین چیزایی گفته نشه.
من می دونم سر شما شلوغ هست و مشغول تحصیلید و غرضی هم ندارم که طعنه ای بزنم.
بگذریم.
این کار رو انجام خواهم داد ولی نظر شما در مورد تایید smtp چی هست؟
با توجه به این که mail client ها مانند Outlook می توانند این کار رو انجام بدهند ولی آیا مای بی بی در این مورد فکری کرده؟
چون بسیاری از smtp ها اکنون به تایید نیاز دارند.
(صرف نطر از تابع PHP mail() )

سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۰:۰۴:۲۶ صبح) ، Pars (۱۳۸۹/۲/۲، ۰۹:۴۸:۲۴ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۲/۲، ۱۰:۰۲:۲۲ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۹/۲/۲، ۱۱:۳۲:۳۱ صبح) ، mparsa (۱۳۸۹/۱۰/۱۸، ۱۱:۲۳:۳۶ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۸ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۴:۵۸ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان