هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با آیکون کنار انجمن
سلام.من درست مثل این انجمن به جای ایکون های انجمن دارای ارسال‌(های) تازه می‌باشد یا نمی باشد،آیکون برای هر انجمن تعیین کردم.اما در لیست زیر انجمن ها هم این آیکون ها وجود داره که من می خوام در زیر انجمن ها غیر فعال بشه.(مثل همین انجمن)
چیکار باید بکنم؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۸، ۰۷:۰۰:۰۸ صبح)arz نوشته است: سلام.من درست مثل این انجمن به جای ایکون های انجمن دارای ارسال‌(های) تازه می‌باشد یا نمی باشد،آیکون برای هر انجمن تعیین کردم.اما در لیست زیر انجمن ها هم این آیکون ها وجود داره که من می خوام در زیر انجمن ها غیر فعال بشه.(مثل همین انجمن)
چیکار باید بکنم؟

باید برین تو قالبتون قسمت forumbit و از اونجا به forumbit_depth2_forum و کدهای مربوطه را پاک کنین(کدهای مربوط به تصاویر و محل تصویر)
پاسخ
اونوقت عکس های انجمن های اصلی هم از بین میره اما من میخوام فقط عکس های زیر انجمن ها غیر فعال بشه.
پاسخ
کسی راه حلی نداره؟
پاسخ
لطفا جواب بدین.
پاسخ
من که ندیدم آیکنی که برای تالار مدیریتی انتخاب کردید برای زیر انجمن هاش هم نشون بده !!

اما قطعاً مشکل شما از پلاگینی هستش که برای این کار استفاده میکنید.

بگید از چه پلاگینی استفاده میکنید و لینکش رو هم قرار بدید.
طراحی اختصاصی قالب
نمونه کار ها : my board , smile , my theme , my favorite , MYVB theme ,
و ترجمه قالب : Blue Gloss
و به زودی سایت فروش قالب ها مای بی بی
پاسخ
این پلاگین رو نصب کن
http://community.mybbiran.com/thread-2471.html
و سپس از همون جایی که تو پست قبلی ادرسش رو دادم باید کدهای مربوط به یر انجمنت پاک کنی
هم تصویر واسه انجمنت انتخاب میکنی و هم زیر انجمنت رو پاک میکنی
پاسخ
من میخوام دستی انجام بشه.پلاگین مشکل داره.
این انجمن هم کاری کرده که مشکلش حل شده.
پاسخ
(۱۳۹۱/۶/۱۳، ۰۳:۴۱:۲۸ صبح)arz نوشته است: من میخوام دستی انجام بشه.پلاگین مشکل داره.
این انجمن هم کاری کرده که مشکلش حل شده.

چه مشکلی ؟
من خودم رو دو تو انجمن نصبش کردم از جمله ماله خوردم و مدتها بودش،چون سرعت زیادی میگرفت تصاویر، غیرفعالش کردم
زیر انجمناشم طبق اون چیزی که گفتم ورداشتم کداشو
پاسخ
اگه اشکالی ندارین بگین اینجا چطوری به صورت دستی این کارو کرده؟
یا دستی نکرده و از همین پلاگین استفاده می کنه؟
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۰:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۳:۰۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۳:۰۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان