هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا پلاگین آپلود با حجم بالا و یا نامحدود دارید؟ حتی فروشی
با سلام به شما مدیران زحمت کش انجمن

من از هاست بایت هاست استفاده می کنم و بی نهایت فضای هاست دارم . فکر می کنم 50 مگ هم امکان اپلود فایل یکجا داشته باشم . همان گونه که میدانید سیتم ضمیمه کردن فایل ها در انجمن اجازه آپلود 8 مگ فایل را میده من می خواهم یک پلاگین معرفی کیند که کابران بتوانند فایل هایی مثلا با حجم 30 مگ را در انجمن آپلود کنند . مثل آپلود سنتر های عکس . البته می خواهم فایل با فرمت های متلف را هم بشود آپلود کرد . توجه داشته باشید که من اسکریپت آپلود سنتر نمی خواهم بلکه پلاگین می خواهم که فایل ها تحت انجمن ارسال شود .

و یا یک ترفند برای اضافه کردن حجم ارسال ها در فایل های ضمیمه معرفی کنید . البته توجه داشته باشید که پلاگین معرفی شده با قوانین هاست ها مغایرت نداشته باشد زیرا ممکن است هاست را ببندند .

اگر پلاگین ها در بخش vip هست بگویید . متاسفانه بنده نمی دانم چه پلاگین ها و آموزش ها و .. در بخش vip وجود دارد .

اگر دومورد بالا نبود ، لطفا یک اسکریپت اپلود سنتر با حجم ارسال نا محدود و یا بالا و یا قابل تنظیم معرفی کنید . من هر چه در گوگل سرج کردم اسکریپت دلخواه را پیدا نکردم . هاست ها هم با اسکریپت مشکل نداشته باشند . تا جای ممکن . می خواهم فایل آپلود بشه و یک لینک بده البته محدودیت فرمت هم داشته باشه همین چیز دیگه ای نمی خواهم .

با تشکر از شما
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطsaman (۱۳۸۹/۳/۲۰، ۱۹:۱۶:۵۰ عصر)
با سلام دوست عزیز

ببنید از اونجایی که خود انجمن و تالار گفتمان ما بی بی پلاگین به نام ضمیمه فایل داره به همین خاطر نیازی نمی بینند که دیگه پلاگین اپلود نوشته بشه ، چون هرکسی تو انجمن می تونه از ضمیمه ها استفاده کنه ولی شما دوست خوبم می تونید از یک اسکریپت استفاده کنید و اجازه اپلود رو به کاربرانتون بدید ، به نظر من این راهکاره بهتری هستش ، چون منظور از اپلود چیه گرفتن لینک حالا این می خواد تو ما بی بی باشه یا هرجای دیگه فرقی نمی کنه
برای پیدا کردن این اسکریپت ها سایت های پایین رو پیشنهاد می کنم

http://wwwp30vel.ir

http://www.persianscript.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۲۵، ۱۶:۱۵:۴۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱/۲۵، ۱۶:۴۱:۲۲ عصر)
نکته جان خیلی ممنون میشم اگه چیزی پیدا کردی من رو هم خبر کنی چون من هم همین مشکل رو دارم Heart
پاسخ
دوستان توجه کنن اسکریپ یا پلاگینی که بخواد حجم زیاد فایل رو انقال بده باید توی برنامه نویسش از شیوه های فشرده سازی که خیلی پچیده و سنگین هست استفاده بشه

برای هم اگه باشه قیمت بسیاز بالایی داره و بشدت به روی سرور فشار میاره برای همین اینجا اکثرا هاست شیر استفاده میکنند برای همین بهتر بیخیال همیچن چیزی بشید
پاسخ
Sad 
من پلاگینی می خواهم که مانند اف تی پی عمل بکنه با این تفاوت که لینک فایل آپلودی را بده . فکر نمی کنم اونقدر ها که شما گفتید پیچیده باشه .
فقط کافیه مشخصات اف تی پی را بهش بدیم و بگیم که آدرس فولدر مربوطه را قبل از نام فایل ما قرار بده یعنی همان آدرس فایل میشه . نیاز به فشرده سازی هم نداره .

چرا میران و افراد حرفه ای جواب نمیدهند . خواهش می کنم جواب بدید این یکی از مهم ترین کمبود های انجمن های مختلف هست . فکر م یکنم یک راهی برای آن پیدا کرده باشند

در ضمن مای کد مگا آپلود هم کار نمی کنه اگر اون هم بشه خوبه . لطفا حداقل یک مای کد معرفی کنید .
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
لینچ ها همین کارو میکنن
پاسخ
سلام
من از اسکریپت Mihalism Multi Host استفاده کردم و آپلودسنتر برای سایتم ساختم، حجم دانلودش هم برای اعضای سایتم گزاشتم روی 100 مگابایت و بدون مشکل آپلود میکنن، فرمت هاش هم میتونین خودتون تعیین کنین که چیا باشه.
پیشنهاد میکنم از این اسکریپت استفاده کنین، در ضمن لینک مستقیم برای دانلود بهتون میده.Wink
اگر سرعت سرور خوب باشه با سرعت بالا میتونین دانلود کنین.Big Grin
راستی نیاز به پرداخت پول هم نیست، این اسکریپت رایگان هست. Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۰۰:۲۳:۰۹ صبح)
ببخشید میشه یه بگید که این Mihalism Multi Host رو از کجا میشه اورد و دقیقا باید چه کارش کنم ؟؟
پاسخ
درود
اگر به سایت های مرجع اسکریپت مراجعه کنید، ابزار های بسیاری در این مورد می بینید و می توانید در مورد هر کدام در انجمن سایت هم سوال کنید تا شما را به طور کامل راهنمایی کنند.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
خب مگه نمیشه که مقدار فضای ضمیمه کردن رو بیشتر کرد؟
منظورم همون جا هست که پسوند رو انتخاب می کنیم با حجمش خب اونجا مثلا میزنیم 100 مگ
Heart
amirpcp30, از January 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان