هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته glowing زیبا و ویرایش شده بصورت حرفه ای
سلام دوستان

به درخواست تعدادی از کاربران سایت های مختلف چن روزی بود که به پارسی سازی پوسته زیبای glowing مشغول بودم

این پوسته ی منحصر به فرد از محصولات شرکت audinto هست
که یکی از شرکتهای مطرح طراحی قالب برای mybb و ... هست

از قابلیت های این پوسته زیبایی فوق العاده و ساده بودن رو میشه نام برد

در عین حال داشتن سئوی خوب و کم حجم بودن این قالب رو ویژه تر کرده ...

من بعضی مشکلات رو تو این قالب حل کردم و فارسی سازی ویژه ای رو روش پیاده کردم

بعضی امکانات هم بهش اضافه کردم

از جمله :

- پست بیت زیبا هم خانواده با خود قالب ساختم
- فونت زیبای b yekan رو برای بعضی جاهاش استفاده کردم
- tooltip زیبایی رو بهش دادم
- قسمت اعظمی از هدر رو ویرایش کردم
- navigation جدید براش طراحی کردم
و ...

در زیر چن تا شات ازش براتون میزارم تا ببینید :

[attachment=7679]

[attachment=7680]

[attachment=7681]

میتونین از طریق پیام خصوصی سفارش بدین یا از همین جا خریداری کنید ...

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطMH-AKBARI (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۱۸:۵۷:۴۰ عصر) ، mrramin (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۲۰:۳۵:۴۶ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۲۲:۵۲:۵۴ عصر) ، reza536 (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۲۳:۳۷:۵۵ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۲/۳/۱۶، ۱۳:۲۰:۳۷ عصر) ، MrBatista76v (۱۳۹۲/۴/۶، ۲۰:۳۲:۳۹ عصر) ، zadora (۱۳۹۳/۵/۱۰، ۱۳:۱۸:۵۱ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۷/۲۹، ۱۸:۰۶:۳۲ عصر)
پوسته زیبایی هست از لحاظ گرافیکی هم خوبه کاش برای فروش بیشترش در رنگ های قرمز یا آبی هم میزدین.
خسته نباشید
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۲۲:۵۲:۴۱ عصر)
پوسته رو که من طراحی نکردم ، اگه طراحی من بود 100 تومن پولش بود نه 5 تومن ، البته فارسی سازی حداقلش 30 تومن هست ولی من همین طوری 5 تومن زدم که فروش بره ، چون میخوام عمومی بفروشم
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۲۲:۵۲:۳۷ عصر) ، MrBatista76v (۱۳۹۲/۴/۶، ۲۰:۳۳:۱۰ عصر)
این پوسته رو من قبلا یه جایی دانلود کردم البته انگلیسیشو.
نصبشم کرده بودم خیلی زیباست ولی ولی رنگش به موضوع انجمنم نمیخورد.
قیمتش خوبه امیدوارم فروش بره.
اگه دموی آنلاینش رو بزارید دوستان بهتر میتونن تصمیم بگیرند.
موفق باشید.
پاسخ
دمو نسخه ترجمه نشده
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۲۲:۵۳:۵۸ عصر) ، mellat (۱۳۹۲/۳/۱۵، ۲۲:۵۵:۰۶ عصر)
البته تغییراتی هم بهش دادم ، که تو ارسال اول ذکر شده ..
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۳/۲۲، ۱۰:۳۰:۴۸ صبح)
من نتونستم دموی پوسته ترجمه شده شما رو ببینم. ممنون میشم لینک بدید.
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۱، ۱۱:۳۴:۴۰ صبح) ، امیرحسین1381 (۱۳۹۲/۱۰/۱۴، ۱۷:۳۹:۳۸ عصر)
Smileرایگانش در گوگل هست ترجمه شدش!سرچ کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۲/۴/۱۱، ۱۱:۳۴:۴۳ صبح)
میدونم هست ، و آقای ehssan-it هم روی انجمنشون نصب دارن ، میتونین برین و نگاه کنین ، بک گراند هدر رو به عنوان بک گراند برای body استفاده کردن

تاپیک بسته میشه و فروش لغو

میتونین از نسخه ی رایگان استفاده کنین
موفق باشید
---------

پاسخ
 سپاس شده توسطR. Najafi (۱۳۹۲/۴/۱۱، ۱۹:۴۹:۴۱ عصر)

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان