هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چجوری میتونم تو هاست رایگان انجمن بسازم؟
سلام من تا اینجا پیش رفتم داخل سایت هاست دهی رایگان xzn.ir حالا نمیدونم جای نام هاست دیتابیس چی بنویسم لطفا کمک کنید

[تصویر:  76d13702703001.png]
پاسخ
برای اینکا توی cpanel هاستتون به بخش دیتا بیس رفته و یک دیتا بیس ایجاد کنید ، طی مراحا ساخت دیتابیس از شما یورز و پسورد دیتا بیس رو میخواد --- سعی کنین یوزر و پسورد رو یکی انتخاب کنین [نظر شخصی من] بعد پسورد رو انتخاب کنین و کار تموم هست

حالا به نصب کننده برگردین و کار نصب رو با یوزر و پسورد انتخابی انجام بدین ، فک کنم برای هسات رایگان هم هاست دیتابیس به صورت : ftp.yourname.xzn.ir باشه

به هرحال من پیشنهاد میکنم روی هاست رایگان ، انجمن نسازین چون که هر روز براتون مشکل ساز خواهد شد

موفق باشین
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
توصیه میکنم بیخیالش بشید چون بعد از مدت حداقل سه روز تا یک ماه دامین رو حذف میکنن و تمام اطلاعات و داده های شما حذف میشه.ویزگی اصلی هاستهای رایگان همین هست که فقط شمارو اشنا میکنن اما پشتیبانی نمیکنن.تنها یکی دوتا سایت خارجی هست که هاست 6ماهه و یک ساله میدن که بعد از مدت مشخص شده باید هاست و دامین رو بخرید وگرنه پاک میشه که اونا هم متاسفانه مارو ایرانی میدونن.
پاسخ
سلام و عرض ادب

با من از طريق پيام خصوصي در ارتباط باشيد

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطsirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۱:۳۳:۴۵ صبح) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۷:۱۰ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۸:۵۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۲:۳۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان