هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات سئو مای بی بی من
سلام
دوستان یه سوال داشتم خواستم بپرسم انجمنی که تو سابدومین باز میشه با انجمنی که تو پوشه نمایش داده میشه از لحاظ سئو تفاوت دارند
و کدومشون تاثر منفی تری داره
لطفا با ذکر دلیل

امیدوارم پاسخی داشته باشه این مطلبHuh
فروشگاه پخش پلاستیک و کلمن آب جهان
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۳/۸، ۱۳:۱۸:۴۱ عصر)
به نظر من اگه نتونی تو روت هاست سایت قوی درست کنی ، داشتن یه انجن توی روت خیللللی خیلی یهتر از ساب دومین هست ،

Tongue
Designs : Mellat Graph - Mellat Modern - Mellat Pro - Mellat Metro - Mybbiran - Assasins - Mellat Special- Mellat 3d - Mellat Ziba - Shahrsaz -Mellat awesome - Mellat Civil - Mellat Slim - Mellat 2014 - Mellat Fun - Mellat Tech - Mellat World - Mellat Electric  - کره تی وی - ایران لیگ - تهران پاتوق -
Translations : Glowing-Drakice-Techorina-Blueshire
---------

Coming Soon :  Flex
سامانه سیتی گرام|CityGram

پاسخ
ممنون اما من تو روت سایتم وردپرس نصبه میخواستم بدونم از لحاظ سئو تو سابدومین نصب بشه بهتره یا تو پوشه که فکر کنم خودم به جواب میرسم
ترجمه زبان واژه ای است مفهومی که در امر ترجمه مورد استفاده قرار میگیرد و این عمل توسط یک مترجم انجام میپذیرد
پاسخ
سلام

تا جايي كه من اطلاع دارم براي گوگل ريشه سايت بسيار جذاب تر هست و نظر سئو براي وب سايت ها و پورتال ها بسيار مساعد هست .

به نظر من يك سايت خوب در ريشه اصلي انجمن خود قرار داده همان ورد پرس و مرتب اقدام به به روز رساني نماييد و انجمن خود را هم در ساب دومين توسعه دهيد .

باتشكر
برای کمک در کنار شما هستم 
پاسخ
 سپاس شده توسطunipaper (۱۳۹۲/۳/۹، ۱۹:۴۵:۰۷ عصر) ، sirafnet (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۱:۲۹:۱۸ صبح)
برای انجمن مای بی بی فرقی نداره که تو ساب دامین باشه یا روت چون میزان سعوی مای بی بی در مقایسه با سیستم های دیگه خیلی پایینه

پس بهترین کار اینه
وردپرس در روت
فروم در ساب دامین

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطunipaper (۱۳۹۲/۳/۹، ۱۹:۴۵:۰۶ عصر)
ممنون از همه دوستان حالا یه مشکلی که هست من انجمن رو تو سابدومین تغییر مسیر دادم و تو تنظیمات کوکی هم مشخص کردم که مشکل ورود نداشته باشم از طرفی توسط پلاگین تغییر مسیر ادرس و ارسال ها تو پوشه رو به سابدمین انتقال دادم

حالا مشکل اینجاست میخوام مثل انجمن بزرگ مای بی بی ایران آدرس ها باز بشند اما هرکاری کردم نشد و به صفحه اصلی تغییر مسیر میدهند

نمیدونم یه جایی گیر داره یا باید مال پلاگین سئو باشه یا هات اکسس اما نمیدونم چیکار کنم ؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۱۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۰۱ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان