هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[حرفه ای] پوسته ی بسیار زیبای dark-ice
سلام دوستان

اين بار هم چن روزي بود بيکار بودم با داشتن يه وقت ازاد بارتون پوسته ي عالي dark-ice رو که خودم خيلي طرفدارشم رو پارسي سازي کردم

اين پوسته ي منحصر به فرد هم از محصولات شرکت audintio هست
که يکي از شرکتهاي مطرح طراحي قالب براي mybb و ... هست

از قابليت هاي اين پوسته زيبايي فوق العاده و جذاب بودن در عين حال استفاده از جديدترين امکانات روز رو ميشه نام برد

البته شايان ذکر هست که اين پوسته رو انقد ويرايش کردم که ديگه سازندشم فک کنم نشناسه ، آخه خيلي تو استفاده از رنگ سياه افراط شده بود و من سعي کردم روشن ترش کنم

امکاناتي که بهش اضافه کردم يا بخش هايي که ويرايش شده عبارتند از :

- لينک هاي زير پنل رو کلا طرح خودم بود و من اضافه کردم
- پنل رو که شخص ريپ کننده کاملا ناشي گري کرده بود با هزار تا دردسر بصورت حرفه اي و راست چين در آوردم .
- قسمت پيام خصوصي رو خيلي روش کار کردم تا با منوي کناري سازگار بشه
- فونت زيباي b yekan رو براي بعضي جاهاش استفاده کردم
- فوتر رو به کل از اول نوشتم و حالت هاي زيبا و جالبي بهش دادم
- سعي کردم قالب از يه هارموني پيروي کنه و بخش هاي زيادي به اين دليل ويرايش شد
- navigation جديد براش طراحي کردم
- منوي بالايي رو خيلي تغيير دادم
- بخش جستجو کلا متحول شد
- روشنايي قالب بهبود يافت و همه ي رنگ بندي هاي قالب از اول تنظيم شد
- مشکل اديتور در مانيتور هاي کوچک قديمي رفع شد و بخش هاي ارسال پيام-تغيير امضا-ارسال پست ويرايش شد
- لوگو جديد با فرمتpng طراحي شد

و ديگه سرتون رو درد نيارم هم لينک دموي انگليسي و هم دموي اين قالب رو براتون ميزارم
اختلاف تصاوير پيدا کنيد ...

در زير هم چن تا شات ازش براتون ميزارم تا ببينيد :

[attachment=7700]
[attachment=7701]
[attachment=7702]
[attachment=7703]

لینک دموی آنلاین فارسی :

http://mellat.info/ice/
نام کاربری : demo
گذرواژه : 123456

دموی انگلیسی :

http://www.audentio.com/preview/mybb/darkseries

اين پوسته رو 5 تومن قيمت گذاري کردم که با توجه به کارهاي انجام شده خيلي کمه ولي ميخوام کارهام برا همه قابل دسترس باشه نه برا بعضي قشر اقليت.

موفق باشيد
پاسخ
 سپاس شده توسطiranshahrsaz (۱۳۹۲/۳/۳۰، ۲۲:۲۰:۰۹ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۲/۳/۳۱، ۰۱:۵۶:۵۹ صبح) ، Mohsen.M (۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۱۸:۲۵ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۲/۴/۴، ۱۱:۵۰:۳۵ صبح) ، AliRezaTV (۱۳۹۲/۴/۵، ۱۲:۴۸:۴۰ عصر) ، MrBatista76v (۱۳۹۲/۴/۶، ۲۰:۲۸:۲۴ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۹، ۱۸:۰۴:۵۹ عصر)
سلام.
انقدر ویرایش شده که نویسنده ش هم نمی تونه بشناسه؟ من تو همون نگاه اول اونم از روی عکس بند انگشتی شناختمش.
فکر کنم از قالب های پولی Audentio باشه. به نظرتون فارسی کردن و فروختنش کار درستیه و طراح اصلیش واقعا راضی هست؟ Angel

اون یکی قالبتون هم به همین شکل:
http://community.mybbiran.com/thread-13965.html

البته سو برداشت نشه، دقت کنید که منظورم به حاشیه کشوندن تاپیکتون و متشنج کردن فضا نیست. به نظرم کار درستی نیست اونم تو پشتیبانی های فارسی ای که به خاطر یک خط کد css و html به هم وحشیانه حمله می کنند و آبروی خودشون و طرف مقابلشون رو میبرند و کل زندگی هم رو میبرن زیر سوال!!!

موفق باشید. Heart
پاسخ
دوست من ، من این قالب رو رایگان دانلود کردم ، و یه نفر اون رو ریپ کرده ، که کلا کپی رایت رو حذف کرده بود

منم اگه یه نظری به قالب بندازین ، حتی لوگوی Audentio هم تو فوتر قرار دادم + این قالب بخاطر تیره بودن بیش از حد قابل استفاده نبود ، به نظر شما ویرایش همچین طرحی درست نیست ؟ این مبلغ هم واسه کارهای انجام شده هست ،

وگرنه الان دو تا کار دارم که رایگان منشتر میشه

این بخش حرفتون رو هم متوجه نشدم

"اونم تو پشتیبانی های پارسی ای که به خاطر یک خط کد css و html به هم وحشیانه حمله می کنند و آبروی خودشون و طرف مقابلشون رو میبرند و کل زندگی هم رو میبرن زیر سوال!!! "
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطMohsen.M (۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۳۸:۵۰ عصر)
(۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۲۳:۳۰ عصر)adminn نوشته است: دوست من ، من این قالب رو رایگان دانلود کردم ، و یه نفر اون رو ریپ کرده ، که کلا کپی رایت رو حذف کرده بود

منم اگه یه نظری به قالب بندازین ، حتی لوگوی Audentio هم تو فوتر قرار دادم + این قالب بخاطر تیره بودن بیش از حد قابل استفاده نبود ، به نظر شما ویرایش همچین طرحی درست نیست ؟ این مبلغ هم واسه کارهای انجام شده هست ،

وگرنه الان دو تا کار دارم که رایگان منشتر میشه

نظر من در این مورد مهم و ملاک نیست.
بر طبق قانون کپی رایت و برای حفظ حقوق اون کسی که وقتش رو برای طراحی و کسب درآمد گذاشته ، کاری نادرست و غیر اخلاقی هست.
اینکه کسی دیگه اون رو ریپ کرده ، دلیل برای سلب شدن حقوق از طراح اصلیش نمیشه. اینجور پوسته ها نباید اصلا برای دانلود گذاشته بشند. Idea

(۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۲۳:۳۰ عصر)adminn نوشته است: این بخش حرفتون رو هم متوجه نشدم

"اونم تو پشتیبانی های پارسی ای که به خاطر یک خط کد css و html به هم وحشیانه حمله می کنند و آبروی خودشون و طرف مقابلشون رو میبرند و کل زندگی هم رو میبرن زیر سوال!!! "

باید در جریان احوالات پشتیبانی مای بی بی تو کشور ایران باشید طبق تاریخ عضویتتون.
فکر می کنید تو این چند تا پشتیبانی مای بی بی، تا حالا چند با از لفظ "د^ز^د" استفاده شده؟ همشونم به خاطر این بوده یک طرف فکر می کرده اون یکی یک خط ترجمه ش رو برداشته به نام خودش زده یا کد رنگش رو کپی کرده یا کد خم کردن گوشه رو از اون برداشته.Shy
پاسخ
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۲/۴/۳، ۲۲:۵۴:۲۹ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۲/۴/۷، ۱۲:۱۷:۲۳ عصر)
دوست من نظر شما محترمه ،

ولی آیا کاربران ایرانی حق استفاده از این قالب ها رو ندارن ؟
با این وضع ارز خرید قالب به قیمت دلار ؟؟؟؟

من قالب ریپ نمیکنم با وجود اینکه بلدم ریپ کنم ... همه ی کاربرای اینجا میدونن که نسخه ی انگلیسی این قالب رو میتونن با دو دقیقه گشتن توی نت پیدا کنن ،

من همون نسخه ی رایگان انگلیسی رو پارسی سازی کردم و طوری ویرایش کردم که به سلیقه ی کاربران ایرانی باشه و پولی هم که برا فروش گذاشتم هزینه ی فارسی سازیش هم نیس ،

مبحث بعدیتون هم برا چن تا کد نیس ، بیچاره آقای doodoo بستن پروفایل رو نوشته حتی تو سایت مادر هم به اسم ایشون هست ولی بعضیا به اسم خودشون زدن : تاپیک
پس در مورد مبحثی که اطلاع ندارین قضاوت عجولانه نکنید .

فک کنم دیگه بحث اضافی اسپم میشه

موفق باشین
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
دوست من طراح میتونه قالب رو بعد از فارسی سازی برای فروش قرار بده !! البته با حفظ کپی رایت طراح اصلی !!

اگر کسی قالب رو در حین ترجمه ویرایش هم بکند حق حظف کپی رایت را ندارد ولی میتواند نام خودش را زیر نام طراح به عنوان ویرایشگر قرار دهد.

Heart
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
دوستان بحث اضافی ممنوع ، در غیر اینصورت تاپیک بسته خواهد شد ،

همه ی کاربرای اینجا میدونن که نسخه ی انگلیسی این قالب رو میتونن با دو دقیقه گشتن توی نت پیدا کنن ،

من همون نسخه ی رایگان انگلیسی رو پارسی سازی کردم و طوری ویرایش کردم که به سلیقه ی کاربران ایرانی باشه و پولی هم که برا فروش گذاشتم هزینه ی پارسی سازیش هم نیس .

لینک طراح اصلی قالب + لوگوی طراح هم تو فوتر قرار داده شده و محصول رو به اسم خودم نزدم

فقط توی فوتر به عنوان ویرایشگر و پارسی ساز لینک من هست

دوستانی که قالب رو خریدن به زودی قالب ویرایش میشه و چن تا مسئله حل خواهد شد ، میتوانید به روز رسانی کنید .

تمام
---------

پاسخ
داداش شما کارتو بکن بعضیا چوب لای چرخ میزارن
پاسخ
DodgyAngelدموی انلاین نسخه فارسی قسمت اخرین پست کلیک میکنی خرابه!ببخشید ولی مقایسه ک کردم کاره خاصی انجام ندادید!یعنی چیزه خاصی رو ابداع نکردید ک به درد انجمن بخوره!فقط تبدیل کردید مثلا فوتر کلاسیک رو به فوتر مربعی تبدیل کردید!!!!

نمیدونم والا هرجور صلاحه!

موفق باشید
پاسخ
دوست من قرار نبود که براتون پوسته ی جدید بنویسم ،

همین ها هم که گذاشتم زیاده . تغییرات رو توی پست اول نوشتم

موفق باشین
---------

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان